AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
DRYDEN BARUM KUTJEVO '03
Kutjevo, 23.-24.08.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:57,733 0:00,000 10
2. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 4:08,430 0:10,697 8
3. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 4:12,080 0:14,347 6
4. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:12,283 0:14,550 5
5. 150 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth 4:12,878 0:15,145 4
6. 49 A10 Dražen Pigl AK Delta Ford Escort RS Cosworth 4:21,928 0:24,195 3
7. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:24,704 0:26,971 2
8. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:25,590 0:27,857 1
9. 12 N5 Saša Bitterman AK Delta Subaru Impreza 4:27,170 0:29,437 -
10. 3 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 16V 4:27,573 0:29,840 -
11. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:29,651 0:31,918 -
12. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:29,998 0:32,265 -
13. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:31,900 0:34,167 -
14. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:34,616 0:36,883 -
15. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:34,790 0:37,057 -
16. 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi 4:35,319 0:37,586 -
17. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:36,136 0:38,403 -
18. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:37,266 0:39,533 -
19. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:38,020 0:40,287 -
20. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:39,029 0:41,296 -
21. 153 A8 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Škoda Octavia 4:39,247 0:41,514 -
22. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:40,433 0:42,700 -
23. 125 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:40,700 0:42,967 -
24. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:40,930 0:43,197 -
25. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 4:43,313 0:45,580 -
26. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 4:44,261 0:46,528 -
27. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:44,606 0:46,873 -
28. 152 N3 Ivana Vidanec AK Delta Ford Focus 2.0 16V 4:46,466 0:48,733 -
29. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,556 0:48,823 -
30. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:46,879 0:49,146 -
31. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:48,682 0:50,949 -
32. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 4:49,729 0:51,996 -
33. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:51,039 0:53,306 -
34. 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 4:56,228 0:58,495 -
35. 154 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:58,295 1:00,562 -
36. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 5:00,413 1:02,680 -
37. 129 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi 5:01,592 1:03,859 -
38. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 5:06,734 1:09,001 -
39. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 5:08,003 1:10,270 -
40. 151 A6 Mladen Marijašević AK Zelina Škoda Felicia 1.3 LXi 5:26,227 1:28,494 -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:46,879 0:00,000 22
2. 154 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:58,295 0:11,416 16
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:25,590 0:00,000 24,5
2. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:38,020 0:12,430 18,5
3. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:44,606 0:19,016 15
4. 152 N3 Ivana Vidanec AK Delta Ford Focus 2.0 16V 4:46,466 0:20,876 12,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 4:49,729 0:00,000 11,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:12,283 0:00,000 25
2. 12 N5 Saša Bitterman AK Delta Subaru Impreza 4:27,170 0:14,887 19
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:34,616 0:00,000 25
2. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:34,790 0:00,174 19,5
3. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 4:43,313 0:08,697 15
4. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,556 0:11,940 12,5
5. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:51,039 0:16,423 10
6. 129 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi 5:01,592 0:26,976 8
7. 151 A6 Mladen Marijašević AK Zelina Škoda Felicia 1.3 LXi 5:26,227 0:51,611 6
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 153 A8 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Škoda Octavia 4:39,247 0:00,000 12
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 4:08,430 0:00,000 24,5
2. 150 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth 4:12,878 0:04,448 19
3. 49 A10 Dražen Pigl AK Delta Ford Escort RS Cosworth 4:21,928 0:13,498 15,5
4. 125 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:40,700 0:32,270 11,5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:57,733 0:00,000 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:36,136 0:00,000 21,5
2. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:48,682 0:12,546 15
3. 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 4:56,228 0:20,092 12
4. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 5:00,413 0:24,277 10
5. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 5:06,734 0:30,598 8
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:24,704 0:00,000 24,5
2. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:40,433 0:15,729 15
3. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 4:44,261 0:19,557 12
4. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 5:08,003 0:43,299 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 4:12,080 0:00,000 27
2. 3 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 16V 4:27,573 0:15,493 21
3. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:29,651 0:17,571 17,5
4. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:31,900 0:19,820 14,5
5. 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi 4:35,319 0:23,239 12
6. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:37,266 0:25,186 9
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:29,998 0:00,000 23
2. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:39,029 0:09,031 15,5
3. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:40,930 0:10,932 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 24,5 Sebastijan Ivšić N3 15 Valter Nežić N3 64,5
2. AMD MATULJI RACING 24,5 Mladen Sigurnjak H13 18,5 Boro Mateša N3 15 Silvio Bajde ST 58
3. AK RIJEKA 23 Zdenko Cutvarić H15 17,5 Marin Čohar H14 14,5 Mario Jurišić H14 55
4. AK DELTA 19 Saša Bitterman N5 15,5 Dražen Pigl A10 12,5 Ivana Vidanec 47
5. AMK SKOK RACING 16 Enver Prodan N1 12 Ivan Sinčić H13 12 Marin Nežić H15 40
6. AK KLEK 21 Milan Brozinić H14 15,5 Dušan Grahek H15 - 36,5
7. AK ZAGREB 24,5 Boris Durlen A10 11,5 Oleg Šimić A10 - 36
8. AK PULA-ROVINJ 21,5 Mario Delmoro H12 12 Kristian Marinić H14 - 33,5
9. AMK TOTAL 25 Željko Hitrec A6 8 Danijel Vojvodić A6 - 33
10. AMD ZANATLIJA 19 Ozren Granda A10 12 Nedjeljko Poslončec A8 - 31
11. AMK STUBAKI 19,5 Ivan Šalec A6 10 Zvonko Mrzljak A6 - 29,5
12. AK ZELINA 15 Mario Sekulić A6 8 Igor Stričko H12 6 Mladen Marijašević A6 29
13. AMK SPLIT MOTORSPORT 27 Branko Krstulović H14 - - 27
14. ISTRA RACING TEAM 22 Darko Ladavac N1 - - 22
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 24,5 Boris Durlen A10 15 Silvio Bajde ST - 39,5
 
FORD VALVOLINE CEAT FOCUS KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA