AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
1.NAGRADA RABAC-LABIN '03
Labin, 04.-05.10.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 3:56,213 0:00,000 10
2. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:00,125 0:03,912 8
3. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport
INA Millennium Team
Opel Kadett GSi 16V 4:00,723 0:04,510 6
4. 42 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth 4:00,936 0:04,723 5
5. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:09,744 0:13,531 4
6. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:10,266 0:14,053 3
7. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:13,090 0:16,877 2
8. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 4:14,876 0:18,663 1
9. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:17,130 0:20,917 -
10. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:17,391 0:21,178 -
11. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:18,001 0:21,788 -
12. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:18,620 0:22,407 -
13. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:19,975 0:23,762 -
14. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:21,459 0:25,246 -
15. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:21,554 0:25,341 -
16. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:21,674 0:25,461 -
17. 79 N5 Ronald Schiffner Istra Racing Team Mazda 323 GT-R 4WD 4:22,173 0:25,960 -
18. 149 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:23,172 0:26,959 -
19. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:23,616 0:27,403 -
20. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:24,209 0:27,996 -
21. 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi 4:24,600 0:28,387 -
22. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:24,663 0:28,450 -
23. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:25,904 0:29,691 -
24. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:26,580 0:30,367 -
25. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,859 0:31,646 -
26. 113 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:27,951 0:31,738 -
27. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:29,433 0:33,220 -
28. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:29,627 0:33,414 -
29. 45 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 4:30,803 0:34,590 -
30. 32 N3 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Ford Focus 2.0 16V 4:31,749 0:35,536 -
31. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:34,833 0:38,620 -
32. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:36,322 0:40,109 -
33. 107 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:46,615 0:50,402 -
34. 116 H15 Renato Jaketić AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:46,756 0:50,543 -
35. 129 A6 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 4:48,889 0:52,676 -
- 58 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport
INA Millennium Team
Renault Megane Coupe odustao -
- 87 H13 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX odustao -
- 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 101 H13 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi odustao -
- 115 H15 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 GT Turbo odustao -
- 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 E Ronald Šuran AMK Buzet Formula Opel Lotus 3:44,639 0:00,000 10
- 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
F3 Dallara 393 Opel odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:24,663 0:00,000 22,5
2. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,859 0:03,196 17
3. 107 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:46,615 0:21,952 12,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:09,744 0:00,000 24,5
2. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:19,975 0:10,231 19
3. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:24,209 0:14,465 15
4. 45 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 4:30,803 0:21,059 11,5
5. 32 N3 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Ford Focus 2.0 16V 4:31,749 0:22,005 9
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:00,125 0:00,000 25
2. 79 N5 Ronald Schiffner Istra Racing Team Mazda 323 GT-R 4WD 4:22,173 0:22,048 18,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:17,130 0:00,000 25,5
2. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:18,620 0:01,490 20
3. 113 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:27,951 0:10,821 16,5
4. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:29,627 0:12,497 14
5. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:36,322 0:19,192 11,5
6. 129 A6 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 4:48,889 0:31,759 9
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 58 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport
INA Millennium Team
Renault Megane Coupe odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth 4:00,936 0:00,000 24,5
2. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 4:14,876 0:13,940 19
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 3:56,213 0:00,000 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:17,391 0:00,000 23,5
2. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:21,459 0:04,068 17,5
3. 149 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:23,172 0:05,781 13
4. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:34,833 0:17,442 10
- 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:18,001 0:00,000 23
2. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:21,554 0:03,553 17
3. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:21,674 0:03,673 13,5
- 87 H13 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX odustao -
- 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 101 H13 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport
INA Millennium Team
Opel Kadett GSi 16V 4:00,723 0:00,000 25
2. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:23,616 0:22,893 15,5
3. 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi 4:24,600 0:23,877 12
4. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:26,580 0:25,857 10
5. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:29,433 0:28,710 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:10,266 0:00,000 24,5
2. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:13,090 0:02,824 19
3. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:25,904 0:15,638 12
4. 116 H15 Renato Jaketić AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:46,756 0:36,490 10
- 115 H15 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 24,5 Sebastijan Ivšić N3 19 Valter Nežić N3 68,5
2. AK RIJEKA 24,5 Zdenko Cutvarić H15 17 Ivan Jaranović H13 15,5 Sanjin Soldatić H14 57
3. AMD MATULJI RACING 23 Mladen Sigurnjak H13 17,5 Sergio Miščenić H12 15 Boro Mateša N3 55,5
4. AK PULA-ROVINJ 23,5 Mario Delmoro H12 12 Kristijan Marinić H14 9 Roland Ferenčić N1 44,5
5. AMK SKOK RACING 17 Manuel Kodelja N1 13 Vedran Radović H12 12¸,5 Enver Prodan N1 42,5
6. ISTRA RACING TEAM 22,5 Darko Ladavac N1 18,5 Ronald Schiffner N5 - 41
7. AK KLEK 19 Dušan Grahek H15 10 Renato Jaketić H15 - 29
8. AMK TOTAL 25,5 Željko Hitrec A6 - - 25,5
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H14 - - 25
10. AMD ZANATLIJA 24,5 Ozren Granda A10 - - 24,5
11. AK DELTA 20 Siniša Crnojević A6 - - 20
12. AK ZAGREB 19 Boris Durlen A10 - - 19
13. AMK STUBAKI 11,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 11,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 25 Branko Krstulović H14 19 Boris Durlen A10 - 44
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA