AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
6.NAGRADA GRADA OGULINA-MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI '03
Ogulin, 14.-15.06.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 4:16,679 0:00,000 10
2. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 4:24,094 0:07,415 8
3. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:24,970 0:08,291 6
4. 14 Kit Jaki Franja AMD Zanatlija Peugeot 306 Kit Car 4:31,482 0:14,803 5
5. 20 E1 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:35,816 0:19,137 4
6. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:40,205 0:23,526 3
7. 15 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer EvoIII 4:41,179 0:24,500 2
8. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:41,814 0:25,135 1
9. 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:41,832 0:25,153 -
10. 6 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:47,125 0:30,446 -
11. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:47,515 0:30,836 -
12. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:47,614 0:30,935 -
13. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,095 0:31,416 -
14. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:48,192 0:31,513 -
15. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:49,045 0:32,366 -
16. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:49,509 0:32,830 -
17. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 4:49,936 0:33,257 -
18. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:51,892 0:35,213 -
19. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:52,205 0:35,526 -
20. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:52,330 0:35,651 -
21. 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 4:52,837 0:36,158 -
22. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:53,849 0:37,170 -
23. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:54,349 0:37,670 -
24. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:55,660 0:38,981 -
25. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:56,746 0:40,067 -
26. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:57,347 0:40,668 -
27. 101 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC 4:57,897 0:41,218 -
28. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 5:00,250 0:43,571 -
29. 22 N1 Valter Nežić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 5:01,753 0:45,074 -
30. 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 5:01,757 0:45,078 -
31. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 5:01,924 0:45,245 -
32. 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 5:03,540 0:46,861 -
33. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 5:04,894 0:48,215 -
34. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:06,265 0:49,586 -
35. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 5:09,789 0:53,110 -
36. 128 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:10,758 0:54,079 -
37. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:18,047 1:01,368 -
38. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 5:19,412 1:02,733 -
39. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 5:28,624 1:11,945 -
40. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 5:31,426 1:14,747 -
- 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio odustao -
- 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 129 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 64 H12 Alen Peruč AMD Zrinski Suzuki Cultus nije startao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing F3 Dallara 393 Opel 3:53,445 0:00,000 10
2. 26 E Ronald Šuran AMK Buzet Formula Opel Lotus 4:15,665 0:22,220 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:53,849 0:00,000 23
2. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:55,660 0:01,811 17,5
3. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:57,347 0:03,498 14
4. 22 N1 Valter Nežić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 5:01,753 0:07,904 11
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:47,125 0:00,000 24,5
2. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:52,205 0:05,080 19
- 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio odustao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 5:00,250 0:00,000 11,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:41,814 0:00,000 25
2. 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 4:52,837 0:11,023 18,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:47,515 0:00,000 25,5
2. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,095 0:00,580 20
3. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 4:49,936 0:02,421 16,5
4. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:51,892 0:04,377 14
5. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:06,265 0:18,750 11,5
6. 128 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:10,758 0:23,243 9
7. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:18,047 0:30,532 6,5
- 129 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:24,970 0:00,000 24,5
2. 15 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer EvoIII 4:41,179 0:16,209 19
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 4:16,679 0:00,000 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:48,192 0:00,000 25
2. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:52,330 0:04,138 18,5
3. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:56,746 0:08,554 14,5
4. 101 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC 4:57,897 0:09,705 12
5. 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 5:01,757 0:13,565 10
6. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 5:04,894 0:16,702 8
7. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 5:31,426 0:43,234 6
- 64 H12 Alen Peruč AMD Zrinski Suzuki Cultus nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:47,614 0:00,000 23,5
2. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:49,509 0:01,895 17
3. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:54,349 0:06,735 13
4. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 5:09,789 0:22,175 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 4:24,094 0:00,000 25
2. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:40,205 0:16,111 19,5
3. 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:41,832 0:17,738 16
4. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:49,045 0:24,951 12,5
5. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 5:19,412 0:55,318 8
- 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 5:01,924 0:00,000 20
2. 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 5:03,540 0:01,616 15
3. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 5:28,624 0:26,700 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DELTA 25,5 Siniša Crnojević A6 19 Dražen Pigl A10 18,5 Tomislav Šiprak N5 63
2. AMK SKOK RACING 24,5 Edi Milokanović N3 20 Marin Nežić H15 17,5 Manuel Kodelja N1 62
3. AMD MATULJI RACING 23,5 Mladen Sigurnjak H13 19 Boro Mateša N3 18,5 Sergio Miščenić H12 61
4. AK RIJEKA 19,5 Marin Čohar H14 14,5 Andrej Veljačić H12 13 Ivan Jaranović H13 47
5. ISTRA RACING TEAM 23 Darko Ladavac N1 12 Marin Koraca H12 9 Dubravko Vukelić A6 44
6. AK PULA-ROVINJ 25 Mario Delmoro H12 14 Roland Ferenčić N1 - 39
7. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 11 Valter Nežić N3 - 36
8. AMK STUBAKI 14 Ivan Šalec A6 11,5 Zvonko Mrzljak A6 - 25,5
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H14 - - 25
10. AK ZAGREB 24,5 Boris Durlen A10 - - 24,5
11. AK ZELINA 16,5 Mario Sekulić A6 6 Igor Stričko H12 - 22,5
12. AMK TOTAL 20 Željko Hitrec A6 - - 20
13. AK KLEK 12 Dušan Grahek H15 - - 12
 
DUNLOP TOTAL KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA