štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.05.03. - Kaštela
2. 24.-25.05.03. - Učka
3. 31.-01.06.03. - Sljeme
4. 14.-15.06.03. - Ogulin
5. 05.-06.07.03. - Čabar
  6. 26.-27.07.03. - Ilirska Bistrica (SLO)
  7. 23.-24.08.03. - Kutjevo
  8. 19.-21.09.03. - Buzet
  9. 04.-05.10.03. - Labin
10. 11.-12.10.03. - Limski kanal
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Silvio Bajde AMD Matulji Racing 8 8 10 10 10 10 10 8 10 8 92
2. Boris Durlen AK Zagreb 10 10 8 6 od 6 8 6 1 5 60
3. Branko Krstulović AMK Split Motorsport 6 4 6 8 4 8 6 4 6 3 55
4. Dean Saftić AMD Zrinski 5 6 0 1 8 5 5 0 8 2 40
5. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 10 - 10 20
6. Ozren Granda AMD Zanatlija - - - - - - 4 od 5 6 15
7. Jaki Franja AMD Zanatlija - 5 5 5 od - - - - - 15
8. Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport - - ns - 6 4 - 3 od - 13
9. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski 3 2 0 od 0 3 1 0 4 0 13
10. Marin Čohar AK Rijeka 1 1 0 3 5 2 0 od - 0 12
11. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 0 0 0 4 0 1 0 0 3 0 8
12. Denis Slavić AMD Matulji Racing 4 od 0 0 2 - - - - - 6
13. Dražen Pigl AK Delta - - 1 2 0 - 3 - - - 6
14. Robert Bradarić AMK Solin - - - - - - - 5 - - 5
15. Tomislav Škalić AK Delta - - 4 - - - - - - - 4
16. Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 4 4
17. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 2 0 0 0 od 0 2 0 0 0 4
18. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini - 3 - - - - - - - - 3
19. Nenad Lončarić AMK Siget - - 3 - - - - - - - 3
20. Alen Peruč AMD Zrinski - - - ns 3 0 - 0 0 od 3
21. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 0 0 0 0 1 - 0 2 0 0 3
22. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - 2 - - - - - - - 2
23. Dušan Grahek AK Klek - - - 0 0 0 0 0 2 0 2
24. Elvis Ipša AMK Dugo Selo - - - - - - - 1 - - 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Ronald Šuran AMK Buzet - 10 - 8 8 od - 10 10 od 46
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 10 od 10 10 10 - - - od - 40
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. AMD ZRINSKI 64,5 68,5 65 36 73,5 73 64,5 65 68,5 68,5 647
2. AMD MATULJI RACING 63,5 64 65 61 52,5 66,5 58 57 55,5 69 612
3. AK DELTA 61,5 66,5 59 63 67,5 41,5 47 46 20 57 529
4. AK RIJEKA 26 53,5 46 47 62,5 59 55 47,5 57 51,5 505
5. AMK SKOK RACING 48,5 42,5 34 62 38 39,5 40 51,5 42,5 49 447,5
6. ISTRA RACING TEAM 35,5 28 29,5 44 32 37,5 22 62 41 50 381,5
7. AK PULA-ROVINJ 39,5 37 39 39 40,5 - 33,5 36 44,5 32 341
8. AK ZAGREB 43,5 25 34,5 24,5 17 24,5 36 19 19 18,5 261,5
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 38 25 27 25 21,5 25 27 25 - 14,5 228
10. AMK TOTAL 14 16,5 19,5 20 20 23,5 33 29,5 25,5 - 201,5
11. AMK STUBAKI 16,5 14 38,5 25,5 27,5 - 29,5 19 11,5 16,5 198,5
12. AK KLEK - - - 12 15 18 36,5 23,5 29 35 169
13. AMD ZELINA 0 17,5 16 22,5 - - 29 13,5 - - 98,5
14. AMD ZANATLIJA - 9 5 0 0 - 31 - 24,5 24 93,5
15. AK MRC AUTO SPORT - - 0 - 14,5 24 - 13,5 0 - 52
16. AK DUBROVNIK RACING - - - - - - - 25 - 25 50
17. AMD OPATIJA - 23 - - 17,5 - - - - - 40,5
18. AK PELJEŠAC RACING 22,5 - - - - - - - - 8 30,5
19. AMK SIGET - - 18,5 - - - - - - - 18,5
20. AK SPEEDY - - 15 - - - - - - - 15
21. AMK BUZET - 0 - 0 0 0 - 15 - - 15
22. AMK DUGO SELO - - - - - - - 15 - - 15
23. AMD INA MILLENNIUM CERINI - 14 - - - - - - - - 14
24. SAK SPLIT 6,5 - - - - - - 5 - - 11,5
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. INA MILLENNIUM RACING TEAM 39,5 39,5 39,5 - 29,5 - 39,5 58,5 44 63 353
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA