štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.05.03. - Kaštela
2. 24.-25.05.03. - Učka
3. 31.-01.06.03. - Sljeme
4. 14.-15.06.03. - Ogulin
5. 05.-06.07.03. - Čabar
  6. 26.-27.07.03. - Ilirska Bistrica (SLO)
  7. 23.-24.08.03. - Kutjevo
  8. 19.-21.09.03. - Buzet
  9. 04.-05.10.03. - Labin
10. 11.-12.10.03. - Limski kanal
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dean Saftić AMD Zrinski [25] [25] 25 25 25 25 25 [22,5] 25 25 175
2. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski [24,5] 24,5 24,5 od 24,5 24,5 [24,5] 27 24,5 24,5 174
3. Darko Ladavac Istra Racing Team [22,5] [10] 24,5 23 23,5 23 [22] 23,5 22,5 22,5 162,5
4. Boro Mateša AMD Matulji Racing 18,5 [14] [13] 19 13,5 19 18,5 18 [15] 16,5 123
5. Valter Nežić AMD Zrinski 15 19 15,5 [11] 19 - 15 - 19 19 121,5
6. Manuel Kodelja AMK Skok Racing [13] 16 19 17,5 [14] 17,5 - 15 17 17 119
7. Zoran Raštegorac AK Delta 12 22,5 21 [11,5] - 23,5 11,5 15 - - 105,5
8. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj 16,5 12,5 15,5 14 [11] - - 11,5 9 10,5 89,5
9. Tomislav Šiprak AK Delta 19 18,5 od 18,5 18 - - 12 - - 86
10. Igor Puž AMD Opatija - 23 - - 17,5 - - od - - 40,5
11. Enver Prodan AMK Skok Racing - - - - - - 16 12 12,5 od 40,5
12. Marin Galić AK Delta - 16,5 - - - - - - - 23 39,5
13. Ronald Schieffner Istra Racing Team - - - - - - - 17 18,5 - 35,5
14. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - 24,5 - - - 4 - - 28,5
15. Goran Šimag AMK Skok Racing - 8 - - - - - 6 11,5 ns 25,5
16. Franko Grubiša Istra Racing Team - - - - - - - 21,5 - - 21,5
17. Sergej Fikfak AMK Skok Racing - - - - - - - 21 - - 21
18. Ivana Vidanec AK Delta - - - - od - 12,5 8,5 - - 21
19. Marko Lovak AK Delta - - 19 - - - - - - - 19
20. Saša Bitterman AK Delta - - - - - - 19 - - - 19
21. Daniel Šaškin Istra Racing Team - - - - - - - - - 15,5 15,5
22. Hrvoje Srpak AK Speedy - - 15 - - - - - - - 15
23. Patrik Sirotić AMK Buzet - - - - - - - 15 - - 15
24. Elvis Palčić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 13 13
25. Mišel Beti AK Delta - - 12 - - - - - - - 12
26. David Mrzljak AK Delta - - od - - - - - - 12 12
27. Matko Gortan Istra Racing Team - 10 - - - - - - - - 10
28. Reno Turk AK Delta - - 10 - - - - - - - 10
29. Branko Labaš AMK Stubaki - - 8 - - - - - - - 8
30. Branko Jemrić AK Delta - - 6 - - - - - - - 6
31. Branko Ganzulić SAK Split - - - - - - - 5 - - 5
- Tihomir Simon AK Delta - - od - - - - - - - 0
- Amir Raslan AMK Stubaki - - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A+ST
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Siniša Crnojević AK Delta 26 25,5 [13] 25,5 25,5 [18] - 19 20 22 163,5
2. Boris Durlen AK Zagreb 25 25 [24,5] 24,5 od 24,5 24,5 19 19 [18,5] 161,5
3. Željko Hitrec AMK Total [14] 16,5 [15,5] 20 20 23,5 25 24,5 25,5 - 155
4. Silvio Bajde AMD Matulji Racing [14,5] [14,5] 15 15 15 25 15 [14,5] 15 19,5 119,5
5. Zoran Srok AMD Matulji Racing 20 20 10,5 [6,5] 13,5 - 12,5 [8] 14 13 103,5
6. Ivan Šalec AMK Stubaki 5 od 24,5 14 16,5 - 19,5 13 - - 92,5
7. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 11,5 14 [6] 11,5 11 - 10 [6] 11,5 16,5 86
8. Dražen Pigl AK Delta - - 15 19 24 - 15,5 - - - 73,5
9. Ozren Granda AMD Zanatlija - - - - - - 19 od 24,5 24 67,5
10. Mario Sekulić AK Zelina od 11,5 8 16,5 - - 15 10,5 - - 61,5
11. Oleg Šimić AK Zagreb 18,5 - 10 - 17 - 11,5 - - - 57
12. Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport - - ns - 14,5 24 - 13,5 od - 52
13. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 25 - 25 50
14. Dubravko Vukelić Istra Racing Team - 6,5 [2] 9 8,5 14,5 - 2 - - 40,5
15. Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - - - 15,5 16,5 od 32
16. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - 9 - - - - 12 - - - 21
17. Željko Sopić AK Delta - - 19 - - - - - - - 19
18. Nenad Lončarić AMK Siget - - 18,5 - - - - - - - 18,5
19. Danijel Vojvodić AMK Total - - 4 od - - 8 5 - - 17
20. Nenad Draganić AK Delta 16,5 - - - - - - - - - 16,5
21. Elvis Ipša AMK Dugo Selo - - - - - - - 15 - - 15
22. Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 15 15
23. Branko Krstulović AMD Split Motorsport - - - - - - - - - 14,5 14,5
24. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini - 14 - - - - - - - - 14
25. Tomislav Škalić AK Delta - - 14 - - - - - - - 14
26. Romeo Matulja AK Rijeka - - - - - - - 4 9 - 13
27. Robert Nikpalj AMK Split Motorsport 9 - - - - - - - - - 9
28. Mladen Marijašević AK Zelina - - - - - - 6 3 - - 9
29. Dalibor Žurić SAK Split 6,5 - - - - - - - - - 6,5
30. Marko Cavor AMD Zanatlija - - 5 - - - - - - - 5
31. Srećko Bura AMK Split Motorsport 4 - - - - - - - - - 4
32. Antun Vrbanović Istra Racing Team - - 3 - - - - - - - 3
- Saša Bitterman AK Delta - od - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport [25] 25 27 25 [21,5] 25 27 25 25 - 179
2. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 24 24 23 23,5 od [22,5] 24,5 24 [23] 26 169
3. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 23 24,5 23,5 25 [18] - [21,5] 24,5 23,5 21,5 165,5
4. Sergio Miščenić AMD Matulji Racing - - 17 18,5 14,5 16 15 [12] 17,5 16 114,5
5. Marin Čohar AK Rijeka [15,5] 19,5 [18] 19,5 27 19,5 17,5 od - 10 113
6. Dušan Grahek AK Klek - - - 12 15 18 [15,5] 23,5 19 25 112,5
7. Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing - 18,5 od 17 20 12 15 15 [13,5] 14,5 112
8. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - - - - 20,5 24 23 [18] 24,5 19,5 111,5
9. Ivan Jaranović AK Rijeka - 13 od 13 15 15,5 [10] 12 17 20 105,5
10. Marin Nežić AMK Skok Racing 16,5 ns 15 20 [12] 12 [12] 13 12 14,5 103
11. Sanjin Soldatić AK Rijeka - 15 14,5 12,5 [8] 11,5 [9] 11,5 15,5 12 92,5
12. Mario Jurišić AK Rijeka ns 8 8 od 14 14 14,5 17,5 8 od 84
13. Claudio Visintin AMD Matulji Racing 10 11,5 11 8 - - - 8 10 23,5 82
14. Vedran Radović AMK Skok Racing 17 14,5 od 10 - - - 15,5 13 10 80
15. Ivan Sinčić AMK Skok Racing 15 [10] - 10 12 10 12 10 od 10 79
16. Denis Slavić AMD Matulji Racing 19,5 od 21,5 16 17,5 - - - - - 74,5
17. Jordan Matijašić AK Rijeka - 10 10 8 8 - [10] 10 10 12 68
18. Rajko Vlah AMD Matulji Racing od 20 20,5 15 [10] 10 - - - - 65,5
19. Andrej Veljačić AK Rijeka [10,5] 19 13,5 14,5 11 - - ns od 6 64
20. Alen Peruč AMD Zrinski - - - ns 24 23,5 - - - - 47,5
21. Marin Koraca Istra Racing Team 13 od - 12 ns - - ns od 12 37
22. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj ns ns od ns 11,5 - 12 - 12 ns 35,5
23. Goran Sikirica AK Rijeka ns ns - - - 12 12 8 od - 32
24. Franko Petronio AMK Skok Racing - - - - - - - 14 - 17 31
25. Božo Prnjić AK Pelješac Racing 22,5 - - - - - - - - 8 30,5
26. Igor Stričko AK Zelina od 6 8 6 - - 8 - - - 28
27. Milan Brozinić AK Klek - - - - - - 21 - - - 21
28. Renato Jaketić AK Klek - - - - - - - - 10 10 20
29. Mladen Žulić AMK Skok Racing ns 12 - - - - - - - - 12
30. Kristijan Koraca Istra Racing Team - 8 - - ns - - od od - 8
31. Leopold Ilinić AK Rijeka - - - - - - - od - 8 8
- Edi Milokanović AMK Skok Racing od od - - - - - - - - 0
- Dušan Balkovec AK Klek - - - - - - - - od - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA