štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.05.03. - Kaštela
2. 24.-25.05.03. - Učka
3. 31.-01.06.03. - Sljeme
4. 14.-15.06.03. - Ogulin
5. 05.-06.07.03. - Čabar
  6. 26.-27.07.03. - Ilirska Bistrica (SLO)
  7. 23.-24.08.03. - Kutjevo
  8. 19.-21.09.03. - Buzet
  9. 04.-05.10.03. - Labin
10. 11.-12.10.03. - Limski kanal
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Darko Ladavac Istra Racing Team [22,5] [10] 24,5 23 23,5 23 [22] 23,5 22,5 22,5 162,5
2. Manuel Kodelja AMK Skok Racing [13] 16 19 17,5 [14] 17,5 - 15 17 17 119
3. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj 16,5 12,5 15,5 14 [11] - - - - - 58,5
4. Igor Puž AMD Opatija - 23 - - 17,5 - - od - - 40,5
5. Enver Prodan AMK Skok Racing - - - - - - 16 12 12,5 od 40,5
6. Mišel Beti AK Delta - - 12 - - - - - - - 12
7. David Mrzljak AK Delta - - od - - - - - - 12 12
8. Valter Nežić AMD Zrinski - - - 11 - - - - - - 11
9. Reno Turk AK Delta - - 10 - - - - - - - 10
10. Branko Labaš AMK Stubaki - - 8 - - - - - - - 8
11. Branko Jemrić AK Delta - - 6 - - - - - - - 6
- Tihomir Simon AK Delta - - od - - - - - - - 0
- Amir Raslan AMK Stubaki - - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski [24,5] 24,5 24,5 od 24,5 24,5 [24,5] 27 24,5 24,5 174
2. Boro Mateša AMD Matulji Racing 18,5 [14] [13] 19 13,5 19 18,5 18 [15] 16,5 123
3. Valter Nežić AMD Zrinski 15 19 15,5 - 19 - 15 - 19 - 102,5
4. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - - - - - - - 11,5 9 10,5 31
5. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - 24,5 - - - 4 - - 28,5
6. Goran Šimag AMK Skok Racing - 8 - - - - - 6 11,5 ns 25,5
7. Franko Grubiša Istra Racing Team - - - - - - - 21,5 - - 21,5
8. Ivana Vidanec AK Delta - - - - od - 12,5 8,5 - - 21
9. Marko Lovak AK Delta - - 19 - - - - - - - 19
10. Patrik Sirotić AMK Buzet - - - - - - - 15 - - 15
11. Elvis Palčić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 13 13
12. Matko Gortan Istra Racing Team - 10 - - - - - - - - 10
13. Branko Ganzulić SAK Split - - - - - - - 5 - - 5
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Zoran Raštegorac AK Delta 12 22,5 21 [11,5] - 23,5 11,5 15 - - 105,5
2. Marin Galić AK Delta - 16,5 - - - - - - - 23 39,5
3. Sergej Fikfak AMK Skok Racing - - - - - - - 21 - - 21
4. Hrvoje Srpak AK Speedy - - 15 - - - - - - - 15
5. Tomislav Šiprak AK Delta - - - - - - - 12 - - 12
 
REDOSLIJED KLASE N5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dean Saftić AMD Zrinski [25] [25] 25 25 25 25 25 [22,5] 25 25 175
2. Tomislav Šiprak AK Delta 19 18,5 od 18,5 18 - - - - - 74
3. Ronald Schieffner Istra Racing Team - - - - - - - 17 18,5 - 35,5
4. Saša Bitterman AK Delta - - - - - - 19 - - - 19
5. Valter Nežić AMD Zrinski - - - - - - - - - 19 19
6. Daniel Šaškin Istra Racing Team - - - - - - - - - 15,5 15,5
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Siniša Crnojević AK Delta 26 25,5 [13] 25,5 25,5 [18] - 19 20 22 163,5
2. Željko Hitrec AMK Total [14] 16,5 [15,5] 20 20 23,5 25 24,5 25,5 - 155
3. Zoran Srok AMD Matulji Racing 20 20 10,5 [6,5] 13,5 - 12,5 [8] 14 13 103,5
4. Ivan Šalec AMK Stubaki 5 od 24,5 14 16,5 - 19,5 13 - - 92,5
5. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 11,5 14 [6] 11,5 11 - 10 [6] 11,5 16,5 86
6. Mario Sekulić AK Zelina od 11,5 8 16,5 - - 15 10,5 - - 61,5
7. Dubravko Vukelić Istra Racing Team - 6,5 [2] 9 8,5 14,5 - 2 - - 40,5
8. Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - - - 15,5 16,5 od 32
9. Željko Sopić AK Delta - - 19 - - - - - - - 19
10. Danijel Vojvodić AMK Total - - 4 od - - 8 5 - - 17
11. Nenad Draganić AK Delta 16,5 - - - - - - - - - 16,5
12. Romeo Matulja AK Rijeka - - - - - - - 4 9 - 13
13. Robert Nikpalj AMK Split Motorsport 9 - - - - - - - - - 9
14. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - 9 - - - - - - - - 9
15. Mladen Marijašević AK Zelina - - - - - - 6 3 - - 9
16. Dalibor Žurić SAK Split 6,5 - - - - - - - - - 6,5
17. Marko Cavor AMD Zanatlija - - 5 - - - - - - - 5
18. Srećko Bura AMK Split Motorsport 4 - - - - - - - - - 4
19. Antun Vrbanović Istra Racing Team - - 3 - - - - - - - 3
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Tomislav Škalić AK Delta - - 14 - - - - - - - 14
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport - - ns - 14,5 24 - 13,5 od - 52
2. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini - 14 - - - - - - - - 14
3. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - - - - 12 - - - 12
 
REDOSLIJED KLASE A10
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Boris Durlen AK Zagreb 25 25 [24,5] 24,5 od 24,5 24,5 19 19 [18,5] 161,5
2. Dražen Pigl AK Delta - - 15 19 24 - 15,5 - - - 73,5
3. Ozren Granda AMD Zanatlija - - - - - - 19 od 24,5 24 67,5
4. Oleg Šimić AK Zagreb 18,5 - 10 - 17 - 11,5 - - - 57
5. Niko Pulić BMW Kramsky Team - - - - - - - 25 - - 25
6. Nenad Lončarić AMK Siget - - 18,5 - - - - - - - 18,5
7. Elvis Ipša AMK Dugo Selo - - - - - - - 15 - - 15
8. Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 15 15
- Saša Bitterman AK Delta - od - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE ST11
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Silvio Bajde AMD Matulji Racing [14,5] [14,5] 15 15 15 25 15 [14,5] 15 19,5 119,5
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - 25 25
3. Branko Krstulović AMD Split Motorsport - - - - - - - - - 14,5 14,5
 
REDOSLIJED KLASE H12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 23 24,5 23,5 25 [18] - [21,5] 24,5 23,5 21,5 165,5
2. Sergio Miščenić AMD Matulji Racing - - 17 18,5 14,5 16 15 [12] 17,5 16 114,5
3. Vedran Radović AMK Skok Racing 17 14,5 od 10 - - - 15,5 13 10 80
4. Jordan Matijašić AK Rijeka - 10 10 8 8 - [10] 10 10 12 68
5. Andrej Veljačić AK Rijeka 10,5 19 13,5 14,5 [11] - - - - - 57,5
6. Alen Peruč AMD Zrinski - - - ns 24 23,5 - - - - 47,5
7. Goran Sikirica AK Rijeka ns ns - - - 12 12 8 od - 32
8. Igor Stričko AK Zelina od 6 8 6 - - 8 - - - 28
9. Marin Koraca Istra Racing Team 13 od - 12 ns - - - - - 25
10. Mladen Žulić AMK Skok Racing ns 12 - - - - - - - - 12
11. Kristijan Koraca Istra Racing Team - 8 - - ns - - od od - 8
 
REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 24 24 23 23,5 od [22,5] 24,5 24 [23] 26 169
2. Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing - 18,5 od 17 20 12 15 15 [13,5] 14,5 112
3. Ivan Jaranović AK Rijeka - 13 od 13 15 15,5 [10] 12 17 20 105,5
4. Ivan Sinčić AMK Skok Racing 15 [10] - 10 12 10 12 10 od 10 79
5. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - - - - ns od 12 12
6. Leopold Ilinić AK Rijeka - - - - - - - od - 8 8
7. Andrej Veljačić AK Rijeka - - - - - - - ns od 6 6
- Edi Milokanović AMK Skok Racing od od - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport [25] 25 27 25 [21,5] 25 27 25 25 - 179
2. Marin Čohar AK Rijeka [15,5] 19,5 [18] 19,5 27 19,5 17,5 od - 10 113
3. Sanjin Soldatić AK Rijeka - 15 14,5 12,5 [8] 11,5 [9] 11,5 15,5 12 92,5
4. Mario Jurišić AK Rijeka ns 8 8 od 14 14 14,5 17,5 8 od 84
5. Claudio Visintin AMD Matulji Racing 10 11,5 11 8 - - - 8 10 23,5 82
6. Denis Slavić AMD Matulji Racing 19,5 od 21,5 16 17,5 - - - - - 74,5
7. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj ns ns od ns 11,5 - 12 - 12 ns 35,5
8. Franko Petronio AMK Skok Racing - - - - - - - 14 - 17 31
9. Milan Brozinić AK Klek - - - - - - 21 - - - 21
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dušan Grahek AK Klek - - - 12 15 18 [15,5] 23,5 19 25 112,5
2. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - - - - 20,5 24 23 [18] 24,5 19,5 111,5
3. Marin Nežić AMK Skok Racing 16,5 ns 15 20 [12] 12 [12] 13 12 14,5 103
4. Rajko Vlah AMD Matulji Racing od 20 20,5 15 [10] 10 - - - - 65,5
5. Božo Prnjić AK Pelješac Racing 22,5 - - - - - - - - 8 30,5
6. Renato Jaketić AK Klek - - - - - - - - 10 10 20
- Dušan Balkovec AK Klek - - - - - - - - od - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA