AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
INA 11. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '03
Stubičke Toplice, 31.05.-01.06.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 6:23,324 0:00,000 10
2. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 6:28,787 0:05,463 8
3. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 6:36,273 0:12,949 6
4. 14 Kit Jaki Franja AMD Zanatlija Peugeot 306 Kit Car 6:39,295 0:15,971 5
5. 9 A7 Tomislav Škalić AK Delta Honda Civic 1.6 VTi 6:44,022 0:20,698 4
6. 18 A10 Nenad Lončarić AMK Siget Mitsubiski Lancer EvoVI 6:46,864 0:23,540 3
7. 71 Kit Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo VW Golf III Kit Car 6:50,702 0:27,378 2
8. 15 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer EvoIII 6:55,520 0:32,196 1
9. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:57,230 0:33,906 -
10. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 7:02,281 0:38,957 -
11. 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 7:02,405 0:39,081 -
12. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:04,140 0:40,816 -
13. 48 N3 Marko Lovak AK Delta Citroën Xsara VTS 7:04,615 0:41,291 -
14. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:06,590 0:43,266 -
15. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:07,213 0:43,889 -
16. 20 E1 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 7:09,062 0:45,738 -
17. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 7:12,471 0:49,147 -
18. 67 A6 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:12,811 0:49,487 -
19. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 7:13,093 0:49,769 -
20. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 7:13,396 0:50,072 -
21. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:16,748 0:53,424 -
22. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:17,080 0:53,756 -
23. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:18,156 0:54,832 -
24. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:19,328 0:56,004 -
25. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:21,722 0:58,398 -
26. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 7:21,771 0:58,447 -
27. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 7:24,054 1:00,730 -
28. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 7:24,716 1:01,392 -
29. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:26,829 1:03,505 -
30. 55 N4 Hrvoje Srpak AK Speedy Škoda Fabia TDi 7:27,021 1:03,697 -
31. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 7:27,133 1:03,809 -
32. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,359 1:07,035 -
33. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,590 1:07,266 -
34. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 7:33,696 1:10,372 -
35. 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:35,587 1:12,263 -
36. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 7:35,760 1:12,436 -
37. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:37,766 1:14,442 -
38. 134 A6 Marko Cavor AMD Zanatlija Zastava Yugo 1.3 7:40,472 1:17,148 -
39. 41 N1 Mišel Beti AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:41,328 1:18,004 -
40. 54 N1 Reno Turk AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,417 1:22,093 -
41. 127 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,429 1:22,105 -
42. 50 N1 Branko Labaš AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:48,606 1:25,282 -
43. 64 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:48,672 1:25,348 -
44. 125 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 7:50,889 1:27,565 -
45. 128 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:54,051 1:30,727 -
46. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 7:57,057 1:33,733 -
47. 51 N1 Branko Jemrić AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 7:58,551 1:35,227 -
48. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 8:11,592 1:48,268 -
- 43 N1 Tihomir Simon AK Delta Peugeot 106 Rallye odustao -
- 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD odustao -
- 52 N1 David Mrzljak AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi odustao -
- 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX odustao -
- 98 H14 Kristijan Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi odustao -
- 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno odustao -
- 25 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport Renault Megane Coupe nije startao -
- 53 N1 Amir Raslan AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
F3 Dallara 393 Opel 5:55,663 0:00,000 -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:18,156 0:00,000 24,5
2. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:19,328 0:01,172 19
3. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 7:21,771 0:03,615 15,5
4. 41 N1 Mišel Beti AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:41,328 0:23,172 12
5. 54 N1 Reno Turk AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,417 0:27,261 10
6. 50 N1 Branko Labaš AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:48,606 0:30,450 8
7. 51 N1 Branko Jemrić AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 7:58,551 0:40,395 6
- 43 N1 Tihomir Simon AK Delta Peugeot 106 Rallye odustao -
- 52 N1 David Mrzljak AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 53 N1 Amir Raslan AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 7:02,281 0:00,000 24,5
2. 48 N3 Marko Lovak AK Delta Citroën Xsara VTS 7:04,615 0:02,334 19
3. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 7:13,396 0:11,115 15,5
4. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:16,748 0:14,467 13
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 7:24,054 0:00,000 21
2. 55 N4 Hrvoje Srpak AK Speedy Škoda Fabia TDi 7:27,021 0:02,967 15
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:57,230 0:00,000 25
- 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:07,213 0:00,000 24,5
2. 67 A6 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:12,811 0:05,598 19
3. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 7:13,093 0:05,880 15,5
4. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:17,080 0:09,867 13
5. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:26,829 0:19,616 10,5
6. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,359 0:23,146 8
7. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,590 0:23,377 6
8. 134 A6 Marko Cavor AMD Zanatlija Zastava Yugo 1.3 7:40,472 0:33,259 5
9. 127 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,429 0:38,216 4
10. 64 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:48,672 0:41,459 3
11. 128 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:54,051 0:46,838 2
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A7 Tomislav Škalić AK Delta Honda Civic 1.6 VTi 6:44,022 0:00,000 14
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 25 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport Renault Megane Coupe nije startao

-
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 6:28,787 0:00,000 24,5
2. 18 A10 Nenad Lončarić AMK Siget Mitsubiski Lancer EvoVI 6:46,864 0:18,077 18,5
3. 15 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer EvoIII 6:55,520 0:26,733 15
4. 125 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 7:50,889 1:22,102 10
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 6:23,324 0:00,000 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:06,590 0:00,000 23,5
2. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 7:24,716 0:18,126 17
3. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 7:27,133 0:20,543 13,5
4. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 7:35,760 0:29,170 10
5. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 8:11,592 1:05,002 8
- 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 7:12,471 0:00,000 23
- 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi odustao -
- 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 6:36,273 0:00,000 27
2. 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 7:02,405 0:26,132 21,5
3. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:04,140 0:27,867 18
4. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:21,722 0:45,449 14,5
5. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 7:33,696 0:57,423 11
6. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:37,766 1:01,493 8
- 98 H14 Kristijan Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:35,587 0:00,000 20,5
2. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 7:57,057 0:21,470 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 24,5 Sebastijan Ivšić N3 15,5 Valter Nežić N3 65
2. AMD MATULJI RACING 23 Mladen Sigurnjak H13 21,5 Denis Slavić H14 20,5 Rajko Vlah H15 65
3. AK DELTA 21 Zoran Raštegorac N5 19 Marko Lovak N3 19 Željko Sopić A6 59
4. AK RIJEKA 18 Marin Čohar H14 14,5 Sanjin Soldatić H14 13,5 Andrej Veljačić H12 46
5. AK PULA-ROVINJ 23,5 Mario Delmoro H12 15,5 Roland Ferenčić N1 - 39
6. AMK STUBAKI 24,5 Ivan Šalec A6 8 Branko Labaš N1 6 Zvonko Mrzljak A6 38,5
7. AK ZAGREB 24,5 Boris Durlen A10 10 Oleg Šimić A10 - 34,5
8. AMK SKOK RACING 19 Manuel Kodelja N1 15 Marin Nežić H15 - 34
9. ISTRA RACING TEAM 24,5 Darko Ladavac N1 3 Antun Vrbanović A6 2 Dubravko Vukelić A6 29,5
10. AMK SPLIT MOTORSPORT 27 Branko Krstulović H14 - - 27
11. AMK TOTAL 15,5 Željko Hitrec A6 4 Daniel Vojvodić A6 - 19,5
12. AMK SIGET 18,5 Nenad Lončarić A10 - - 18,5
13. AK ZELINA 8 Mario Sekulić A6 8 Igor Stričko H12 - 16
14. AK SPEEDY 15 Hrvoje Srpak N4 - - 15
15. AMD ZANATLIJA 5 Marko CavorA6 - - 5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 24,5 Boris Durlen A10 15 Silvio Bajde ST - 39,5
 
DUNLOP TOTAL KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA