AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
TEXACO UČKA '03
Učka, 24.-25.05.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 4:08,331 0:00,000 10
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 4:09,637 0:01,306 8
3. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:19,394 0:11,063 6
4. 14 A8 Jaki Franja AMD Zanatlija Peugeot 306 Kit Car 4:20,167 0:11,836 5
5. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 4:21,691 0:13,360 4
6. 70 A8 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 4:28,909 0:20,578 3
7. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:29,863 0:21,532 2
8. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:30,522 0:22,191 1
9. 20 E1 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:33,697 0:25,366 -
10. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:35,691 0:27,360 -
11. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:36,294 0:27,963 -
12. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:37,095 0:28,764 -
13. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:40,250 0:31,919 -
14. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:42,430 0:34,099 -
15. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:43,790 0:35,459 -
16. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:44,740 0:36,409 -
17. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:45,008 0:36,677 -
18. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:45,321 0:36,990 -
19. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:45,462 0:37,131 -
20. 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 4:46,254 0:37,923 -
21. 16 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 4:47,974 0:39,643 -
22. 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:49,021 0:40,690 -
23. 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 4:50,338 0:42,007 -
24. 34 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 4:50,341 0:42,010 -
25. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:51,535 0:43,204 -
26. 38 N5 Marin Galić AK Delta Škoda Fabia TDi 4:51,774 0:43,443 -
27. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:52,361 0:44,030 -
28. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:52,733 0:44,402 -
29. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:53,485 0:45,154 -
30. 63 H12 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 4:53,608 0:45,277 -
31. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:54,066 0:45,735 -
32. 36 N3 Matko Gortan Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:58,241 0:49,910 -
33. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 4:58,898 0:50,567 -
34. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 5:00,037 0:51,706 -
35. 45 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 5:00,466 0:52,135 -
36. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 5:01,587 0:53,256 -
37. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:01,982 0:53,651 -
38. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 5:04,187 0:55,856 -
39. 92 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 5:06,640 0:58,309 -
40. 129 A6 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 5:14,323 1:05,992 -
41. 128 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:23,445 1:15,114 -
42. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 5:33,051 1:24,720 -
- 6 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 3 odustao

-
- 12 A10 Saša Bitterman AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD odustao -
- 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V odustao -
- 101 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC odustao -
- 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno nije startao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
- 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 E Ronald Šuran AMK Buzet Formula Opel Lotus 4:17,078 0:00,000 10
- 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
F3 Dallara 393 Opel odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 4:47,974 0:00,000 23
2. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:52,361 0:04,387 16
3. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:52,733 0:04,759 12,5
4. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:53,485 0:05,511 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:29,863 0:00,000 24,5
2. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:45,462 0:15,599 19
3. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:51,535 0:21,672 14
4. 36 N3 Matko Gortan Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:58,241 0:28,378 10
5. 45 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 5:00,466 0:30,603 8
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 4:50,341 0:00,000 22,5
2. 38 N5 Marin Galić AK Delta Škoda Fabia TDi 4:51,774 0:01,433 16,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:19,394 0:00,000 25
2. 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 4:46,254 0:26,860 18,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:36,294 0:00,000 25,5
2. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:44,740 0:08,446 20
3. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:54,066 0:17,772 16,5
4. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:01,982 0:25,688 14
5. 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 5:04,187 0:27,893 11,5
6. 129 A6 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 5:14,323 0:38,029 9
7. 128 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:23,445 0:47,151 6,5
- 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 70 A8 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 4:28,909 0:00,000 14
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 4:08,331 0:00,000 25
- 12 A10 Saša Bitterman AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 4:09,637 0:00,000 14,5
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:42,430 0:00,000 24,5
2. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:43,790 0:01,360 19
3. 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:49,021 0:06,591 14,5
4. 63 H12 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 4:53,608 0:11,178 12
5. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 4:58,898 0:16,468 10
6. 92 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 5:06,640 0:24,210 8
7. 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 5:33,051 0:50,621 6
- 101 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC odustao -
- 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:35,691 0:00,000 24
2. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:37,095 0:01,404 18,5
3. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:45,321 0:09,630 13
4. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 5:00,037 0:24,346 10
- 6 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 3 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 4:21,691 0:00,000 25
2. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:30,522 0:08,831 19,5
3. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:40,250 0:18,559 15
4. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:45,008 0:23,317 11,5
5. 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 5:01,587 0:39,896 8
- 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V odustao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 4:50,338 0:00,000 20
- 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno nije startao

 

-
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 24,5 Sebastijan Ivšić N3 19 Valter Nežić N3 68,5
2. AK DELTA 25,5 Siniša Crnojević A6 22,5 Zoran Raštegorac N5 18,5 Tomislav Šiprak N5 66,5
3. AMD MATULJI RACING 24 Mladen Sigurnjak H13 20 Rajko Vlah H15 20 Zoran Srok A6 64
4. AK RIJEKA 19,5 Marin Čohar H14 19 Andrej Veljačić H12 15 Sanjin Soldatić H14 53,5
5. AMK SKOK RACING 16 Manuel Kodelja N1 14,5 Vedran Radović H12 12 Mladen Žulić H12 42,5
6. AK PULA-ROVINJ 24,5 Mario Delmoro H12 12,5 Roland Ferenčić N1 - 37
7. ISTRA RACING TEAM 10 Darko Ladavac N1 10 Matko Gortan N3 8 Kristijan Koraca H12 28
8. AK ZAGREB 25 Boris Durlen A10 - - 25
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H14 - - 25
10. AMD OPATIJA 23 Igor Puž N1 - - 23
11. AK ZELINA 11,5 Mario Sekulić A6 6 Igor Stričko H12 - 17,5
12. AMK TOTAL 16,5 Željko Hitrec A6 - - 16,5
13. AMD INA MILLENNIUM CERINI 14 Denis Grdić A8 - - 14
14. AMK STUBAKI 14 Zvonko Mrzljak A6 - - 14
15. AMD ZANATLIJA 9 Nedjeljko Poslončec A6 - - 9
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM RACING TEAM 25 Boris Durlen A10 14,5 Silvio Bajde ST - 39,5
 
 FORD VALVOLINE CEAT FOCUS CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA