AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
JARNI CENA BRNA '03
Brno (CZ), 25.-27.04.2003.

UTRKA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split Škoda Fabia Junior 8 24:06,397 0:00,000 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina Škoda Fabia Junior 8 24:07,592 0:01,195 13
3. 9 Sanjin Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 8 24:08,198 0:01,801 11
4. 3 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia Junior 8 24:15,005 0:08,608 10
5. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 8 24:20,017 0:13,620 9
6. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 8 24:20,322 0:13,925 8
7. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 8 24:27,042 0:20,645 7
8. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 8 24:29,993 0:23,596 6
9. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 8 24:32,615 0:26,218 5
10. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 8 24:34,916 0:28,519 4
11. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 8 24:39,626 0:33,229 3
12. 23 Martin Mustapić SAK Split Škoda Fabia Junior 8 24:49,283 0:42,886 2
13. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 8 24:50,176 0:43,779 1
14. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 8 24:54,275 0:47,878 1
15. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 8 24:56,596 0:50,199 1
16. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 8 24:57,664 0:51,267 1
17. 26 Kristina Muštra SAK Split Škoda Fabia Junior 8 26:14,888 2:08,491 1
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 1 odustala -
- 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 1 odustao -
- 6 Maria L. Ribarić AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 0 nije startala -
 
UTRKA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia Junior 8 24:04,263 0:00,000 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina Škoda Fabia Junior 8 24:04,538 0:00,275 13
3. 20 Ante Alduk SAK Split Škoda Fabia Junior 8 24:05,939 0:01,676 11
4. 9 Sanjin Sirotić AMK Buzet Škoda Fabia Junior 8 24:06,861 0:02,598 10
5. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 8 24:20,537 0:16,274 9
6. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 8 24:21,537 0:17,274 8
7. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 8 24:21,859 0:17,596 7
8. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 8 24:22,177 0:17,914 6
9. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 8 24:28,081 0:23,818 5
10. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 8 24:32,596 0:28,333 4
11. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 8 24:33,076 0:28,813 3
12. 23 Martin Mustapić SAK Split Škoda Fabia Junior 8 24:41,729 0:37,466 2
13. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 8 24:42,885 0:38,622 1
14. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 8 24:43,212 0:38,949 1
15. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 8 24:49,197 0:44,934 1
16. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 8 24:51,839 0:47,576 1
17. 26 Kristina Muštra SAK Split Škoda Fabia Junior 8 25:19,168 1:14,905 1
- 6 Maria L. Ribarić AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 0 nije startala -
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 0 nije startala -
- 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZELINA 26 Ivan Kodrić 25 Domagoj Pereković 13 Domagoj Perkušić 64
2. SAK SPLIT 26 Ante Alduk 4 Martin Mustapić 2 Kristina Muštra 32
3. AMK BUZET 21 Sanjin Sirotić - - 21
4. AMD ZANATLIJA-CASTROL 17 Vilko Kustec - - 17
5. KK GB ZAGREB 17 Igor Katanović - - 17
6. AMD ZANATLIJA 13 Marko Šepetavc 2 Lana Gregurek 2 Tomislav Šepetavc 17
7. KK KOPRIVNICA 10 Ivan Baran - - 10
8. AMD INA MILLENNIUM CERINI 8 Renato Zuzzi 2 Saša Parać - 10
9. AK KLEK 6 Dan Lipošćak - - 6
10. AK RIJEKA 2 Leo Ilinić - - 2
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA