AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
2. HUM. UTRKA AMD INA MILLEN. CERINI ZA CENTAR ZA INVALIDNE OSOBE-BRAŠĆINE '03
Gronik, 05.-06.07.2003.

UTRKA 1 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 14:55,269 0:00,000 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 14:58,186 0:02,917 13
3. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 14:58,410 0:03,141 11
4. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 14:59,322 0:04,053 10
5. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 7 14:59,602 0:04,333 9
6. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:04,052 0:08,783 8
7. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 7 15:04,254 0:08,985 7
8. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:04,376 0:09,107 6
9. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:14,894 0:19,625 5
10. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 15:15,172 0:19,903 4
11. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:21,876 0:26,607 3
12. 9 Sanjin Sirotić AMK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:22,180 0:26,911 2
13. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:22,359 0:27,090 1
14. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:22,741 0:27,472 1
15. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:23,038 0:27,769 1
16. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:28,735 0:33,466 1
17. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:29,591 0:34,322 1
18. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:30,438 0:35,169 1
19. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:31,078 0:35,809 1
20. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 7 15:44,814 0:49,545 1
 
UTRKA 1 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 14:53,323 0:00,000 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 14:55,228 0:01,905 13
3. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 14:59,226 0:05,903 11
4. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:01,761 0:08,438 10
5. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:02,164 0:08,841 9
6. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:02,393 0:09,070 8
7. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 7 15:10,549 0:17,226 7
8. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:10,790 0:17,467 6
9. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:12,206 0:18,883 5
10. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 15:13,202 0:19,879 4
11. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:13,292 0:19,969 3
12. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:13,670 0:20,347 2
13. 9 Sanjin Sirotić AMK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:13,823 0:20,500 1
14. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:26,732 0:33,409 1
15. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:27,809 0:34,486 1
16. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:32,800 0:39,477 1
17. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 7 15:33,200 0:39,877 1
18. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:38,258 0:44,935 1
- 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 3 odustao -
- 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 3 odustao -
 
UTRKA 2 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 20:09,151 0:00,000 15
2. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 20:10,040 0:00,889 13
3. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 20:10,629 0:01,478 11
4. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 20:11,459 0:02,308 10
5. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 7 20:12,771 0:03,620 9
6. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 20:13,510 0:04,359 8
7. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 20:14,241 0:05,090 7
8. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 7 20:15,235 0:06,084 6
9. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 20:15,914 0:06,763 5
10. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 20:16,597 0:07,446 4
11. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 20:17,365 0:08,214 3
12. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 7 20:18,442 0:09,291 2
13. 9 Sanjin Sirotić AMK Buzet Škoda Fabia Junior 7 20:21,473 0:12,322 1
14. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 20:22,669 0:13,518 1
15. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 20:25,119 0:15,968 1
16. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 20:25,163 0:16,012 1
17. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 20:25,865 0:16,714 1
- 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 4 odustao -
- 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 3 odustao -
- 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 3 odustao -
 
UTRKA 2 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 14:59,697 0:00,000 15
2. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:00,730 0:01,033 13
3. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:00,802 0:01,105 11
4. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 7 15:05,887 0:06,190 10
5. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:06,136 0:06,439 9
6. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 15:08,913 0:09,216 8
7. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:11,336 0:11,639 7
8. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:11,525 0:11,828 6
9. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:23,062 0:23,365 5
10. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 7 15:23,135 0:23,438 4
11. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:23,780 0:24,083 3
12. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:26,076 0:26,379 2
13. 9 Sanjin Sirotić AMK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:26,300 0:26,603 1
14. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:26,668 0:26,971 1
15. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 16:38,490 1:38,793 1
- 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 3 odustao -
- 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 3 odustao -
- 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZELINA 52 Ivan Kodrić 47 Domagoj Perkušić 30 Domagoj Pereković 129
2. AMD ZANATLIJA 21 Marko Šepetavc 20 Lana Gregurek 11 Tomislav Šepetavc 52
3. SAK SPLIT 30 Ante Alduk 8 Kristina Muštra 4 Martin Mustapić 42
4. KK KOPRIVNICA 39 Ivan Baran - - 39
5. AMD ZANATLIJA-CASTROL 30 Vilko Kustec - - 30
6. AK KLEK 26 Dan Lipošćak 3 Miroslav Ujdenica - 29
7. KK GB ZAGREB 24 Igor Katanović - - 24
8. AMD INA MILLENNIUM CERINI 14 Saša Parać 8 Filip Valjan - 22
9. AMD MATULJI RACING 13 Danijel Lukić 4 Siniša Krainc - 17
10. AMK BUZET 5 Sanjin Sirotić - - 5
11. AK RIJEKA 2 Leo Ilinić - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SPAZ-SAMOBORKA TEAM 52 Ivan Kodrić 47 Domagoj Perkušić 30 Domagoj Pereković 129
2. SALONAŠPED 30 Ante Alduk 8 Kristina Muštra 4 Martin Mustapić 42
3. INA MILLENNIUM CERINI 14 Saša Parać - - 14
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA