AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
INA MILLENNIUM NAGRADA HRVATSKE '03
Grobnik, 30.-31.08.2003.

UTRKA 1 - 1. DIO
rezultati nisu konačni do okončanja apelacijskog postupka
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 15:04,933 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:04,933 0:00,000 13
3. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 7 15:05,963 0:01,030 11
4. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:05,963 0:01,030 10
5. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:07,901 0:02,968 9
6. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:11,349 0:06,416 8
7. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:11,349 0:06,416 7
8. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:13,486 0:08,553 6
9. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:17,440 0:12,507 5
10. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:17,964 0:13,031 4
11. 25 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:18,387 0:13,454 3
12. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:20,107 0:15,174 2
13. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:27,101 0:22,168 1
14. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:37,556 0:32,623 1
15. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:41,367 0:36,434 1
16. 27 Alen Lazarevski AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:41,367 0:36,434 1
17. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 6 17:06,207 1 krug 1
- 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 isključen  -
- 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 isključen -
- 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 0 odustao  -
- 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 0 odustao -
 
UTRKA 1 - 2. DIO
rezultati nisu konačni do okončanja apelacijskog postupka
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:02,851 0:00,000 15
2. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:03,267 0:00,416 13
3. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 7 15:04,564 0:01,713 11
4. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:08,176 0:05,325 10
5. 25 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:09,959 0:07,108 9
6. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 15:10,865 0:08,014 8
7. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:14,134 0:11,283 7
8. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:14,455 0:11,604 6
9. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:14,670 0:11,819 5
10. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:18,880 0:16,029 4
11. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:19,039 0:16,188 3
12. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:24,041 0:21,190 2
13. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:25,885 0:23,034 1
14. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:29,567 0:26,716 1
15. 27 Alen Lazarevski AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 16:50,548 1:47,697 1
16. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 16:55,374 1:52,523 1
- 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 isključen -
- 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 isključen  -
- 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 3 odustao -
- 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 0 nije startao  -
- 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
UTRKA 2 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:23,626 0:00,000 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:24,040 0:00,414 13
3. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:25,855 0:02,229 11
4. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:26,040 0:02,414 10
5. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:26,473 0:02,847 9
6. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:33,581 0:09,955 8
7. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:41,218 0:17,592 7
8. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:41,383 0:17,757 6
9. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 15:41,679 0:18,053 5
10. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:42,550 0:18,924 4
11. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:52,976 0:29,350 3
12. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:53,275 0:29,649 2
13. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:53,596 0:29,970 1
14. 25 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:54,183 0:30,557 1
15. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:55,873 0:32,247 1
16. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 16:01,010 0:37,384 1
17. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 16:01,267 0:37,641 1
18. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 16:01,968 0:38,342 1
19. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 16:16,897 0:53,271 1
- 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 2 odustao  -
- 27 Alen Lazarevski AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
UTRKA 2 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:07,336 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:07,504 0:00,168 13
3. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 7 15:11,600 0:04,264 11
4. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:12,118 0:04,782 10
5. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:19,128 0:11,792 9
6. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:19,749 0:12,413 8
7. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:19,749 0:12,413 7
8. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:21,899 0:14,563 6
9. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 7 15:22,409 0:15,073 5
10. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:25,269 0:17,933 4
11. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 7 15:26,122 0:18,786 3
12. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 7 15:29,826 0:22,490 2
13. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:30,449 0:23,113 1
14. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:33,729 0:26,393 1
15. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:33,879 0:26,543 1
16. 25 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:38,586 0:31,250 1
17. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 7 15:55,507 0:48,171 1
18. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 6 13.49,214 1 krug 1
- 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 4 odustao -
- 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 0 nije startao  -
- 27 Alen Lazarevski AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
rezultati nisu konačni do okončanja apelacijskog postupka
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZANATLIJA 27 Marko Šepetavc 26 Tomislav Šepetavc 20 Lana Gregurek 73
2. AK ZELINA 42 Domagoj Perkušić 28 Ivan Kodrić 2 Domagoj Pereković 72
3. SAK SPLIT 56 Ante Alduk 4 Kristina Muštra 3 Martin Mustapić 63
4. AMD MATULJI RACING 32 Siniša Krainc 14 Loris Dessardo 9 Danijel Lukić 55
5. KK GB ZAGREB 31 Igor Katanović - - 31
6. AK KLEK 19 Dan Lipošćak 8 Miroslav Ujdenica - 27
7. KK KOPRIVNICA 26 Ivan Baran - - 26
8. AMD ZANATLIJA-CASTROL 22 Vilko Kustec - - 22
9. AMD INA MILLENNIUM CERINI 13 Saša Parać 6 Filip Valjan 2 Alen Lazarevski 21
10. AK RIJEKA 4 Leo Ilinić - - 4
 
TIMOVI
rezultati nisu konačni do okončanja apelacijskog postupka
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SPAZ-SAMOBORKA TEAM 42 Domagoj Perkušić 28 Ivan Kodrić 2 Domagoj Pereković 72
2. SALONAŠPED 56 Ante Alduk 4 Kristina Muštra 3 Martin Mustapić 63
3. INA MILLENNIUM CERINI 13 Saša Parać 6 Filip Valjan 2 Alen Lazarevski 21
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA