AUTOSLALOM
INA MILLENNIUM-ZANATLIJA SLALOM '03
Mičevec, 04.10.2003.

UTRKA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 8.920 0 15
2. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 8.969 49 13
3. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 8.994 74 11
4. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 9.090 170 10
5. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 9.123 203 9
6. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 9.219 299 8
7. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 9.397 477 7
8. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 9.517 597 6
9. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 9.562 642 5
10. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing
Salonašped
Škoda Fabia Junior 9.688 768 4
11. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 9.732 812 3
12. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 9.769 849 2
13. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 9.876 956 1
14. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 10.108 1.188 1
15. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 10.939 2.019 1
16. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 11.373 2.453 1
17. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 11.384 2.464 1
18. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 14.378 5.458 1
 
UTRKA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 8.969 0 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 9.040 71 13
3. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 9.153 184 11
4. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 9.196 227 10
5. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 9.294 325 9
6. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 9.329 360 8
7. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 9.343 374 7
8. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 9.395 426 6
9. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 9.640 671 5
10. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 9.848 879 4
11. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 9.990 1.021 3
12. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 10.120 1.151 2
13. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 10.165 1.196 1
14. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 10.687 1.718 1
15. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 11.433 2.464 1
16. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 11.567 2.598 1
17. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing
Salonašped
Škoda Fabia Junior 11.642 2.673 1
18. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek Škoda Fabia Junior 11.949 2.980 1
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZELINA 23 Domagoj Perkušić 23 Ivan Kodrić 11 Domagoj Pereković 57
2. SAK SPLIT 30 Ante Alduk 2 Martin Mustapić - 32
3. AMD ZANATLIJA 22 Tomislav Šepetavc 6 Lana Gregurek 4 Marko Šepetavc 32
4. AMD ZANATLIJA-CASTROL 17 Vilko Kustec - - 17
5. KK KOPRIVNICA 15 Ivan Baran - - 15
6. AMD INA MILLENNIUM CERINI 11 Saša Parać 2 Filip Valjan - 13
7. AK RIJEKA 10 Leo Ilinić - - 10
8. AK KLEK 8 Dan Lipošćak 2 Miroslav Ujdenica - 10
9. AMD MATULJI RACING 5 Siniša Krainc 2 Danijel Lukić - 7
10. KK GB ZAGREB 5 Igor Katanović - - 5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SPAZ-SAMOBORKA TEAM 23 Domagoj Perkušić 23 Ivan Kodrić 11 Domagoj Pereković 57
2. SALONAŠPED 30 Ante Alduk 5 Siniša Krainc 2 Martin Mustapić 37
3. INA MILLENNIUM CERINI 11 Saša Parać 2 Filip Valjan - 13
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA