AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA INA MILLENNIUM OSIJEK '03
Osijek, 27.-28.09.2003.

UTRKA - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 11 16:33,665 0:00,000 15
2. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 11 16:35,046 0:01,381 13
3. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 11 16:35,853 0:02,188 11
4. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 11 16:41,504 0:07,839 10
5. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 11 16:45,015 0:11,350 9
6. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 11 16:50,132 0:16,467 8
7. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 11 16:50,810 0:17,145 7
8. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 11 17:00,267 0:26,602 6
9. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 11 17:00,875 0:27,210 5
10. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 11 17:17,806 0:44,141 4
11. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 11 17:20,818 0:47,153 3
12. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 11 17:22,446 0:48,781 2
13. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 11 17:22,908 0:49,243 1
14. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 11 17:27,217 0:53,552 1
15. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 11 17:29,624 0:55,959 1
- 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 7 odustao -
- 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
UTRKA - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 12 17:59,724 0:00,000 15
2. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 12 18:01,421 0:01,697 13
3. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 12 18:02,798 0:03,074 11
4. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 12 18:03,622 0:03,898 10
5. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 12 18:15,105 0:15,381 9
6. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
SPAZ-Samoborka Team
Škoda Fabia Junior 12 18:16,410 0:16,686 8
7. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 12 18:18,114 0:18,390 7
8. 13 Dan Lipošćak AK Klek Škoda Fabia Junior 12 18:18,349 0:18,625 6
9. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 12 18:22,952 0:23,228 5
10. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 12 18:26,474 0:26,750 4
11. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 12 18:39,864 0:40,140 3
12. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 12 18:46,265 0:46,541 2
13. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia Junior 12 18:49,386 0:49,662 1
14. 23 Martin Mustapić SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 12 18:58,487 0:58,763 1
15. 26 Kristina Muštra SAK Split
Salonašped
Škoda Fabia Junior 12 19:04,978 1:05,254 1
16. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 10 18:07,215 2 kruga 1
- 16 Igor Katanović KK GB Zagreb Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZELINA 26 Domagoj Perkušić 18 Ivan Kodrić 11 Domagoj Pereković 55
2. AMD MATULJI RACING 22 Danijel Lukić 13 Siniša Krainc - 35
3. SAK SPLIT 30 Ante Alduk 2 Kristina Muštra 2 Martin Mustapić 34
4. KK KOPRIVNICA 20 Ivan Baran - - 20
5. AMD ZANATLIJA 10 Marko Šepetavc 5 Tomislav Šepetavc 4 Lana Gregurek 19
6. AK KLEK 13 Dan Lipošćak - - 13
7. AK RIJEKA 12 Leo Ilinić - - 12
8. AMD INA MILLENNIUM CERINI 4 Filip Valjan - - 4
9. AMD ZANATLIJA-CASTROL 1 Vilko Kustec - - 1
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SPAZ-SAMOBORKA TEAM 26 Domagoj Perkušić 18 Ivan Kodrić 11 Domagoj Pereković 55
2. SALONAŠPED 30 Ante Alduk 2 Kristina Muštra 2 Martin Mustapić 34
3. INA MILLENNIUM CERINI 4 Filip Valjan - - 4
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA