štopericaciljna zastavica 1. 26.-27.04.03. - Brno (K)
2. 03.-04.05.03. - Grobnik (K)
3. 07.-08.06.03. - Zagreb (K)
4. 05.-06.07.03. - Grobnik (K)
5. 30.-31.08.03. - Grobnik (K)
6. 27.-28.09.03. - Osijek (K)
7. 04.-05.10.03. - Zagreb (S)
8. 18.-19.10.03. - Rijeka (S)
9. 25.-26.10.03. - Pula (K)
INA FABIA JUNIOR KUP
PRVENSTVO HRVATSKE ISTOVJETNIH AUTOMOBILA GRUPE ŠKODA FABIA JUNIOR
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA

REDOSLIJED VOZAČA
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. 17 Ivan Kodrić AK Zelina 26 39 11 52 42 18 23 16 x 227
2. 20 Ante Alduk SAK Split 26 11 28 30 50 30 30 19 x 224
3. 3 Domagoj Pereković AK Zelina 25 43 18 30 32 11 11 23 x 193
4. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina 13 7 18 47 38 26 23 8 x 180
5. 8 Ivan Baran KK Koprivnica 10 25 9 39 25 20 15 8 x 151
6. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol 17 33 13 30 19 1 17 12 x 142
7. 16 Igor Katanović KK GB Zagreb 17 29 11 24 27 ns 5 5 x 118
8. 13 Dan Lipošćak AK Klek 6 19 16 26 19 13 8 4 x 111
9. 24 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija 2 6 15 11 23 5 22 23 x 107
10. 4 Marko Šepetavc AMD Zanatlija 13 16 od 21 24 10 4 10 x 98
11. 11 Danijel Lukić AMD Matulji Racing - 12 9 13 9 22 2 14 x 81
12. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija 2 6 6 20 17 4 6 3 x 64
13. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini 2 8 14 14 10 - 11 5 x 64
14. 19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing - - - 4 29 13 5 1 x 52
15. 7 Leo Ilinić AK Rijeka 2 3 10 2 4 12 10 6 x 49
16. 9 Patrick Sirotić AMK Buzet 21 23 - - - - - - x 44
17. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini - - - 8 4 4 2 24 x 42
18. 26 Kristina Muštra SAK Split 2 6 6 8 4 2 - 2 x 30
19. 23 Martin Mustapić SAK Split 4 3 4 4 3 2 2 7 x 29
20. 21 Miroslav Ujdenica AK Klek od 2 3 6 6 - 2 9 x 28
21. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini 8 4 isk - - - - - x 12
22. 25 Loris Dessardo AMD Matulji Racing - - - - 11 - - - x 11
23. 9 Sanjin Sirotić AMK Buzet - - 2 5 - - - - x 7
24. 27 Alen Lazarevski AMD INA Millen.Cerini - - - - 2 - - - x 2
25. 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini od - - - - - - - x 0
26. 6 Maria L. Ribarić AMD INA Millen.Cerini ns - - - - - - - x 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. AK ZELINA 64 89 47 129 112 55 57 47 x 600
2. SAK SPLIT 32 20 38 42 57 34 32 28 x 283
3. AMD ZANATLIJA 17 28 21 52 64 19 32 36 x 269
4. KK KOPRIVNICA 10 25 9 39 25 20 15 8 x 151
5. AMD MATULJI RACING - 12 9 17 49 35 7 15 x 144
6. AMD ZANATLIJA-CASTROL 17 33 13 30 19 1 17 12 x 142
7. AK KLEK 6 21 19 32 25 13 10 13 x 139
8. KK GB ZAGREB 17 29 11 24 27 0 5 5 x 118
9. AMD INA MILLENNIUM CERINI 10 12 14 22 14 4 13 29 x 118
10. AMK BUZET 21 23 2 5 - - - - x 51
11. AK RIJEKA 2 3 10 2 4 12 10 6 x 49
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. SPAZ-SAMOBORKA TEAM 64 89 47 129 112 55 57 47 x 600
2. SALONAŠPED 32 20 38 42 57 34 37 28 x 288
3. INA MILLENNIUM CERINI 10 12 14 22 16 4 13 29 x 120
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA