PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
ČAKOVEC-BELICA '03
Čakovec-Belica, 14.-15.06.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 8:29,220 0:00,000 20
2. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 8:29,555 0:00,335 15
3. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 9 8:35,535 0:06,315 12
4. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 9 8:35,571 0:06,351 10
5. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 8:40,329 0:11,109 8
6. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 8:44,825 0:15,605 6
7. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 9 8:45,915 0:16,695 4
8. 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 9 8:49,494 0:20,274 3
9. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 9 8:57,366 0:28,146 2
10. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 9 8:58,993 0:29,773 1
11. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 9 9:07,111 0:37,891 -
12. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 9 9:07,452 0:38,232 -
13. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 9 9:07,619 0:38,399 -
14. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 9 9:12,787 0:43,567 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 9 9:08,060 0:00,000 20
2. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 9 9:09,370 0:01,310 15
3. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 9:10,095 0:02,035 12
4. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 9:10,120 0:02,060 10
5. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 9:18,698 0:10,638 8
6. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 9 9:18,840 0:10,780 6
7. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 9 9:19,369 0:11,309 4
8. 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 9 9:22,374 0:14,314 3
9. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 9:30,636 0:22,576 2
10. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 9 9:31,594 0:23,534 1
11. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 9 9:32,937 0:24,877 -
12. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 9 9:41,296 0:33,236 -
13. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 9 9:43,165 0:35,105 -
14. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 9 9:55,477 0:47,417 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR - - - 20
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR - - - 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR - - - 12
4. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR - - - 10
- 40 Marko Čarapina KK Podravina HR - - - 8
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 14 11:17,518 0:00,000 20
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 14 11:18,151 0:00,633 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 14 11:30,390 0:12,872 12
4. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 13 - 0:00,000 10
5. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 12 - 0:00,000 8
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 19 14:55,583 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 19 15:09,026 0:13,443 15
3. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 19 15:26,643 0:31,060 12
4. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 18 - 0:00,000 10
- 36 Marko Ujević SAK Split HR 3 odustao 8
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 19 14:50,719 0:00,000 20
2. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 19 14:53,895 0:03,176 15
3. 36 Marko Ujević SAK Split HR 19 15:16,227 0:25,508 12
4. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 18 - 0:00,000 10
5. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 18 - 0;21,927 8
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 19 15:11,451 0:00,000 20
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 19 15:19,787 0:08,336 15
3. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 19 15:51,274 0:39,823 12
4. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 19 15:52,497 0:41,046 10
5. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 18 - 0:00,000 8
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 15 13:34,921 0:00,000 20
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 15 13:44,413 0:09,492 15
3. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 15 13:44,471 0:09,550 12
4. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 15 14:09,590 0:34,669 10
5. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 14 - 0:00,000 8
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA