PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
CELJE '03
Celje (SLO), 30.-31.08.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 7:46,138 0:00,000 20
2. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 9 7:49,439 0:03,301 15
3. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 7:52,776 0:06,638 12
4. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 9 7:57,710 0:11,572 10
5. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 9 8:09,621 0:23,483 8
6. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 8:09,731 0:23,593 6
7. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 9 8:23,888 0:37,750 4
8. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 9 8:25,241 0:39,103 3
9. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 8 - 0:00,000 2
10. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 8 - 0:03,587 1
11. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 8 - 0:12,449 -
12. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 8 - 0:29,368 -
13. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 7 - 0:00,000 -
- 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 isključen -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 7:55,138 0:00,000 20
2. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 9 7:55,461 0:00,323 15
3. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 7:57,336 0:02,198 12
4. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 9 7:58,676 0:03,538 10
5. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 9 8:00,461 0:05,323 8
6. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 9 8:08,017 0:12,879 6
7. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 9 8:12,980 0:17,842 4
8. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 9 8:21,528 0:26,390 3
9. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 8 - 0:00,000 2
10. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 8 - 0:07,070 1
11. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 8 - 0:22,657 -
- 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 isključen -
- 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 isključen -
- 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 20 14:12,917 0:00,000 20
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 20 14:25,780 0:12,863 15
3. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 14:44,199 0:31,282 12
4. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 17 - 0:00,000 10
5. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 15 - 0:00,000 8
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 12 8:42,098 0:00,000 20
2. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 12 8:42,914 0:00,816 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 12 8:44,840 0:02,742 12
4. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 11 - 0:00,000 10
- 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 17 11:53,963 0:00,000 20
2. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 17 12:13,489 0:19,526 15
3. 36 Marko Ujević SAK Split HR 17 12:27,728 0:33,765 12
4. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 10 - 0:00,000 10
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 17 11:39,413 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 17 11:53,324 0:13,911 15
3. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 17 12:09,196 0:29,783 12
4. 36 Marko Ujević SAK Split HR 17 12:09,853 0:30,440 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 17 12:15,149 0:00,000 20
2. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 10 - 0:00,000 15
- 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 0 odustao

-
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 17 12:01,353 0:00,000 20
2. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 17 12:27,157 0:25,804 15
- 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 6 odustao -
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA