PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
ZAGREB-MIČEVEC '03
Mičevec, 31.05.-01.06.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

35

Josip Golub

AK Zagreb

HR

12

11:10,091

0:00,000

20

2.

32

Matija Momčilović

KK Podravina

HR

12

11:11,443

0:01,352

15

3.

39

Branko Banović

KK GB Zagreb

HR

12

11:13,834

0:03,743

12

4.

36

Karlo Pukljak

KK GB Zagreb

HR

12

11:17,348

0:07,257

10

5.

34

Renco Majdak

AK Zagreb

HR

12

11:17,650

0:07,559

8

6.

37

Antonio Vrban

KK GB Zagreb

HR

12

11:18,611

0:08,520

6

7.

55

Marko Blaževski

Eurox

HR

12

11:21,551

0:11,460

4

8.

33

Karlo Golub

AK Zagreb

HR

12

11:23,020

0:12,929

3

9.

49

Nikola Belohradski

KK GB Zagreb

HR

12

11:27,979

0:17,888

2

10.

47

Josip Svjetličić

KK Podravina

HR

12

11:39,320

0:29,229

1

11.

38

Domagoj Strah

KK Podravina

HR

12

11:41,224

0:31,133

-

12.

44

Matej Čarapina

KK Podravina

HR

12

11:48,891

0:38,800

-

13.

52

Borna Vlašić

KK GB Zagreb

HR

12

11:49,560

0:39,469

-

14.

43

Mateo Patekar

KK GB Zagreb

HR

12

11:54,469

0:44,378

-

15.

51

Tomislav Srbljinović

KK GB Zagreb

HR

11

-

0:00,000

-

 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 12 11:26,067 0:00,000 20
2. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 12 11:26,270 0:00,203 15
3. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 12 11:31,193 0:05,126 12
4. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 12 11:31,564 0:05,497 10
5. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 12 11:31,688 0:05,621 8
6. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 12 11:34,115 0:08,048 6
7. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 12 11:39,741 0:13,674 4
8. 55 Marko Blaževski Eurox HR 12 11:41,217 0:15,150 3
9. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 12 11:42,403 0:16,336 2
10. 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 12 11:43,407 0:17,340 1
11. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 12 11:56,630 0:30,563 -
12. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 12 11:56,922 0:30,855 -
13. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 12 11:57,187 0:31,120 -
14. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 12 11:57,462 0:31,395 -
15. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 11 - 0:00,000 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

32

Roberto Rauš

KU Novi Marof

HR

20

14:17,235

0:00,000

20

2.

35

Bruno Bakšaj

KK GB Zagreb

HR

20

14:29,173

0:11,938

15

3.

33

Filip Magdić

KK GB Zagreb

HR

19

-

0:00,000

12

4.

40

Marko Čarapina

KK Podravina

HR

17

-

0:00,000

10

 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 20 14:19,040 0:00,000 20
2. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 14:23,081 0:04,041 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 20 14:31,014 0:11,974 12
4. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 18 - 0:00,000 10
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

44

Kristijan Habulin

AK Zagreb

HR

22

15:10,630

0:00,000

20

2.

43

Ivan Stojšić

KU Novi Marof

HR

22

15:15,616

0:04,986

15

3.

32

Ivan Baran

KK Koprivnica

HR

22

15:29,151

0:18,521

12

4.

36

Marko Ujević

SAK Split

HR

22

15:30,656

0:20,026

10

-

42

Hrvoje Jurin

AMD Matulji Racing

HR

9

odustao

-

-

33

Marko Šnidaršić

KK GB Zagreb

HR

1

odustao

-

 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 22 14:34,207 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 22 14:48,774 0:14,567 15
3. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 22 14:57,460 0:23,253 12
4. 36 Marko Ujević SAK Split HR 22 14:57,753 0:23,546 10
5. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 21 - 0:00,000 8
- 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 3 odustao -
- 42 Hrvoje Jurin AMD Matulji Racing HR 2 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

31

Dario Šamec

AMK Stubaki

HR

22

13:52,848

0:00,000

20

2.

33

Nedeljko Vucelić

AK Zagreb

HR

22

13:53,981

0:01,133

15

3.

32

Miran Koroš

KU Novi Marof

HR

22

14:00,602

0:07,754

12

4.

42

Davor Marković

KK GB Zagreb

HR

22

14:29,456

0:36,608

10

5.

43

Georgi Danilov

KK GB Zagreb

HR

21

-

0:00,000

8

 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 22 15:02,478 0:00,000 20
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 21 - 0:32,951 15
3. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 20 - 0:00,000 12
4. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 15 - 0:00,000 10
5. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 10 odustao -
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA