PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
ZAGREB-MIČEVEC '03
Mičevec, 28.-29.06.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 12 10:35,597 0:00,000 20
2. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 12 10:37,655 0:02,058 15
3. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 12 10:38,373 0:02,776 12
4. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 12 10:43,551 0:07,954 10
5. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 12 10:44,209 0:08,612 8
6. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 12 10:44,639 0:09,042 6
7. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 12 11:06,808 0:31,211 4
8. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 12 11:07,043 0:31,446 3
9. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 12 11:20,377 0:44,780 2
10. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 12 11:23,261 0:47,664 1
11. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 12 11:26,235 0:50,638 -
12. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 11 - 0:00,000 -
13. 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 11 - 0:02,445 -
14. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 11 - 0:02,855 -
- 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 12 isključen -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 12 10:34,444 0:00,000 20
2. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 12 10:36,869 0:02,425 15
3. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 12 10:36,880 0:02,436 12
4. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 12 10:38,242 0:03,798 10
5. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 12 10:38,790 0:04,346 8
6. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 12 10:49,082 0:14,638 6
7. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 12 10:57,576 0:23,132 4
8. 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 12 10:57,870 0:23,426 3
9. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 12 10:57,990 0:23,546 2
10. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 12 10:58,999 0:24,555 1
11. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 12 10:59,325 0:24,881 -
12. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 12 11:18,732 0:44,288 -
13. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 12 11:25,771 0:51,327 -
- 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 12 isključen -
- 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 1 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 19 13:06,028 0:00,000 20
2. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 19 13:07,835 0:01,807 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 19 13:33,210 0:27,182 12
4. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 18 - 0:00,000 10
5. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 16 - 0:00,000 8
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 19 13:02,074 0:00,000 20
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 19 13:02,225 0:00,151 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 18 - 0:00,000 12
4. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 18 - 0:34,951 10
5. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 17 - 0:00,000 8
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 23 15:01,817 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 23 15:08,468 0:06,651 15
3. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 23 15:22,755 0:20,938 12
4. 36 Marko Ujević SAK Split HR 23 15:24,474 0:22,657 10
5. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 22 - 0:00,000 8
6. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 15 - 0:00,000 6
- 42 Hrvoje Jurin AMD Matulji Racing HR - isključen -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 23 15:06,942 0:00,000 20
2. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 23 15:15,513 0:08,571 15
3. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 23 15:15,735 0:08,793 12
4. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 23 15:35,383 0:28,441 10
- 36 Marko Ujević SAK Split HR 3 odustao -
- 42 Hrvoje Jurin AMD Matulji Racing HR 0 odustao -
- 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 23 14:50,215 0:00,000 20
2. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 23 14:50,744 0:00,529 15
3. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 23 15:16,928 0:26,713 12
4. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 23 15:29,261 0:39,046 10
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 23 14:41,577 0:00,000 20
2. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 23 14:44,340 0:02,763 15
3. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 23 14:51,454 0:09,877 12
4. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 23 15:11,536 0:29,959 10
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA