PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
MIČEVEC '03
Zagreb-Mičevec, 11.-12.10.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 10 8:34,005 0:00,000 20
2. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 10 8:34,124 0:00,119 15
3. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 10 8:34,325 0:00,320 12
4. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 10 8:35,562 0:01,557 10
5. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 10 8:36,051 0:02,046 8
6. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 10 8:36,158 0:02,153 6
7. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 10 8:38,158 0:04,153 4
8. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 10 8:38,471 0:04,466 3
9. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 10 8:45,662 0:11,657 2
10. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 10 8:49,681 0:15,676 1
11. 80 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 10 9:04,982 0:30,977 -
12. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 10 9:05,765 0:31,760 -
13. 53 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR 10 9:08,085 0:34,080 -
14. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 10 9:10,920 0:36,915 -
15. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 6 5:24,978 0:00,000 -
- 82 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 0 odustao -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 10 8:36,928 0:00,000 20
2. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 10 8:37,268 0:00,340 15
3. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 10 8:37,315 0:00,387 7 [-5]
4. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 10 8:41,785 0:04,857 10
5. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 10 8:43,301 0:06,373 8
6. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 10 8:43,360 0:06,432 6
7. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 10 8:46,679 0:09,751 4
8. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 10 8:50,103 0:13,175 3
9. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 10 8:50,198 0:13,270 2
10. 82 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 10 8:57,966 0:21,038 1
11. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 10 9:01,336 0:24,408 -
12. 53 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR 10 9:01,626 0:24,698 -
13. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 10 9:01,941 0:25,013 -
14. 80 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 10 9:04,106 0:27,178 -
15. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 10 9:04,561 0:27,633 -
16. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 10 9:10,388 0:33,460 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 16 10:54,106 0:00,000 20
2. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 16 10:54,351 0:00,245 15
3. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 16 11:01,043 0:06,937 12
4. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 16 11:25,082 0:30,976 10
5. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 14 11:04,615 0:00,000 8
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 16 11:01,113 0:00,000 20
2. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 16 11:23,671 0:22,558 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 14 11:16,455 0:00,000 12
4. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 14 11:22,195 0:05,740 10
- 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 2 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 22 14:14,662 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 22 14:20,406 0:05,744 15
3. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 22 14:41,873 0:27,211 12
4. 36 Marko Ujević SAK Split HR 22 14:41,890 0:27,228 10
5. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 22 14:42,032 0:27,370 8
- 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 1 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 22 14:11,566 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 22 14:26,282 0:14,716 15
3. 36 Marko Ujević SAK Split HR 22 14:31,701 0:20,135 12
4. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 21 14:21,406 0:00,000 10
5. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 14 9:12,714 0:00,000 8
- 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 12 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 22 13:37,224 0:00,000 20
2. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 22 13:38,004 0:00,780 15
3. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 22 13:38,496 0:01,272 12
- 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 11 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 22 13:46,990 0:00,000 20
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 22 13:51,364 0:04,374 15
3. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 22 13:51,676 0:04,686 12
4. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 19 11:43,922 0:00,000 10
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA