PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
PORTOROŽ '03
Portorož (SLO), 18.-19.10.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 14 - 0:00,000 20
2. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 14 - 0:01,132 15
3. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 - 0:03,768 12
4. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 - 0:03,835 10
5. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 - 0:08,120 8
6. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 14 - 0:08,170 6
7. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 14 - 0:15,400 4
8. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 14 - 0:23,833 3
9. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 14 - 0:30,187 2
10. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 13 - 0:00,000 1
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 14 - 0:00,000 20
2. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 - 0:08,998 15
3. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 - 0:09,751 12
4. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 - 0:10,160 10
5. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 14 - 0:10,337 8
6. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 14 - 0:10,779 6
7. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 14 - 0:15,109 4
8. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 14 - 0:19,536 3
9. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 13 - 0:00,000 2
- 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 5 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 20 - 0:00,000 20
2. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 - 0:06,647 15
3. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 19 - 0:25,505 12
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 - 0:00,000 20
2. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 19 - 0:08,753 15
3. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 16 - 0:00,000 12
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 28 - 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 28 - 0:06,207 15
3. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 28 - 0:16,154 12
4. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 25 - 0:00,000 10
- 36 Marko Ujević SAK Split HR 15 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 28 - 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 28 - 0:04,556 15
3. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 28 - 0:15,478 12
4. 36 Marko Ujević SAK Split HR 27 - 0:06,446 10
- 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 28 - 0:00,000 20
2. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 28 - 0:04,573 15
3. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 28 - 0:04,769 12
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 28 - 0:00,000 20
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 16 - 0:00,000 15
- 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 0 odustao -
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA