PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
PTUJ '03
Ptuj (SLO), 24.-25.05.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 10:01,614 0:00,000 20
2. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 14 10:01,851 0:00,237 15
3. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 14 10:07,560 0:05,946 12
4. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 10:11,332 0:09,718 10
5. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 14 10:11,626 0:10,012 8
6. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 10:15,718 0:14,104 6
7. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 14 10:17,410 0:15,796 4
8. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 14 10:20,758 0:19,144 3
9. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 14 10:21,937 0:20,323 2
10. 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 14 10:28,602 0:26,988 1
11. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 14 10:31,394 0:29,780 -
12. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 13 - 0:01,686 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 14 9:53,086 0:00,000 20
2. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 9:53,596 0:00,510 15
3. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 14 9:55,243 0:02,157 12
4. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 9:55,655 0:02,569 10
5. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 14 10:01,987 0:08,901 8
6. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 14 10:03,428 0:10,342 6
7. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 14 10:05,120 0:12,034 4
8. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 10:06,466 0:13,380 3
9. 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 14 10:10,841 0:17,755 2
10. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 14 10:16,260 0:23,174 1
11. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 14 10:21,498 0:28,412 -
12. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 9 - 0:00,000 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 11:15,087 0:00,000 20
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 20 11:24,686 0:09,599 15
- 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 5 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 11:23,367 0:00,000 20
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 20 11:34,098 0:10,731 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 20 11:38,334 0:14,967 12
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 28 14:33,792 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 28 14:41,206 0:07,414 15
3. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 28 14:59,297 0:25,505 12
4. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 16 - 0:00,000 10
- 36 Marko Ujević SAK Split HR 12 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 28 14:44,202 0:00,000 20
2. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 28 14:55,119 0:10,917 15
3. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 28 15:05,615 0:21,413 12
4. 36 Marko Ujević SAK Split HR 28 15:05,819 0:21,617 10
- 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 4 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 28 14:12,331 0:00,000 20
2. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 28 14:14,458 0:02,127 15
3. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 27 - 0:15,410 12
4. 41 Marko Slonjšek KK GB Zagreb HR 27 - 0:39,857 10
5. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 27 - 0:14,697 8
6. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 26 - 0:00,000 6
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 28 14:26,897 0:00,000 20
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 28 14:27,963 0:01,066 15
3. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 27 - 0:11,487 12
4. 41 Marko Slonjšek KK GB Zagreb HR 26 - 0:00,000 10
5. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 23 - 0:00,000 8
- 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 0 odustao -
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA