PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
PTUJ '03
Ptuj, 02.-03.08.2003.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 14 - 0:00,000 20
2. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 14 - 0:02,299 15
3. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 - 0:04,395 12
4. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 14 - 0:04,658 10
5. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 - 0:10,180 8
6. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 14 - 0:11,997 6
7. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 - 0:13,321 4
8. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 14 - 0:13,770 3
9. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 14 - 0:21,132 2
10. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 14 - 0:24,586 1
11. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 14 - 0:30,912 -
12. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 14 - 0:34,816 -
13. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 13 - 0:00,000 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 - 0:00,000 20
2. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 14 - 0:00,005 15
3. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 14 - 0:00,404 12
4. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 - 0:01,383 10
5. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 14 - 0:01,449 8
6. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 14 - 0:06,802 6
7. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 14 - 0:09,338 4
8. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 - 0:09,930 3
9. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 14 - 0:18,427 2
10. 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR 14 - 0:21,292 1
11. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 13 - 0:00,000 -
12. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR 13 - 0:01,469 -
13. 44 Matej Čarapina KK Podravina HR 13 - 0:38,112 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 20 - 0:00,000 20
2. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 19 - 0:00,000 15
3. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 19 - 0:03,285 12
4. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 17 - 0:00,000 10
- 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 6 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 - 0:00,000 20
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 20 - 0:01,597 15
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 20 - 0:02,110 12
4. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR 19 - 0:00,000 10
5. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR 18 - 0:00,000 8
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 28 - 0:00,000 20
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 28 - 0:02,544 15
3. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 28 - 0:27,186 12
4. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 27 - 0:00,000 10
- 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 11 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 28 - 0:00,000 20
2. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 28 - 0:20,509 15
3. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 27 - 0:00,000 12
4. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 24 - 0:00,000 10
- 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 28 - 0:00,000 20
2. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 28 - 0:02,592 15
3. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 28 - 0:06,897 12
4. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 28 - 0:11,775 10
5. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 27 - 0:23,294 8
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 28 - 0:00,000 20
2. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR 28 - 0:01,219 15
3. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 28 - 0:01,497 12
4. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 27 - 0:00,000 10
5. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 27 - 0:12,235 8
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA