štopericaciljna zastavica 1.-2. 24.-25.05.03. - Ptuj (SLO)
3.-4. 31.-01.06.03. - Zagreb-Mičevec
5.-6. 14.-15.06.03. - Čakovec-Belica
7.-8. 28.-29.06.03. - Zagreb-Mičevec
  9.-10. 02.-03.08.03. - Ptuj (SLO)
11.-12. 30.-31.08.03. - Celje (SLO)
13.-14. 11.-12.10.03. - Zagreb-Mičevec
15.-16. 18.-19.10.03. - Portorož (SLO)
MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
KUP-POKAL PRVENSTVO KUP

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 2 Žan Lajkovič AMD Šlander Celje SLO [8] [6] 20 20 20 20 20 20 15 20 20 20 20 isk 20 20 255
2. 32 Matija Momčilović KK Podravina HR 15 10 12 15 12 [6] 8 12 10 8 15 isk 8 12 12 od 149
3. 3 Matic Gorišek AMD Moste SLO 10 12 [1] [2] 6 10 3 2 20 15 6 2 15 20 10 15 146
4. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 20 15 8 10 15 8 10 [1] 8 12 isk isk 10 0 8 6 130
5. 35 Josip Golub AK Zagreb HR 12 20 15 12 0 15 0 10 6 10 0 1 3 4 0 3 111
6. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 6 8 4 4 8 12 6 3 [2] 6 0 10 12 15 4 10 108
7. 34 Renco Majdak AK Zagreb HR 4 3 6 6 10 3 15 isk 12 4 12 0 0 5 15 12 107
8. 39 Branko Banović KK GB Zagreb HR 0 2 10 1 2 4 12 15 1 2 0 6 6 8 3 2 74
9. 5 Darjan Klobasa AMD Ptuj SLO 3 0 3 3 3 2 4 0 4 3 10 15 0 3 2 1 56
10. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 0 4 0 8 4 0 1 0 0 0 8 12 2 0 0 0 39
11. 33 Karlo Golub AK Zagreb HR 2 1 0 0 0 1 2 4 0 0 4 3 4 6 6 4 37
12. 7 Jaka Marinšek Plamtex Sport SLO 0 0 0 0 1 0 0 8 3 1 3 4 0 2 1 0 23
13. 18 Aleš Kern Senica Motorsport SLO - - - - - - 0 0 - - 2 0 0 1 0 8 11
14. 9 Matevž Habjan AMD Lucija SLO 0 0 0 0 0 od 0 0 0 od 1 8 0 0 0 0 9
15. 6 Sandi Milavec AMD Moste SLO 1 0 0 0 - - 0 6 0 0 0 0 - - - - 7
16. 55 Marko Blaževski AMK Total HR - - 2 0 - - - - - - - - - - - - 2
17. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 0 0 0 0 - - 0 0 0 0 0 0 1 0 - - 1
- 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb HR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - 0
- 44 Matej Čarapina KK Podravina HR - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 47 Josip Svjetličić KK Podravina HR - - 0 0 0 0 0 od 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 0 0 0 0 0 0 0 0 - - 0 0 - - - - 0
- 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb HR - - - - 0 0 0 0 0 0 0 od 0 0 - - 0
- 13 Saša Stamenkovič AMD Ptuj SLO 0 0 - - - - - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 38 Domagoj Strah KK Podravina HR 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - - - 0
- 11 Luka Bricelj AMD Sportstil SLO 0 0 - - - - - - 0 0 0 ns - - 0 0 0
- 14 Klemen Prešern AMK Lamko SLO 0 0 - - - - - - - - - - - - 0 0 0
- 53 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0
- 80 Leon Vignjević KK Koprivnica HR - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0
- 82 Sven Gorup AMD Zanatlija HR - - - - - - - - - - - - od 0 - - 0
 
KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 2 Alex Damiš AMD Ptuj SLO 12 [10] 12 15 10 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 [8] 249
2. 5 Jan Jemc Plamtex Sport SLO od 12 20 7 15 8 15 10 12 10 12 [6] 12 15 15 20 183
3. 4 Sebastijan Skrbinšek AMD Šlander Celje SLO 15 20 15 20 isk 15 8 [1] 8 12 [3] 4 10 10 10 10 157
4. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 15 10 8 20 12 10 15 [3] 8 4 10 3 od 6 15 156
5. 3 Klavdija Senica Senica Motorsport SLO 8 od 6 6 od 6 6 8 15 15 6 od 15 12 12 12 127
6. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 10 6 3 10 12 10 12 12 od 6 10 12 8 6 8 [2] 125
7. 21 Urban Stare AMD Lucija SLO 6 8 8 4 8 4 3 6 10 4 8 15 4 8 od [1] 96
8. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR od 3 4 3 4 3 4 4 6 3 15 8 6 3 - - 66
9. 29 Pija Šumer AMD Ptuj SLO 4 4 - 2 6 2 - - 4 2 od 2 - - - - 26
10. 40 Marko Čarapina KK Podravina HR - - 2 1 2 0 1 0 1 0 1 3 2 4 2 3 22
11. 10 Jan Vežnaver AMD Ptuj SLO 3 2 - - - - od 3 - - - - - - 3 4 15
12. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb HR - - - - 3 1 2 2 2 1 0 od 1 2 - - 14
13. 11 Rok Mele AMD Moste SLO - - - - - - - - od 0 2 1 - - 4 6 13
 
KLASA III
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb HR 20 od 20 20 20 15 15 15 15 od 3 15 20 20 20 20 238
2. 14 Luka Jurkovič AMD Straža SLO 15 20 6 15 15 [3] 20 20 20 20 20 20 [3] 15 15 15 236
3. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof HR 12 15 15 [10] 12 20 10 [8] 12 15 15 12 15 12 10 12 187
4. 4 Miha Kovač AMD Lucija SLO 10 12 12 12 od 12 12 12 10 4 12 [3] 12 4 12 10 146
5. 3 Tomaž Mlinarič AMD Ptuj SLO 6 6 - - 6 10 3 6 8 10 10 10 4 8 4 6 97
6. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 8 10 10 4 - - 8 10 6 6 - - 6 3 8 8 87
7. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR - - od 8 10 4 2 ns od 12 8 8 10 6 - - 68
8. 36 Marko Ujević SAK Split HR od 4 8 6 od 8 6 od - - 6 6 8 10 od 4 66
9. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 4 8 - od 8 6 4 4 4 8 - - od od 3 od 49
10. 22 Miha Sluga AMD Moste SLO - - - - - - - - 3 od 4 4 - - 2 3 16
11. 30 Domen Kerman AMD Moste SLO - - - - - - - - - - - - - - 6 od 6
- 42 Hrvoje Jurin AMD Matulji Racing HR - - od od - - isk od - - - - - - - - 0
 
KLASA IV
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof HR 15 12 12 20 20 20 20 20 15 15 - - 20 20 12 od 221
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 20 10 20 4 10 12 12 10 20 10 12 od 12 15 20 [1] 187
3. 1 Aleš Repič AMD Moste SLO 12 20 8 15 12 15 10 12 10 20 3 12 - - od 15 164
4. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb HR [2] od 15 2 4 10 15 15 12 12 2 20 15 2 15 20 159
5. 5 Tomaž Janežič AMD Ptuj SLO 10 8 6 12 8 6 6 8 - - 6 4 8 8 4 10 104
6. 12 Nina Jerančič Jefra Racing Team SLO od 15 10 6 15 8 8 3 od 8 od od od 10 od 12 95
7. 7 Angelo Vežnaver AMD Ptuj SLO 4 3 [2] 10 2 2 3 4 4 6 4 15 10 6 od 8 81
8. 4 Aleš Bužga AMD Moste SLO - - 1 8 - - - - 6 4 20 10 - - 6 4 59
9. 42 Davor Marković KK GB Zagreb HR 3 1 4 od 3 3 4 6 8 2 od 2 od 12 - - 48
10. 9 Marjan Smrdelj AMD Moste SLO 8 6 - - - - - - 3 3 8 6 - - 10 3 47
11. 13 Mirko Živec AMD Lucija SLO - - - - - - - - 2 1 10 8 4 4 8 6 43
12. 10 Anton Milavec AMD Moste SLO 6 2 - - - - od od od 0 15 3 - - - - 26
13. 6 Matej Sedmak AMD Moste SLO 0 4 - - 6 4 - - - - - - - - - - 14
14. 11 Jože Šeruga AMD Ptuj

 

- - - - - - - - - - - - 6 3 3 2 14
15. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb HR 0 0 3 3 1 1 - - 1 0 - - - - - - 9
16. 41 Marko Slonjšek KK GB Zagreb HR 1 0 - - - - - - - - - - - - - - 1
 
KUP-POKAL PRVENSTVO KUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA