štopericaciljna zastavica 1.-2. 24.-25.05.03. - Ptuj (SLO)
3.-4. 31.-01.06.03. - Zagreb-Mičevec
5.-6. 14.-15.06.03. - Čakovec-Belica
7.-8. 28.-29.06.03. - Zagreb-Mičevec
  9.-10. 02.-03.08.03. - Ptuj (SLO)
11.-12. 30.-31.08.03. - Celje (SLO)
13.-14. 11.-12.10.03. - Zagreb-Mičevec
15.-16. 18.-19.10.03. - Portorož (SLO)
PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
KUP-POKAL PRVENSTVO KUP

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 32 Matija Momčilović KK Podravina 15 12 15 20 15 [10] 10 15 15 12 20 isk 12 15 15 od 191
2. 36 Karlo Pukljak KK GB Zagreb 20 15 10 12 20 12 12 [6] 12 20 isk isk 15 [4] 12 12 172
3. 37 Antonio Vrban KK GB Zagreb 10 10 [6] 6 10 15 8 8 8 10 0 15 20 20 8 15 163
4. 35 Josip Golub AK Zagreb 12 20 20 15 0 20 [1] 12 10 15 8 8 6 6 2 8 162
5. 34 Renco Majdak AK Zagreb 8 6 8 8 12 6 20 isk 20 8 15 [4] 0 7 20 20 158
6. 39 Branko Banović KK GB Zagreb [2] [4] 12 4 6 8 15 20 6 6 6 12 10 10 6 6 127
7. 33 Karlo Golub AK Zagreb 6 [3] 3 [2] 4 4 6 10 4 3 10 10 8 8 10 10 96
8. 49 Nikola Belohradski KK GB Zagreb 4 8 [2] 10 8 [2] 4 2 2 4 12 20 4 2 3 3 86
9. 51 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb 3 0 0 0 - - 2 0 3 2 0 6 3 0 - - 19
10. 47 Josip Svjetličić KK Podravina - - 1 0 0 0 0 od 0 1 3 3 2 0 4 4 18
11. 52 Borna Vlašić KK GB Zagreb 0 1 0 0 0 0 3 4 0 0 4 0 1 3 - - 16
12. 38 Domagoj Strah KK Podravina 1 2 0 1 3 3 0 3 - - - - - - - - 13
13. 55 Marko Blaževski AMK Total - - 4 3 - - - - - - - - - - - - 7
14. 44 Matej Čarapina KK Podravina - - 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 1 2 7
15. 45 Marijan Spajić KK GB Zagreb - - - - 2 1 0 0 1 0 1 od 0 0 - - 5
16. 43 Mateo Patekar KK GB Zagreb 0 0 0 0 1 0 0 1 - - 0 1 - - - - 3
17. 82 Sven Gorup AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - - od 1 - - 1
- 80 Leon Vignjević KK Koprivnica - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0
- 53 Filip Kreševac KK GB Zagreb - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0
 
KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 32 Roberto Rauš KU Novi Marof 20 20 20 15 20 20 15 20 15 20 [12] 15 12 od 15 20 247
2. 33 Filip Magdić KK GB Zagreb 15 15 [12] 20 15 15 20 15 od 15 15 20 20 20 20 12 237
3. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb od 12 15 12 12 12 12 12 20 12 20 12 15 12 - - 178
4. 40 Marko Čarapina KK Podravina - - 10 10 8 8 8 8 10 8 10 10 10 15 12 15 142
5. 36 Antonio Spajić KK GB Zagreb - - - - 10 10 10 10 12 10 8 od 8 10 - - 88
 
KLASA III
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 44 Kristijan Habulin AK Zagreb 20 od 20 20 20 15 20 20 20 od 10 20 20 20 20 20 265
2. 43 Ivan Stojšić KU Novi Marof [15] 20 15 15 15 20 15 [12] 15 20 20 15 15 15 15 15 230
3. 32 Ivan Baran KK Koprivnica 12 15 12 8 - - 12 15 12 10 - - 8 8 12 12 136
4. 36 Marko Ujević SAK Split od 10 10 10 od 12 10 od - - 12 10 10 12 od 10 106
5. 33 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb - - od 12 12 8 6 ns od 15 15 12 12 10 - - 102
6. 35 Marko Petrunić KK GB Zagreb 10 12 - od 10 10 8 10 10 12 - - od od 10 od 92
- 42 Hrvoje Jurin AMD Matulji Racing - - od od - - isk od - - - - - - - - 0
 
KLASA IV
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. 32 Miran Koroš KU Novi Marof 15 20 12 20 20 20 20 20 15 20 - - 20 20 12 od 234
2. 31 Dario Šamec AMK Stubaki 20 15 20 15 15 15 [12] 12 20 12 20 od 12 15 20 15 226
3. 33 Nedeljko Vucelić AK Zagreb [10] od 15 10 12 12 15 15 12 15 15 20 15 10 15 20 201
4. 42 Davor Marković KK GB Zagreb 12 12 10 od 10 10 10 10 10 10 od 15 od 12 - - 121
5. 43 Georgi Danilov KK GB Zagreb 6 8 8 12 8 8 - - 8 8 - - - - - - 66
6. 41 Marko Slonjšek KK GB Zagreb 8 10 - - - - - - - - - - - - - - 18
 
KLUBOVI
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ukup.
1. KK GB Zagreb 57 54 30 56 55 47 53 55 52 54 47 67 52 62 42 27 810
2. KU Novi Marof 50 60 47 50 55 60 50 52 45 60 32 30 47 35 42 35 750
3. AK Zagreb 32 30 55 45 32 47 55 45 52 23 40 50 41 38 55 60 700
4. KK Podravina - - 25 30 25 20 18 23 25 20 30 13 22 30 27 19 327
5. KK Koprivnica - - - - - - - - - - - - 8 8 - - 16
 
KUP-POKAL PRVENSTVO KUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA