štopericaciljna zastavica 1. 08.-09.03.03. - Mošćenička Draga
2. 21.-22.03.03. - Opatija-Rijeka
3. 28.-29.06.03. - Dugo Selo
4. 12.-13.09.03. - INA Croatia
5. 26.-28.09.03. - Mecsek (H)
6. 03.-05.10.03. - Saturnus (SLO)
7. 18.-19.10.03. - Krk
8. 15.-16.11.03. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Nenad Puzić AMK Siget 20 od 20 20 - 15 x - 75
2. Davor Matun AMK Siget 8 4 10 3 12 8 x - 45
3. Zdravko Škalić AMK Siget od 8 od 15 od - x 10 33
4. Janez Kumše AMK Dugo Selo isk od od - - 20 x 12 32
5. Saša Bitterman AMK Siget 15 0 od od - od x 15 30
6. Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team - - 8 0 15 6 x isk 29
7. Siniša Štefanović AK Prigorje - 20 - - - - x - 20
8. Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing - - - - - - x 20 20
9. Damir Bruner AMD Zanatlija od od od od 20 - x od 20
10. Denis Pikula AK Delta 2 0 4 6 od 3 x 3 18
11. Martina Maretić AK Delta 0 1 3 6 - - x 6 16
12. Allan Whittaker AK Prigorje - - 15 - - - x - 15
13. Zoran Sinčić AMD Matulji Racing 12 3 - - - - x - 15
14. Željko Sutlović AK Delta od 0 2 2 10 1 x od 15
15. Bojana Janković AMD Zrinski - 12 1 - - - x - 13
16. Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - od 12 - - x - 12
17. David Mrzljak AMK Siget 6 0 0 0 6 od x 0 12
18. Krunoslav Mervar AK Delta - - - 10 - - x - 10
19. Krešimir Gospodinović AK Delta 10 od od od - - x - 10
20. Tomislav Milakara AMK Siget - - - od - - x 8 8
21. Mislav Batan AK Delta 0 0 0 0 8 0 x 0 8
22. Zoran Raštegorac AK Delta 0 od 6 - - od x 0 6
23. Silvan Mikluš AMK Skok Racing - - 0 - - 4 x 2 6
24. Edo Čuk MPI Racing Idrija - 2 - - - od x 4 6
25. Lana Sutlović AK Speedy 4 0 - od - - x 0 4
26. Denis Vidović AMK Siget 0 0 0 0 4 0 x 0 4
27. Goran Crnković AK Rijeka 3 od 0 0 - 0 x 0 3
28. Marijan Stublić AK Speedy - - od 0 - 2 x 1 3
29. Alen Babić AMD Matulji Racing 1 0 - 0 - - x 0 1
30. Branimir Kučko AMK Siget 0 0 od 1 - od x 0 1
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Robert Baran Radek Krcha Racing - - - 4 - 12 x - 16
- Michael Schauderma Gerorg Reitsperger - 15 - - - - x - 15
- Tomaš Jakeš AMK Vsetin Rally Club - - 12 - - - x - 12
- Matej Debeljak Bencin Adrenalin - 10 - - - - x - 10
- Ana Gorkič MPI Racing Idrija - - - - - 10 x - 10
- Jana Balcarova TT+di A.Lupo - 6 - - - - x - 6
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Davor Matun AMK Siget 15 8 15 12 15 12 x - 77
2. Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team - - 12 6 20 10 x isk 48
3. Janez Kumše AMK Dugo Selo isk od od - - 20 x 20 40
4. David Mrzljak AMK Siget 12 2 6 3 10 od x 4 37
5. Mislav Batan AK Delta 3 0 8 2 12 4 x 6 35
6. Silvan Mikluš AMK Skok Racing - - 4 - - 8 x 15 27
7. Zoran Sinčić AMD Matulji Racing 20 6 - - - - x - 26
8. Marijan Stublić AK Speedy - - od 8 - 6 x 12 26
9. Bojana Janković AMD Zrinski - 15 10 - - - x - 25
10. Krunoslav Mervar AK Delta - - - 20 - - x - 20
11. Silvijo Malovec AMK Dugo Selo od od 2 10 - - x 8 20
12. Lana Sutlović AK Speedy 10 4 - od - - x - 14
13. Zoran Raštegorac AK Delta - - - - - od x 10 10
14. Boris Najdanović AK Delta 6 od 1 od - - x 3 10
15. Luka Marjanović AK Delta 8 0 isk od - od x - 8
16. Tomislav Štajduhar AK Speedy isk 3 3 - - - x - 6
17. Ana Fuček AMD Matulji Racing - - - 4 - od x 1 5
18. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 4 - - - - - x - 4
19. Ivan Blagec AMK Stubaki 2 0 - - - - x - 2
20. Gabriel Fabijan Santos AMK Dugo Selo - - - - - - x 2 2
21. Gordan Čikeš AK Delta - - - 1 - - x - 1
22. Mislav Hajčić AK Delta 1 - - 0 - - x 0 1
23. Zoran Lade AMD Opatija od 1 - - - - x 0 1
- Adriano Požarić AMD Zrinski od 0 - - - - x - 0
- Edo Čop AK Delta - - 0 - - - x - 0
- Zoran Harapin AK Delta - - 0 - - - x - 0
- Željko Kostanjski AK Delta - - 0 - - - x - 0
- Denis Sandalj AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
- Ivan Sinčić Istra Racing Team - - - - - - x 0 0
- Tin Mikulec AMK Stubaki - - od - - - x - 0
- Diego Rabar Istra Racing Team - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Robert Baran Radek Krcha Racing - - - 15 - 15 x - 30
- Michael Schauderma Gerorg Reitsperger - 20 - - - - x - 20
- Tomaš Jakeš AMK Vsetin Rally Club - - 20 - - - x - 20
- Matej Debeljak Bencin Adrenalin - 12 - - - - x - 12
- Jana Balcarova TT+di A.Lupo - 10 - - - - x - 10
- Michal Slama TT+di A.Lupo - od - - - - x - 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Nenad Puzić AMK Siget 20 od 20 20 - 20 x - 80
2. Denis Pikula AK Delta 8 8 10 1 od 12 x 4 43
3. Zdravko Škalić AMK Siget od 15 od 15 od - x 12 42
4. Željko Sutlović AK Delta od 0 6 6 15 10 x od 37
5. Martina Maretić AK Delta 0 10 8 8 - - x 8 34
6. Saša Bitterman AMK Siget 15 0 od od - od x 15 30
7. Denis Vidović AMK Siget od 0 1 2 12 6 x 0 21
8. Siniša Štefanović AK Prigorje - 20 - - - - x - 20
9. Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing - - - - - - x 20 20
10. Damir Bruner AMD Zanatlija od od od od 20 - x od 20
11. Nikola Đurin AMD Zanatlija 4 1 4 3 - 8 x od 20
12. Edo Čuk MPI Racing Idrija - 12 - - - od x 6 18
13. Goran Crnković AK Rijeka 10 od 2 0 - 3 x 2 17
14. Zoran Raštegorac AK Delta 2 od 12 - - - x - 14
15. Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - od 12 - - x - 12
16. Krešimir Gospodinović AK Delta 12 od od od - - x - 12
17. Tomislav Milakara AMK Siget - - - od - - x 10 10
18. Alen Babić AMD Matulji Racing 6 2 - 1 - - x 1 10
19. Zvonimir Banek AK Delta 3 3 3 od - - x - 9
20. Branimir Kučko AMK Siget 1 0 od 4 - od x 0 5
- Dubravka Zaharija AK Rijeka - 0 - - - - x od 0
- Tomislav Špoljar AK Delta - 0 - - - - x - 0
- Tomislav Dragozet AK Delta - - - 0 - - x - 0
- Marin Koraca AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
- Lana Sutlović AK Delta - - - - - - x 0 0
- Željko Hadjar AMK Stubaki od - od - - - x - 0
- Igor Kovačić AMK Dugo Selo od - - - - - x - 0
- Valter Mršnik AMD Matulji Racing - od - - - - x - 0
- Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - - od - - - x - 0
- Siniša Dereta AMK Siget - - - - - - x od 0
- Dalibor Družeta Istra Racing Team - - - - - - x od 0
- Tamara Rajšić AMK Dugo Selo - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Allan Whittaker Allan Whittaker - - 15 - - - x - 15
- Ana Gorkič MPI Racing Idrija - - - - - 15 x - 15
- Urška Turk MPI Racing Idrija - - - - - 4 x 3 7
- Igor Kacin MPI Racing Idrija - 6 - - - - x - 6
- Gregor Štoka MPI Racing Idrija - 4 - - - - x - 4
- Klemen Babnik AMD Autousluga od - - - - - x - 0
- Mitja Jakovčič MPI Racing Idrija - od - - - - x - 0
- Robert Jeram MPI Racing Idrija - od - - - - x - 0
- Herbert Knödl Gerorg Reitsperger - - - od - - x - 0
- Maja Hribar MPI Racing Idrija - - - - - - x od 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Mislav Batan AK Delta 4 [3] 10 6 10 10 x 10 50
2. David Mrzljak AMK Siget 10 10 6 10 6 od x 6 48
3. Boris Najdanović AK Delta 6 od 4 od - - x 4 14
4. Mislav Hajčić AK Delta 2 - - 4 - - x 2 8
5. Zoran Lade AMD Opatija od 6 - - - - x 1 7
6. Ivan Blagec AMK Stubaki 3 2 - - - - x - 5
7. Adriano Požarić AMD Matulji Racing - 4 - - - - x - 4
8. Željko Kostanjski AK Delta - - 3 - - - x - 3
9. Gabriel Fabijan Santos AMK Dugo Selo - - - - - - x 3 3
10. Edo Čop AK Delta - - 2 - - - x - 2
- Denis Sandalj AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
- Ivan Sinčić Istra Racing Team - - - - - - x 0 0
- Tin Mikulec AMK Stubaki - - od - - - x - 0
- Lana Sutlović AK Speedy - - - od - - x - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Davor Matun AMK Siget 6 6 10 10 6 10 x - 48
2. Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team - - 6 4 10 6 x isk 26
3. Silvijo Malovec AMK Dugo Selo od od 4 6 - - x 10 20
4. Zoran Sinčić AMD Matulji Racing 10 4 - - - - x - 14
5. Ana Fuček AMD Matulji Racing - - - 3 - od x 6 9
6. Luka Marjanović AK Delta 4 3 isk od - od x - 7
7. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 3 - - - - - x - 3
8. Gordan Čikeš AK Delta - - - 2 - - x - 2
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Matej Debeljak Bencin Adrenalin - 10 - - - - x - 10
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Denis Pikula AK Delta 10 4 10 10 od 6 x 4 44
2. Martina Maretić AK Delta 1 6 6 6 - - x 10 29
3. Denis Vidović AMK Siget od 0 2 2 10 3 x 1 18
4. Edo Čuk MPI Racing Idrija - 10 - - - od x 6 16
5. Nikola Đurin AMD Zanatlija-Castrol 4 0 4 3 - 4 x od 15
6. Alen Babić AMD Matulji Racing 6 1 - 1 - - x 2 10
7. Zvonimir Banek AK Delta 3 2 3 od - - x - 8
8. Branimir Kučko AMK Siget 2 0 od 4 - od x 0 6
- Dubravka Zaharija AK Rijeka - 0 - - - - x od 0
- Tomislav Špoljar AK Delta - 0 - - - - x - 0
- Marin Koraca AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
- Lana Sutlović AK Delta - - - - - - x 0 0
- Valter Mršnik AMD Matulji Racing - od - - - - x - 0
- Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - - od - - - x - 0
- Dalibor Družeta Istra Racing Team - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Ana Gorkič MPI Racing Idrija - - - - - 10 x - 10
- Urška Turk MPI Racing Idrija - - - - - 2 x 3 5
- Gregor Štoka MPI Racing Idrija - 3 - - - - x - 3
- Klemen Babnik AMD Autousluga od - - - - - x - 0
- Mitja Jakovčič MPI Racing Idrija - od - - - - x - 0
- Robert Jeram MPI Racing Idrija - od - - - - x - 0
- Maja Hribar MPI Racing Idrija - - - - - - x od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Zdravko Škalić AMK Siget od 10 od 10 od - x 6 26
2. Goran Crnković AK Rijeka 6 od 6 3 - 6 x 3 24
3. Željko Sutlović AK Delta - - - - 6 10 x - 16
4. Zoran Raštegorac AK Delta 4 od 10 - - - x - 14
5. Krešimir Gospodinović AK Delta 10 od od od - - x - 10
6. Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing - - - - - - x 10 10
7. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol od od od od 10 - x od 10
8. Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - 6 - - x - 6
9. Tomislav Dragozet AK Delta - - - 4 - - x - 4
10. Tomislav Milakara AMK Siget - - - od - - x 4 4
- Željko Hadjar AK Delta - - od - - - x - 0
- Saša Bitterman AMK Siget - - - - - od x - 0
- Siniša Dereta AMK Siget - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Igor Kacin MPI Racing Idrija - 6 - - - - x - 6
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI
Generalni sponzor HAKS-a: INA