štopericaciljna zastavica 1. 08.-09.03.03. - Mošćenička Draga
2. 21.-22.03.03. - Opatija-Rijeka
3. 28.-29.06.03. - Dugo Selo
4. 12.-13.09.03. - INA Croatia
5. 26.-28.09.03. - Mecsek (H)
6. 03.-05.10.03. - Saturnus (SLO)
7. 18.-19.10.03. - Krk
8. 15.-16.11.03. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Nenad Lončarić AMK Siget 20 od 20 20 - 15 x - 75
2. Marko Lovak AMK Siget 8 4 10 3 12 8 x - 45
3. Mike Pattison AK Prigorje - 20 15 - - - x - 35
4. Tomislav Škalić AMK Siget od 8 od 15 od - x 10 33
5. Boštjan Turk AMK Dugo Selo isk od od - - 20 x 12 32
6. Gabor Takacs Aquincum Racing Team - - 8 0 15 6 x isk 29
7. Silvestr Mikulaštik Radek Krcha Racing - - 12 4 - 12 x - 28
8. Niko Pulić AK Dubrobnik Racing - - - - - - x 20 20
9. Jaki Franja AMD Zanatlija od od od od 20 od x od 20
10. Željko Sopić AK Delta 2 0 4 8 od 3 x 3 20
11. Siniša Crnojević AK Delta 0 1 3 6 - - x 6 16
12. Goran Francetić AMK Siget 15 0 od od - - x - 15
13. Silvio Bajde AMD Matulji Racing - - - - - - x 15 15
14. Željko Drenjavčević AMD Matulji Racing 12 3 - 0 - od x 0 15
15. Dražen Pigl AK Delta od 0 2 2 10 1 x od 15
16. Dean Saftić AMD Zrinski od 12 1 - - - x - 13
17. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - od 12 - - x - 12
18. Tihomir Simon AMK Siget 6 0 0 0 6 od x 0 12
19. Ivica Petrović AK Delta - - - 10 - - x - 10
20 Zlatko Filipović AK Delta 10 od od od - - x - 10
21. Andrej Mrak MPI Racing Idrija - 0 - - - 10 x od 10
22. Antun Filipec AMK Siget - - - od - - x 8 8
23. Reno Turk AK Delta 0 0 0 0 8 0 x 0 8
24. Hrvoje Srpak AK Speedy 4 0 od 0 - 2 x 1 7
25. Marin Galić AK Delta 0 od 6 - - od x 0 6
26. Sergej Fikfak AMK Skok Racing - - 0 - - 4 x 2 6
27. Alex Humar MPI Racing Idrija - 2 - - - od x 4 6
28. Siniša Milinković AMK Siget 0 0 0 0 4 0 x 0 4
29. Vlado Božičević AK Rijeka 3 od 0 0 - 0 x 0 3
30. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing 1 0 - 0 - - x - 1
31. Antun Vrbanović AMK Siget 0 0 od 1 - od x 0 1
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Georg Reitsperger Georg Reitsperger - 15 - od - - x - 15
- Boštjan Logar Bencin Adrenalin - 10 - - - - x - 10
- Ondrej Volf TT+di A.Lupo - 6 - - - - x - 6
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Marko Lovak AMK Siget 15 8 15 12 15 12 x - 77
2. Silvestr Mikulaštik Radek Krcha Racing - - 20 15 - 15 x - 50
3. Gabor Takacs Aquincum Racing Team - - 12 6 20 10 x isk 48
4. Boštjan Turk AMK Dugo Selo isk od od - - 20 x 20 40
5. Hrvoje Srpak AK Speedy 10 4 od 8 - 6 x 12 40
6. Tihomir Simon AMK Siget 12 2 6 3 10 od x 4 37
7. Reno Turk AK Delta 3 0 8 2 12 4 x 6 35
8. Željko Drenjavčević AMD Matulji Racing 20 6 - 4 - od x 1 31
9. Sergej Fikfak AMK Skok Racing - - 4 - - 8 x 15 27
10. Dean Saftić AMD Zrinski od 15 10 - - - x - 25
11. Ivica Petrović AK Delta - - - 20 - - x - 20
12. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo od od 2 10 - - x 8 20
13. Marin Galić AK Delta - - - - - od x 10 10
14. Mišel Beti AK Delta 6 od 1 0 - - x 3 10
15. Oto-M. Juričev-Martinčev AK Delta 8 0 isk 0 - od x - 8
16. Tajana Koren AK Speedy isk 3 3 - - - x - 6
17. Milan Brozinić AMD Matulji Racing 4 - - - - - x - 4
18. Branko Labaš AMK Stubaki 2 0 od 0 - - x - 2
19. Paolo Di Pinto AMK Dugo Selo - - - - - - x 2 2
20. Robert Novosel AK Delta - - - 1 - - x - 1
21. Branko Jemrić AK Delta 1 - 0 0 - - x 0 1
22. Igor Puž AMD Opatija od 1 - - - - x 0 1
- Tomas Hrvatin AMD Matulji Racing - 0 - - - - x - 0
- Slaven Šekuljica AK Delta - - 0 - - - x - 0
- Tomislav Šiprak AK Delta - - 0 - - - x - 0
- Darko Ladavac Istra Racing Team - - - - - - x 0 0
- Enver Prodan AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
- Daniel Šaškin Istra Racing Team - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Georg Reitsperger Georg Reitsperger - 20 - - - - x - 20
- Boštjan Logar Bencin Adrenalin - 12 - - - - x - 12
- Ondrej Volf TT+di A.Lupo - 10 - - - - x - 10
- Jiri Tošovsky TT+di A.Lupo - od - - - - x - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Nenad Lončarić AMK Siget 20 od 20 20 - 20 x - 80
2. Željko Sopić AK Delta 8 8 10 10 od 12 x 4 52
3. Tomislav Škalić AMK Siget od 15 od 15 od - x 12 42
4. Dražen Pigl AK Delta od 0 6 6 15 10 x od 37
5. Mike Pattison AK Prigorje - 20 15 - - - x - 35
6. Siniša Crnojević AK Delta 0 10 8 8 - - x 8 34
7. Siniša Milinković AMK Siget od 0 1 2 12 6 x 0 21
8. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - x 20 20
9. Jaki Franja AMD Zanatlija od od od od 20 od x od 20
10. Marko Cavor AMD Zanatlija 4 1 4 3 - 8 x od 20
11. Andrej Mrak MPI Racing Idrija - 4 - - - 15 x od 19
12. Alex Humar MPI Racing Idrija - 12 - - - od x 6 18
13. Vlado Božičević AK Rijeka 10 od 2 0 - 3 x 2 17
14. Goran Francetić AMK Siget 15 0 od od - - x - 15
15. Silvio Bajde AMD Matulji Racing - - - - - - x 15 15
16. Marin Galić AK Delta 2 od 12 - - - x - 14
17. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - od 12 - - x - 12
18. Zlatko Filipović AK Delta 12 od od od - - x - 12
19. Antun Filipec AMK Siget - - - od - - x 10 10
20. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing 6 2 - 1 - - x - 9
21. Igor Ban AK Delta 3 3 3 od - - x - 9
22. Boštjan Frančeškin MPI Racing Idrija - od - - - 4 x 3 7
23. Antun Vrbanović AMK Siget 1 0 od 4 - od x 0 5
24. Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - - x 1 1
- Romeo Matulja AK Rijeka - 0 - - - - x od 0
- Davor Fiket AK Delta - 0 - - - - x - 0
- Tomislav Ivanjek AK Delta - - od 0 - - x - 0
- Sanda Brezak AK Delta - - - - - - x 0 0
- Mladen Žulić AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
- Boris Beraković AMK Stubaki od - - - - - x - 0
- Darko Rafaj AMK Dugo Selo od - - - - - x - 0
- Janez Kovačič AMD Matulji Racing - od - - - - x - 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - - od - - - x - 0
- Dražen Čurić AMK Siget - - - - - - x od 0
- Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - - - x od 0
- Dubravko Vukelić Istra Racing Team - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Zoran Bajc MPI Racing Idrija - 6 - - - - x - 6
- Domen Agnič AMD Autousluga od - - - - - x - 0
- Robert Pirih MPI Racing Idrija - od - - - - x - 0
- Georg Reitsperger Georg Reitsperger - - - od - - x - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Reno Turk AK Delta 4 [3] 10 6 10 10 x 10 50
2. Tihomir Simon AMK Siget 10 10 6 10 6 od x 6 48
3. Mišel Beti AK Delta 6 od 4 od - - x 4 14
4. Branko Jemrić AK Delta 2 - 3 4 - - x 2 11
5. Igor Puž AMD Opatija od 6 - - - - x 1 7
6. Branko Labaš AMK Stubaki 3 2 od od - - x - 5
7. Tomas Hrvatin AMD Matulji Racing - 4 - - - - x - 4
8. Paolo Di Pinto AMK Dugo Selo - - - - - - x 3 3
9. Slaven Šekuljica AK Delta - - 2 - - - x - 2
- Darko Ladavac Istra Racing Team - - - - - - x 0 0
- Enver Prodan AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Marko Lovak AMK Siget 6 6 10 10 6 10 x - 48
2. Gabor Takacs Aquincum Racing Team - - 6 4 10 6 x isk 26
3. Željko Drenjavčević AMD Matulji Racing 10 4 - 3 - od x 6 23
4. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo od od 4 6 - - x 10 20
5. Oto.-M. Juričev-Martinčev AK Delta 4 3 isk od - od x - 7
6. Milan Brozinić AMD Matulji Racing 3 - - - - - x - 3
7. Robert Novosel AK Delta - - - 2 - - x - 2
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Boštjan Logar Bencin Adrenalin - 10 - - - - x - 10
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 10 4 10 10 od 6 x 4 44
2. Siniša Crnojević AK Delta 1 6 6 6 - - x 10 29
3. Siniša Milinković AMK Siget od 0 2 2 10 3 x 1 18
4. Alex Humar MPI Racing Idrija - 10 - - - od x 6 16
5. Marko Cavor AMD Zanatlija 4 0 4 3 - 4 x od 15
6. Andrej Mrak MPI Racing Idrija - 3 - - - 10 x od 13
7. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing 6 1 - 1 - - x - 8
8. Igor Ban AK Delta 3 2 3 od - - x - 8
9. Antun Vrbanović AMK Siget 2 0 od 4 - od x 0 6
10. Boštjan Frančeškin MPI Racing Idrija - od - - - 2 x 3 5
11. Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - - x 2 2
- Romeo Matulja AK Rijeka - 0 - - - - x od 0
- Davor Fiket AK Delta - 0 - - - - x - 0
- Sanda Brezak AK Delta - - - - - - x 0 0
- Mladen Žulić AMK Skok Racing - - - - - - x 0 0
- Janez Kovačič AMD Matulji Racing - od - - - - x - 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - - od - - - x - 0
- Dubravko Vukelić Istra Racing Team - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Domen Agnič AMD Autousluga od - - - - - x - 0
- Robert Pirih MPI Racing Idrija - od - - - - x - 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Tomislav Škalić AMK Siget od 10 od 10 od - x 6 26
2. Vlado Božičević AK Rijeka 6 od 6 3 - 6 x 3 24
3. Dražen Pigl AK Delta - - - - 6 10 x - 16
4. Marin Galić AK Delta 4 od 10 - - - x - 14
5. Zlatko Filipović AK Delta 10 od od od - - x - 10
6. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - x 10 10
7. Jaki Franja AMD Zanatlija od od od od 10 od x od 10
8. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - 6 - - x - 6
9. Tomislav Ivanjek AK Delta - - od 4 - - x - 4
10. Antun Filipec AMK Siget - - - od - - x 4 4
- Dražen Čurić AMK Siget - - - - - - x od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Zoran Bajc MPI Racing Idrija - 6 - - - - x - 6
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI
Generalni sponzor HAKS-a: INA