štopericaciljna zastavica 1. 29.-30.03.03. - Zagreb
2. 05.-06.04.03. - Rijeka
3. 25.-26.04.03. - Mičevec
4. 09.-10.05.03. - Zagreb
5. 23.-24.05.03. - Učka
6. 30.-31.05.03. - Sljeme
  7. 13.-14.06.03. - Ogulin
  8. 29.-29.06.03. - Delnice
  9. 22.-23.08.03. - Kutjevo
10. 05.-06.09.03. - Brtonigla
11. 04.-05.10.03. - Zagreb
12. 18.-19.10.03. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 0 od 8 od 8 15 0 15 20 15 20 121
2. Cvetko Jaketić AK Klek 8 20 20 20 0 20 20 0 0 6 0 6 120
3. Marko Palijan AK Dubrava 1 8 0 0 0 12 10 0 8 10 12 12 73
4. Jordan Matijašić AK Rijeka - 15 - - 8 0 0 10 6 15 - 10 64
5. Denis Šroler AK Velika Gorica 0 0 15 4 12 1 od 2 12 0 4 1 51
6. Ivan Černeha AMK Skok Racing 10 0 12 6 2 0 1 15 0 0 0 0 46
7. Dušan Grahek AK Klek - 0 0 15 0 15 0 0 4 0 - 0 34
8. Marin Petrić AK Rijeka 15 0 - 10 3 0 3 1 0 0 0 0 32
9. Tomislav Šepić AK Rijeka 0 0 - 2 0 0 8 0 3 0 0 15 28
10. Tomislav Tuk AK Dubrava 4 0 0 0 6 6 0 12 0 0 0 - 28
11. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 0 3 4 - 0 0 0 20 0 0 0 0 27
12. Bojan Krota AMK Skok Racing 6 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 26
13. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 0 1 3 0 od 10 6 0 0 0 1 0 21
14. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo 0 - - 0 - 0 0 - 20 0 0 - 20
15. Željko Lipušić AK INA Zagreb 0 - 0 0 0 0 - 0 0 - 20 - 20
16. Nenad Damarija AK Delta 0 0 8 12 0 0 0 0 0 0 0 - 20
17. Mijo Jurašić AK Klek - - 0 - 15 0 4 0 - 0 od 0 19
18. Alen Sekula AMD Zanatlija 0 0 0 0 0 3 0 3 2 8 0 2 18
19. Alenka Jurašić AMD Zanatlija - - - - - - 0 4 - 12 od 0 16
20. Antun Laušin SAK Samobor 0 12 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 16
21. Zlatko Barbić AK Dubrava 0 0 10 0 od 0 0 0 - 0 6 0 16
22. Palmina Aljinović AK Rijeka 12 0 1 0 0 od 0 0 isk 2 0 0 15
23. Marinko Marjanović AK Velika Gorica 0 4 - - - - 0 0 0 0 10 - 14
24. Mario Macan AMD Zanatlija 2 0 2 0 10 0 0 0 0 0 0 0 14
25. Vedran Rzaunek AMD Zanatlija 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 8 14
26. Miro Birt AK HBT Racing 0 6 0 0 0 0 2 0 0 0 2 3 13
27. Denis Krota AMD Matulji Racing - - - - 4 - od 8 - 0 - 0 12
28. Cvetko Jaketić AK Klek - - - - - - 12 - - - - - 12
29. Ljerko Žanić AK Klek 0 0 0 0 0 0 0 0 10 1 0 od 11
30. Marin Čohar AK Rijeka - 10 - - - - - - - - - - 10
31. Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - - - - - - - 8 0 8
32. Nenad Kolman AK Dubrava 0 0 6 od 0 0 0 0 0 0 0 - 6
33. Marko Cesar AK HBT Racing - - - 0 0 0 0 0 1 4 0 0 5
34. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb 0 0 - - 0 4 0 0 - - - - 4
35. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - - - - - 0 od - 4 4
36. Marko Pavić AMD Osijek 3 - - - - - - - - - - - 3
37. Aljoša Kinkela AMD Opatija 0 0 - 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3
38. Marko Agreš AMD Zanatlija 0 - 0 0 - 0 - - - - 3 - 3
39. Vilko Kustec AMD Zanatlija 0 2 - 0 - 0 0 - - - 0 0 2
40. Alen Durlen AK Zagreb - - - - - 2 - - - - 0 - 2
41. Ivan Mehkek AK Dubrava 0 - 0 1 - - 0 - - - 0 - 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Palmina Aljinović AK Rijeka [10] 20 20 20 20 od 20 [15] isk [15] 20 15 135
2. Renea Čubrić AŠAK Udruž.Vozačice [7,5] [6] 10 15 15 [3] [4] 10 15 12 15 12 104
3. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice [5] [10] 15 12 12 15 - - 12 10 10 10 96
4. Alenka Jurašić AMD Zanatlija - - - - - - 12 20 - 20 od 20 72
5. Martina Tuk AK Dubrava 6 od 6 8 10 [4] 6 8 20 8 [4] - 72
6. Nataša Damarija AK Delta - - 8 6 [3] 12 10 6 10 4 8 - 64
7. Snježana Starc AŠAK Udruž.Vozačice 4 12 - 10 8 8 3 3 - - - - 48
8. Korana Bašić AMD Zanatlija - - 12 - - 20 8 - - - - - 40
9. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 8 - - 6 - - 4 - 6 - 4 28
10. Palmina Aljinović AK Rijeka - - - - - - 15 12 - - - - 27
11. Lana Gregurek AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 12 6 18
12. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice - - - 3 4 10 - - - - - - 17
13. Luisa Božičević AK Rijeka - 15 - - - - - - - - - - 15
14. Martina Mihok AMK Dugo Selo - - 4 4 - 6 - - - - - - 14
15. Tamara Kustec AMD Zanatlija - - - 2 - 2 - - - - 6 - 10
16. Kristina Muštra SAK Split - - - - - - - - - - - 8 8
17. Dijana Ferković AK Dubrava - - 3 1 2 - - - - - - - 6
18. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - 3 3
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Ivan Černeha AMK Skok Racing 20 [6] 20 15 15 [8] 12 20 [4] 8 10 [4] 120
2. Miro Birt AK HBT Racing [2] 20 12 [6] 12 [2] 15 12 10 [6] 20 12 113
3. Tomislav Šepić AK Rijeka 8 10 [2] 12 10 10 20 [4] 20 [4] [6] 20 110
4. Alen Sekula AMD Zanatlija [4] [3] 8 - 8 20 10 15 15 20 0 10 106
5. Bojan Krota AMK Skok Racing 15 [4] 6 8 20 6 [3] - 6 10 8 [2] 79
6. Nenad Damarija AK Delta 3 8 15 20 [2] 4 8 10 [2] 0 3 - 71
7. Marko Cesar AK HBT Racing - - - 0 - 0 - od 12 15 15 8 50
8. Marin Vuković AMD Zanatlija 10 12 4 3 - 1 - - - - 12 - 42
9. Vilko Kustec AMD Zanatlija 0 15 - 4 - 12 0 - - - 4 3 38
10. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - - - - - 8 od - 15 23
11. Ivan Mehkek AK Dubrava 0 - 10 10 - - 0 - - - 2 - 22
12. Igor Šušković AK Dubrava 0 2 3 1 4 0 6 - 0 - 0 - 16
13. Alen Durlen AK Zagreb - - - - - 15 - - - - 0 - 15
14. Marino Ivančić AMK Skok Racing 6 0 1 - 6 - 0 - - - - - 13
15. Marko Pavić AMD Osijek 12 - - - - - - - - - - - 12
16. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 12 - - 12
17. Ivan Černeha AMK Skok Racing - - - - - - - 8 - 3 - - 11
18. Matija Oštrec AK Dubrava 0 0 0 0 0 0 2 6 0 - 0 - 8
19. Ivo Marinović AMD Zanatlija - - 0 - - 3 4 - - - - - 7
20. Miro Birt AK HBT Racing - - - - - - - - - - - 6 6
21. Ivan Smolek AMD Zanatlija 1 0 - 0 - 0 - - 3 1 - 0 5
22. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice 0 0 0 0 3 0 - - 0 0 0 0 3
23. Ozren Semper AK Dubrava - - - - - - - 3 - - - - 3
24. Robert Novosel AK Delta - - - - - - - 2 1 - - - 3
25. Dalibor Rumenjak AMD Zanatlija - - 0 2 od - - - - - 0 - 2
26. Leo Ilinić AK Rijeka - - - - - - - - - 2 0 0 2
27. Ivan Mikačević AMD Opatija - 1 - - od 0 - - - - - 0 1
28. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice - - - 0 1 0 - - - - - - 1
29. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - - 0 0 - 0 1 - - - - - 1
30. Marko Pikula AMD Zanatlija 0 - 0 - - 0 - - - - 1 - 1
31. Ante Alduk SAK Split - - - - - - - - - - - 1 1
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. AK RIJEKA 60 50 23 50 40 45 55 47 50 55 60 60 595
2. AMD ZANATLIJA 33 34 42 34 40 45 40 47 34 47 47 42 485
3. AMK SKOK RACING 43 30 37 40 46 40 37 45 35 55 35 42 485
4. AK DUBRAVA 34 37 42 31 38 32 39 43 40 35 35 25 431
5. AK KLEK 18 32 34 43 40 39 52 26 42 36 15 28 405
6. AK VELIKA GORICA 47 42 47 32 15 42 15 38 34 14 35 21 382
7. AK HBT RACING 3 20 16 17 31 13 24 8 40 33 37 50 292
8. AK DELTA 23,5 26 25 25 20 38 23,5 36 33 10 24 - 284
9. AMD OPATIJA 28 34 20 18 21 24 19 23 10 24 14 23 258
10. SAK SAMOBOR 10 24 33 29 18 10 0 15 12 15 13 1 180
11. AŠAK UDRUŽENE VOZAČICE 22 12 6 14 18 13 16 12 11 7 10 6 147
12. AK PULA-ROVINJ 6 10 - - 15,5 17,5 5 13,5 20 22 16 15 140,5
13. AMD MATULJI RACING - 8,5 - 10 26 10 10 25 - 18 10 20 137,5
14. AK SB AUTO SPORT - - 17 12 - 8 4 12 28 21 14 - 116
15. AK INA ZAGREB 12 0 0 10 15 12 1 6 6 - 20 - 82
16. AMK DUGO SELO 10 - 2 8 2 0 3 - 20 16 7 - 68
17. SAK SPLIT - - - - - - - - - - 4 31 35
18. AMD INA MILLENNIUM CERINI - 15 - - - - - 4 - - - 3 22
19. AMK BUZET 0 2 - 4 0 0 3 1 0 2 0 10 22
20. AK ZELINA - - - - - - - - - - 8 12 20
21. AK ZAGREB - - - - - 10 - - - - 6 - 16
22. AMD OSIJEK 10 - - - - - - - - - - - 10
23. AMK SPLIT MOTORSPORT - 4 - - 4 - - - - - - - 8
24. AMD GROBNIK - 0 - - 4 - - - - - - - 4
- AMD ZRINSKI - - - - - - - 0 - - - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. T.Z.GRADA RIJEKE 40 40 20 35 40 27,5 43 47 45 50 52 55 494,5
2. PALFINGER 45 25 18 47 31 38 47 27 50 47 55 60 490
3. DUBRAVA TUNING 23 29 29 25 30 32 31,5 43 40 34,5 31 - 348
4. ZANATLIJA 16 28 28 26 26 37 18 22 - - 18 42 261
5. AŠAK UDRUŽENE VOZAČICE 22 12 - - - 13 - - - - - - 47
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA