štopericaciljna zastavica 1. 29.-30.03.03. - Zagreb
2. 05.-06.04.03. - Rijeka
3. 25.-26.04.03. - Mičevec
4. 09.-10.05.03. - Zagreb
5. 23.-24.05.03. - Učka
6. 30.-31.05.03. - Sljeme
  7. 13.-14.06.03. - Ogulin
  8. 29.-29.06.03. - Delnice
  9. 22.-23.08.03. - Kutjevo
10. 05.-06.09.03. - Brtonigla
11. 04.-05.10.03. - Zagreb
12. 18.-19.10.03. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

GRUPA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Ivan Černeha AMK Skok Racing [20] [15] [20] 20 20 20 [15] 20 20 20 20 20 160
2. Bojan Krota AMK Skok Racing [15] [15] 15 20 20 20 [12] 15 15 15 15 [10] 135
3. Vedran Rzaunek AMD Zanatlija [8] [12] [12] 12 12 15 20 20 12 [10] 20 20 131
4. Palmina Aljinović AK Rijeka 20 20 20 15 15 od 15 [12] isk 20 [12] [12] 125
5. Tomislav Tuk AK Dubrava - - 15 15 [10] 12 12 15 15 12 10 - 106
6. Tihomir Pašić AMD Opatija 15 20 10 8 12 [6] 10 10 - [6] - 12 97
7. Vedran Đukić AK HBT Racing - - 6 [3] 15 10 8 [2] 12 10 12 15 88
8. Denis Šverko AMD Opatija 12 [1] 10 10 [6] 12 [8] 10 10 8 8 [3] 80
9. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - - 12 12 - 8 4 12 8 15 6 - 77
10. Renea Čubrić AŠAK Udruž.Vozačice 10 [2] 6 8 10 [3] 6 8 8 [4] 10 [4] 66
11. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - - - - - 20 12 - 15 47
12. Ivo Marinović AMD Zanatlija - - 8 10 8 15 6 - - - - - 47
13. Želimir Popović AK Pula-Rovinj 6 10 - - 8 10 - 6 - 6 - - 46
14. Branimir Turčan AK Dubrava 6 8 0 6 6 0 3 3 4 3 0 - 39
15. Tomislav Turčan AK Dubrava 3 3 0 0 0 3 2 8 10 8 0 - 37
16. Marko Pikula AMD Zanatlija 4 - 4 6 - 8 - - - - 6 - 28
17. Nedeljko Kosanović AK Dubrava 4 6 3 0 2 0 0 4 - 4 0 - 23
18. Mato Dumančić AK Dubrava 12 10 - - - - - - - - - - 22
19. Cvetko Jaketić AK Klek - - - - - - 20 - - - - - 20
20. Damir Bartolić AMD Zanatlija 10 - 4 2 0 4 - - - - - - 20
21. Davor Nišević AK Dubrava - 12 - - - - - 4 - - - - 16
22. Ivan Kodrić AK Zelina - - - - - - - - - - 8 8 16
23. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 15 - 15
24. Ivan Mikačević AMD Opatija - 8 - - od 6 - - - - - - 14
25. Željko Macarol AMD Opatija - - - - - - - 3 - 2 - 8 13
26. Vedran Mihok AMK Dugo Selo 8 - 2 1 - 0 - - - - 2 - 13
27. Leon Perković AK Dubrava - - - - - - 0 6 3 2 0 - 11
28. Marino Ivančić AMK Skok Racing - - - - - - 10 - - - - - 10
29. Ivan Smolek AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - 10 10
30. Zoran Širola AMK Skok Racing - - - - - - - - - 3 - 6 9
31. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 4 - - 1 - - 2 - 1 - 1 9
32. Ivan Rzaunek AMD Zanatlija - - 8 - - - - - - - - - 8
33. Srećko Bura AMK Split Motorsport - 4 - - 4 - - - - - - - 8
34. Mario Basan AMD Opatija - - - - 3 4 - - - - - 0 7
35. Milovan Bučić AMD Opatija - 6 - - - - - - - - - - 6
36. Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport - - - - - - - - 6 - - - 6
37. Danijel Lukić AMD Matulji Racing - - - - - - - - - - - 6 6
38. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo 2 - - 4 - 0 - - - - - - 6
39. Ivan Grubišić AMD Zanatlija - - - - - 2 - - - - 4 - 6
40. Velimir Radević AK Rijeka - - - - 3 0 1 1 - - - - 5
41. Igor Vičević AMD Grobnik - - - - 4 - - - - - - - 4
42. Krešo Radovanić AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 3 - 3
43. Leopold Ilinić AK Rijeka - 2 - - - - - - - - - - 2
44. Marin Mustapić SAK Split - - - - - - - - - - - 2 2
45. Ivan Hrastinski AMD Zanatlija 1 - 1 - - - - - - - - - 2
46. Igor Rupčić AK Velika Gorica - - - 0 - 1 - - - - - - 1
47. Milan Popov AK Dubrava - - - - - - - - - 1 - - 1
48. Miro Krajač AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 1 - 1
 
GRUPA II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Marin Petrić AK Rijeka 20 [10] - 20 [15] 20 20 20 15 [8] 20 15 150
2. Mario Macan AMD Zanatlija 15 [8] 20 [12] 20 12 12 12 [10] 12 12 [6] 115
3. Antun Laušin SAK Samobor 10 20 15 15 12 [10] 0 15 12 15 [8] [1] 114
4. Ivan Gustin AK Pula-Rovinj - - - - 7,5 7,5 5 7,5 20 10 15 15 87,5
5. Marko Cesar AK HBT Racing - - - 2 0 0 4 od 20 20 15 20 81
6. Igor Črnac AMD Matulji Racing - 7,5 - 10 10 10 10 10 - 10 10 0 77,5
7. Vilko Kustec AMD Zanatlija 1 12 - 10 - 15 0 - - - 6 10 54
8. Marinko Marjanović AK Velika Gorica 12 15 - - - - 0 6 8 4 - - 45
9. Mato Dumenčić AK Dubrava - - 10 - od 6 15 8 6 - 0 - 45
10. Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - - - - - - - 20 20 40
11. Alen Starc AŠAK Udruž.Vozačice 8 6 - - 4 4 10 3 - - - - 35
12. Željko Kelečić AK Dubrava - - - - - - - 4 15 7,5 4 - 30,5
13. Ivica Brozović AK Klek - - - - - - 8 - ns - 12 10 30
14. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport - - 3 0 - 0 - - 12 6 8 - 29
15. Damir Dražić SAK Samobor od 4 12 6 0 - - - - - 2 - 24
16. Stjepko Cigit SAK Samobor od od 6 8 6 - - - - - - - 20
17. Branko Semper AK Dubrava - - 0 - 8 8 2 0 - - 0 - 18
18. Lana Gregurek AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 10 6 16
19. Igor Šušković AK Dubrava - - - - - - - - 10 - 6 - 16
20. Gordan Bašić AMD Zanatlija - - 8 0 - 1 6 - - - - - 15
21. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice - - - 1 3 2 - - 3 3 0 2 14
22. Miro Birt AK HBT Racing - - - - - - - - - - - 12 12
23. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - - - - - - 12 12
24. Dušan Balkovec AK Klek - - - - 10 0 od 2 - - - - 12
25. Ante Alduk SAK Split - - - - - - - - - - 4 8 12
26. Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo - - - 3 2 0 - - - 6 1 - 12
27. Marko Pavić AMD Osijek 10 - - - - - - - - - - - 10
28. Marin Čohar AK Rijeka - 10 - - - - - - - - - - 10
29. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - - - - - 10 - - - - 10
30. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - - - - - - - - 8 - - - 8
31. Kristina Muštra SAK Split - - - - - - - - - - - 8 8
32. Korana Bašić AMD Zanatlija - - 4 - - 3 1 - - - - - 8
33. Snježana Starc AŠAK Udruž.Vozačice 4 3 - 0 1 0 0 0 - - - - 8
34. Matija Ošterc AK Dubrava - - - - - - 7,5 - - - - - 7,5
35. Bojan Bošnjak AMD Zanatlija 6 - - - - - - - - - - - 6
36. Damir Birt AK HBT Racing - - - - - - 6 - - - - - 6
37. Ozren Semper AK Dubrava - - - - - - - 6 - - - - 6
38. Davor Borevković AK SB Auto Sport - - - - - - - - 6 - - - 6
39. Davor Nišević AK Dubrava - - - - - - 4 - 2 - - - 6
40. Marko Palijan AK Dubrava - - - - - - - 5 - - - - 5
41. Martina Tuk AK Dubrava - - - - - - - - - 5 - - 5
42. Saša Parač AMD INA Millen.Cerini - - - - - - - 4 - - - - 4
43. Alan Validžić AK SB Auto Sport - - - - - - - - 4 - - - 4
44. Željko Horvatović AK SB Auto Sport - - - - - - - - 4 - - - 4
45. Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - - - - - - - 4 4
46. Domagoj Pereković AK Zelina - - - - - - - - - - - 4 4
47. Milan Popov AK Dubrava 2 - 0 0 0 0 0 1 1 - 0 - 4
48. Željko Kralj AK HBT Racing 3 - - - - 0 - - - - 0 - 3
49. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - - - - - 0 3 - - - - - 3
50. Hrvoje Utović SAK Samobor - - - - - - - - - - 3 - 3
51. Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini - - - - - - - - - - - 3 3
52. Josip Filipčić AK Dubrava - 2 - - - - - - - - - - 2
53. Dragan Jelić AK SB Auto Sport - - 2 0 - 0 - - - - - - 2
54. Marin Frančišković AMD Matulji Racing - 1 - - - - - - - - - - 1
55. Željko Šušković AK Dubrava - - 1 - - - - - - - - - 1
 
GRUPA III
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Cvetko Jaketić AK Klek 15 20 20 20 [10] 20 20 [4] [10] 12 [1] 12 139
2. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 [3] od 12 od [10] 15 12 15 20 20 20 134
3. Denis Šroler AK Velika Gorica 12 [10] 20 20 15 12 od [10] 20 [4] 15 10 124
4. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 20 12 12 12 od 20 15 8 [6] [1] 8 [3] 107
5. Marko Palijan AK Dubrava [10] 15 10 [4] 0 12 12 [3] 10 15 15 15 104
6. Tomislav Šepić AK Rijeka 10 6 [3] 15 10 8 20 0 15 od [3] 20 104
7. Miro Birt AK HBT Racing 0 20 10 10 12 [3] 10 [6] 8 [3] 10 15 95
8. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 15 15 15 - 0 10 0 20 [3] 6 4 8 93
9. Jordan Matijašić AK Rijeka - 20 - - 10 15 10 7,5 10 10 - 10 92,5
10. Dušan Grahek AK Klek - 0 8 15 [4] 15 5 12 20 12 - 4 91
11. Alen Sekula AMD Zanatlija [6] [3] 8 [6] 8 15 8 12 12 15 0 12 90
12. Nenad Damarija AK Delta 0 [4] 10 10 7,5 [6] 10 20 15 6 10 - 88,5
13. Tomislav Tuk AK Dubrava 12 8 [4] 6 20 8 6 20 od 4 [3] - 84
14. Davor Fiket AK Delta 10 10 7,5 7,5 7,5 20 7,5 od - - 10 - 80
15. Ivan Jaranović AK Rijeka - 10 - - 10 7,5 7,5 15 8 - - 20 78
16. Zlatko Barbić AK Dubrava [1] 6 15 3 od 0 2 8 - 6 10 10 60
17. Ljerko Žanić AK Klek 0 12 0 0 0 4 0 10 12 12 2 od 52
18. Nataša Damarija AK Delta - - 7,5 7,5 5 5 6 10 6 [4] 4 - 51
19. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija od 8 10 10 6 10 6 ns od - - - 50
20. Mijo Jurašić AK Klek - - 6 - 20 0 12 0 - 8 od 0 46
21. Denis Krota AMD Matulji Racing - - - - 15 - od 15 - 8 - 8 46
22. Željko Lipušić AK INA Zagreb 2 - 0 8 3 6 - 0 4 - 20 - 43
23. Alenka Jurašić AMD Zanatlija - - - - - - 2 15 - 20 od 4 41
24. Mario Jurišić AK Rijeka - 7,5 - - 6 4 4 8 10 - - - 39,5
25. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo - - - - - - 0 - 20 10 4 - 34
26. Leo Ilinić AK Rijeka - - - - - - - - - 15 5 12 32
27. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb 6 0 - - 12 6 1 6 - - - - 31
28. Marin Vuković AMD Zanatlija 8 10 2 2 - 0 - - - - 8 - 30
29. Andrej Medić AK Dubrava - - 0 0 2 2 10 0 8 od 6 - 28
30. Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija - - - 6 - 8 - - - - 7,5 6 27,5
31. Leopold Ilinić AK Rijeka - - - - - - - - - 8 7,5 8 23,5
32. Aljoša Kinkela AMD Opatija 1 0 - 0 0 4 1 0 0 10 6 1 23
33. Denis Sandalj AMK Buzet 0 2 - 4 od 0 3 1 0 2 0 10 22
34. Nenad Kolman AK Dubrava 4 0 12 od 0 0 0 0 2 3 0 - 21
35. Dario Ljubičić AK Dubrava - - 0 0 6 3 0 4 6 2 0 - 21
36. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 20 - - 20
37. Tomislav Špoljar AK Delta 6 12 - - - - - - - - - - 18
38. Robert Novosel AK Delta - - - - - - - 6 12 - - - 18
39. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice 0 0 0 5 5 8 - - - - - - 18
40. Ivan Černeha AMK Skok Racing - - - - - - - 10 - 7,5 - - 17,5
41. Alen Durlen AK Zagreb - - - - - 10 - - - - 6 - 16
42. Ivan Mehkek AK Dubrava 0 - 6 10 - - 0 - - - 0 - 16
43. Ivica Brozović AK Klek - 0 0 8 8 - 0 0 0 - - - 16
44. Marino Ivančić AMK Skok Racing 8 0 2 - 6 - - - - - - - 16
45. Antun Drnovšek AMD Zanatlija 0 8 4 3 0 1 0 0 0 - - - 16
46. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini - 15 - - - - - - - - - - 15
47. Ante Alduk SAK Split - - - - - - - - - - - 15 15
48. Marko Agreš AMD Zanatlija 3 - 0 0 - 0 - - - - 12 - 15
49. Branko Jemrić AK Delta 7,5 - 6 - - - - - - - - - 13,5
50. Romeo Matulja AK Rijeka - 6 - - - - - - - - - 7,5 13,5
51. Reno Turk AK Delta - - - - - 12 - - - - - - 12
52. Marinko Marjanović AK Velika Gorica - - - - - - - - - - 12 - 12
53. Josip Domitrović AK Klek - 0 - - - - 6 0 - - - 6 12
54. Igor Šušković AK Dubrava 0 0 1 0 3 0 3 2 3 - - - 12
55. Franko Petronio AMK Skok Racing - - - - - - - - - 10 - - 10
56. Palmina Aljinović AK Rijeka - - - - - - 8 2 - - - - 10
57. Kruno Stipetić AK Klek - 0 0 - - - 4 - - - 0 6 10
58. Ivan Dropučić AK Dubrava 2 1 3 0 od 1 - ns 1 - 1 - 9
59. Marijan Hihlik AK INA 4 - 0 2 0 0 - 0 2 - 0 - 8
60. Ivica Šepić AK Rijeka 0 4 0 1 1 0 0 0 0 ns 0 2 8
61. Želimir Popović AK Pula-Rovinj - - - - - - - - - 6 - - 6
62. Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini - - - - - - - - - - - 6 6
63. Željko Kelečić AK Dubrava 0 - 0 0 4 2 0 0 0 - 0 - 6
64. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - 5 5
65. Tomislav Vrčak AK Dubrava - - - - - - - - 4 1 0 - 5
66. Mladen Miletić AK Klek - - - - - - 4 - - - - - 4
67. Zoran Grabović AK Rijeka 0 0 0 - 0 - - - - - - 4 4
68. Dušan Balkovec AK Klek 3 0 - - - - ns - - - - - 3
69. Matija Oštrec AK Dubrava 0 0 0 0 0 0 0 3 0 - 0 - 3
70. Žarko Grbac AMD Opatija - 0 - - 0 - 0 - - - - 3 3
71. Sanjin Soldatić AK Rijeka - - - - - - - - - - - 3 3
72. Alen Starc AŠAK Udruž.Vozačice 0 2 - 0 - 0 0 1 - - - - 3
73. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija - - 1 0 - - - - - - 2 - 3
74. Martina Tuk AK Dubrava 0 od 0 0 2 0 0 0 0 - 0 - 2
75. Miroslav Lovnički AK Klek - 0 - - - - - - - - - 2 2
76. Marko Cavor AMD Zanatlija - 1 - 0 - - - - - - - - 1
77. Igor Keser AK Dubrava 0 0 0 1 od - - - - - - - 1
78. Danijel Lukić AMD Matulji Racing - - - - 1 - - - - - - - 1
79. Ivan Smolek AMD Zanatlija 0 0 - 0 - 0 - - 1 0 - - 1
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA