štopericaciljna zastavica 1. 29.-30.03.03. - Zagreb
2. 05.-06.04.03. - Rijeka
3. 25.-26.04.03. - Mičevec
4. 09.-10.05.03. - Zagreb
5. 23.-24.05.03. - Učka
6. 30.-31.05.03. - Sljeme
  7. 13.-14.06.03. - Ogulin
  8. 29.-29.06.03. - Delnice
  9. 22.-23.08.03. - Kutjevo
10. 05.-06.09.03. - Brtonigla
11. 04.-05.10.03. - Zagreb
12. 18.-19.10.03. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Bojan Krota AMK Skok Racing [15] [15] 15 20 20 20 [12] 15 15 15 15 [10] 135
2. Vedran Rzaunek AMD Zanatlija [8] [12] [12] 12 12 15 20 20 12 [10] 20 20 131
3. Palmina Aljinović AK Rijeka 20 20 20 15 15 od 15 [12] isk 20 [12] [12] 125
4. Denis Šverko AMD Opatija 12 [1] 10 10 [6] 12 [8] 10 10 8 8 [3] 80
5. Renea Čubrić AŠAK Udruž.Vozačice 10 [2] 6 8 10 [3] 6 8 8 [4] 10 [4] 66
6. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - - - - - 20 12 - 15 47
7. Želimir Popović AK Pula-Rovinj 6 10 - - 8 10 - 6 - 6 - - 46
8. Marko Pikula AMD Zanatlija 4 - 4 6 - 8 - - - - 6 - 28
9. Ivan Mikačević AMD Opatija - 8 - - od 6 - - - - - - 14
10. Željko Macarol AMD Opatija - - - - - - - 3 - 2 - 8 13
11. Marino Ivančić AMK Skok Racing - - - - - - 10 - - - - - 10
12. Zoran Širola AMK Skok Racing - - - - - - - - - 3 - 6 9
13. Ivan Rzaunek AMD Zanatlija - - 8 - - - - - - - - - 8
14. Srećko Bura AMK Split Motorsport - 4 - - 4 - - - - - - - 8
15. Mario Basan AMD Opatija - - - - 3 4 - - - - - 0 7
16. Milovan Bučić AMD Opatija - 6 - - - - - - - - - - 6
17. Davor Nišević AK Dubrava - - - - - - - 4 - - - - 4
18. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - - - - - - - 2 - 1 - 1 4
19. Marin Mustapić SAK Split - - - - - - - - - - - 2 2
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Ivan Černeha AMK Skok Racing [20] [15] [20] 20 20 20 [15] 20 20 20 20 20 160
2. Tomislav Tuk AK Dubrava - - 15 15 [10] 12 12 15 15 12 10 - 106
3. Tihomir Pašić AMD Opatija 15 20 10 8 12 [6] 10 10 - [6] - 12 97
4. Vedran Đukić AK HBT Racing - - 6 [3] 15 10 8 [2] 12 10 12 15 88
5. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - - 12 12 - 8 4 12 8 15 6 - 77
6. Ivo Marinović AMD Zanatlija - - 8 10 8 15 6 - - - - - 47
7. Branimir Turčan AK Dubrava 6 8 0 6 6 0 3 3 4 3 0 - 39
8. Tomislav Turčan AK Dubrava 3 3 0 0 0 3 2 8 10 8 0 - 37
9. Nedeljko Kosanović AK Dubrava 4 6 3 0 2 0 0 4 - 4 0 - 23
10. Mato Dumančić AK Dubrava 12 10 - - - - - - - - - - 22
11. Cvetko Jaketić AK Klek - - - - - - 20 - - - - - 20
12. Damir Bartolić AMD Zanatlija 10 - 4 2 0 4 - - - - - - 20
13. Ivan Kodrić AK Zelina - - - - - - - - - - 8 8 16
14. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 15 - 15
15. Vedran Mihok AMK Dugo Selo 8 - 2 1 - 0 - - - - 2 - 13
16. Davor Nišević AK Dubrava - 12 - - - - - - - - - - 12
17. Leon Perković AK Dubrava - - - - - - 0 6 3 2 0 - 11
18. Ivan Smolek AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - 10 10
19. Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport - - - - - - - - 6 - - - 6
20. Danijel Lukić AMD Matulji Racing - - - - - - - - - - - 6 6
21. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo 2 - - 4 - 0 - - - - - - 6
22. Ivan Grubišić AMD Zanatlija - - - - - 2 - - - - 4 - 6
23. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 4 - - 1 - - - - - - - 5
24. Velimir Radević AK Rijeka - - - - 3 0 1 1 - - - - 5
25. Igor Vičević AMD Grobnik - - - - 4 - - - - - - - 4
26. Krešo Radovanić AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 3 - 3
27. Leopold Ilinić AK Rijeka - 2 - - - - - - - - - - 2
28. Ivan Hrastinski AMD Zanatlija 1 - 1 - - - - - - - - - 2
29. Igor Rupčić AK Velika Gorica - - - 0 - 1 - - - - - - 1
30. Milan Popov AK Dubrava - - - - - - - - - 1 - - 1
31. Miro Krajač AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 1 - 1
- Martina Mihok AMK Dugo Selo - - 0 0 - 0 - - - - - - 0
- Ivan Gabaj AK Dubrava - - - 0 - - - - - - - - 0
- Tomislav Škrlin AK Dubrava - - - 0 - - - - - - - - 0
- Miroslav Mesec AMK Dugo Selo - - - - - 0 - - - - - - 0
- Davor Fiket AK Delta - - - - - - - - - - 0 - 0
- Domagoj Perkušić AK Zelina - - - - - - - - - - 0 - 0
- Željko Kelečić AK Dubrava - od - - - - - - - - - - 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Marin Petrić AK Rijeka 20 [10] - 20 [15] 20 20 20 15 [8] 20 15 150
2. Mario Macan AMD Zanatlija 15 [8] 20 [12] 20 12 12 12 [10] 12 12 [6] 115
3. Antun Laušin SAK Samobor 10 20 15 15 12 [10] 0 15 12 15 [8] [1] 114
4. Marko Cesar AK HBT Racing - - - 2 0 0 4 od 20 20 15 20 81
5. Vilko Kustec AMD Zanatlija 1 12 - 10 - 15 0 - - - 6 10 54
6. Marinko Marjanović AK Velika Gorica 12 15 - - - - 0 6 8 4 - - 45
7. Mato Dumenčić AK Dubrava - - 10 - od 6 15 8 6 - 0 - 45
8. Alen Starc AŠAK Udruž.Vozačice 8 6 - - 4 4 10 3 - - - - 35
9. Damir Dražić SAK Samobor od 4 12 6 0 - - - - - 2 - 24
10. Igor Črnac AMD Matulji Racing - - - - - - - - - 10 10 0 20
11. Stjepko Cigit SAK Samobor od od 6 8 6 - - - - - - - 20
12. Branko Semper AK Dubrava - - 0 - 8 8 2 0 - - 0 - 18
13. Gordan Bašić AMD Zanatlija - - 8 0 - 1 6 - - - - - 15
14. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice - - - 1 3 2 - - 3 3 0 2 14
15. Miro Birt AK HBT Racing - - - - - - - - - - - 12 12
16. Dušan Balkovec AK Klek - - - - 10 0 od 2 - - - - 12
17. Ante Alduk SAK Split - - - - - - - - - - 4 8 12
18. Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo - - - 3 2 0 - - - 6 1 - 12
19. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - - - - - 10 - - - - 10
20. Ivica Brozović AK Klek - - - - - - 8 - - - - - 8
21. Korana Bašić AMD Zanatlija - - 4 - - 3 1 - - - - - 8
22. Snježana Starc AŠAK Udruž.Vozačice 4 3 - 0 1 0 0 0 - - - - 8
23. Bojan Bošnjak AMD Zanatlija 6 - - - - - - - - - - - 6
24. Saša Parač AMD INA Millen.Cerini - - - - - - - 4 - - - - 4
25. Alan Validžić AK SB Auto Sport - - - - - - - - 4 - - - 4
26. Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - - - - - - - 4 4
27. Milan Popov AK Dubrava 2 - 0 0 0 0 0 1 1 - 0 - 4
28. Željko Kralj AK HBT Racing 3 - - - - 0 - - - - 0 - 3
29. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport - - 3 0 - 0 - - - - - - 3
30. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - - - - - 0 3 - - - - - 3
31. Hrvoje Utović SAK Samobor - - - - - - - - - - 3 - 3
32. Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini - - - - - - - - - - - 3 3
33. Josip Filipčić AK Dubrava - 2 - - - - - - - - - - 2
34. Dragan Jelić AK SB Auto Sport - - 2 0 - 0 - - - - - - 2
35. Davor Nišević AK Dubrava - - - - - - - - 2 - - - 2
36. Marin Frančišković AMD Matulji Racing - 1 - - - - - - - - - - 1
37. Željko Šušković AK Dubrava - - 1 - - - - - - - - - 1
- Tamara Kustec AMD Zanatlija - - - 0 - 0 - - - - 0 - 0
- Marijo Gavran AK Dubrava - - 0 0 - - - - - - - - 0
- Tihomir Jakuš Mejarec AK Dubrava - - 0 0 - - - - - - - - 0
- Alen Husar AK Dubrava - - - - - 0 0 od - - - - 0
- Saša Šuler AMD Opatija 0 - - - - - - - - - - - 0
- Domagoj Bagarić AK Delta - - - - - - 0 od - - - - 0
- Robert Papež AK Klek - - - - - - 0 - - - - - 0
- Marijan Vitković AMK Dugo Selo - - - - - - 0 - - - - - 0
- Valter Zugan AMK Skok Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Damir Posavec AMD Zanatlija - - - - - - - 0 - - - - 0
- Leo Ilinić AK Rijeka - - - - - - - - - - - 0 0
- Leopold Ilinić AK Rijeka - - - - - - - - - - - 0 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Ivan Gustin AK Pula-Rovinj - - - - 7,5 7,5 5 7,5 20 10 15 15 87,5
2. Igor Črnac AMD Matulji Racing - 7,5 - 10 10 10 10 10 - - - - 57,5
3. Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - - - - - - - 20 20 40
4. Željko Kelečić AK Dubrava - - - - - - - 4 15 7,5 4 - 30,5
5. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport - - - - - - - - 12 6 8 - 26
6. Ivica Brozović AK Klek - - - - - - - - - ns 12 10 22
7. Lana Gregurek AMD Zanatlija - - - - - - - - - - 10 6 16
8. Igor Šušković AK Dubrava - - - - - - - - 10 - 6 - 16
9. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - - - - - - 12 12
10. Marko Pavić AMD Osijek 10 - - - - - - - - - - - 10
11. Marin Čohar AK Rijeka - 10 - - - - - - - - - - 10
12. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - - - - - - - - 8 - - - 8
13. Kristina Muštra SAK Split - - - - - - - - - - - 8 8
14. Matija Ošterc AK Dubrava - - - - - - 7,5 - - - - - 7,5
15. Damir Birt AK HBT Racing - - - - - - 6 - - - - - 6
16. Ozren Semper AK Dubrava - - - - - - - 6 - - - - 6
17. Davor Borevković AK SB Auto Sport - - - - - - - - 6 - - - 6
18. Marko Palijan AK Dubrava - - - - - - - 5 - - - - 5
19. Martina Tuk AK Dubrava - - - - - - - - - 5 - - 5
20. Davor Nišević AK Dubrava - - - - - - 4 - - - - - 4
21. Željko Horvatović AK SB Auto Sport - - - - - - - - 4 - - - 4
22. Domagoj Pereković AK Zelina - - - - - - - - - - - 4 4
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Denis Šroler AK Velika Gorica 12 [10] 20 20 15 12 od [10] 20 [4] 15 10 124
2. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 20 12 12 12 od 20 15 8 [6] [1] 8 [3] 107
3. Tomislav Šepić AK Rijeka 10 6 [3] 15 10 8 20 0 15 od [3] 20 104
4. Miro Birt AK HBT Racing 0 20 10 10 12 [3] 10 [6] 8 [3] 10 15 95
5. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 15 15 15 - 0 10 0 20 [3] 6 4 8 93
6. Alen Sekula AMD Zanatlija [6] [3] 8 [6] 8 15 8 12 12 15 0 12 90
7. Mijo Jurašić AK Klek - - 6 - 20 0 12 0 - 8 od 0 46
8. Željko Lipušić AK INA Zagreb 2 - 0 8 3 6 - 0 4 - 20 - 43
9. Alenka Jurašić AMD Zanatlija - - - - - - 2 15 - 20 od 4 41
10. Cvetko Jaketić AK Klek - - - - - - - 4 10 12 1 - 27
11. Aljoša Kinkela AMD Opatija 1 0 - 0 0 4 1 0 0 10 6 1 23
12. Marino Ivančić AMK Skok Racing 8 0 2 - 6 - - - - - - - 16
13. Antun Drnovšek AMD Zanatlija 0 8 4 3 0 1 0 0 0 - - - 16
14. Marko Agreš AMD Zanatlija 3 - 0 0 - 0 - - - - 12 - 15
15. Josip Domitrović AK Klek - 0 - - - - 6 0 - - - 6 12
16. Denis Sandalj AMK Buzet 0 2 - 4 od 0 3 1 0 2 0 - 12
17. Marijan Hihlik AK INA 4 - 0 2 0 0 - 0 2 - 0 - 8
18. Ivica Šepić AK Rijeka 0 4 0 1 1 0 0 0 0 ns 0 2 8
19. Željko Kelečić AK Dubrava 0 - 0 0 4 2 0 0 0 - 0 - 6
20. Mladen Miletić AK Klek - - - - - - 4 - - - - - 4
21. Matija Oštrec AK Dubrava 0 0 0 0 0 0 0 3 0 - 0 - 3
22. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija - - 1 0 - - - - - - 2 - 3
23. Palmina Aljinović AK Rijeka - - - - - - - 2 - - - - 2
24. Martina Tuk AK Dubrava 0 od 0 0 2 0 0 0 0 - 0 - 2
25. Marko Cavor AMD Zanatlija - 1 - 0 - - - - - - - - 1
26. Ivan Smolek AMD Zanatlija 0 0 - 0 - 0 - - 1 0 - - 1
- Darko Vonić AK Dubrava 0 0 0 0 - 0 - - - - - - 0
- Ivan Bijelić AMK Skok Racing - - - - 0 - - 0 od 0 - 0 0
- Petar Fable AMK Skok Racing - - - - 0 - - - 0 0 - 0 0
- Siniša Habulinec AK Dubrava 0 - 0 0 - - - - - - - - 0
- Davor Nišević AK Dubrava 0 - - - 0 0 - - - - - - 0
- Goran Sruk AK Dubrava 0 - 0 0 - - - - - - - - 0
- Dalibor Rumenjak AMD Zanatlija - - 0 0 od - - - - - 0 - 0
- Goran Marković AMD Zanatlija - - 0 0 - - - - - - - - 0
- Miroslav Lovnički AK Klek - - 0 - - - - 0 - - - - 0
- Dean Rumen AMD Zanatlija - - - - - 0 - - - - 0 - 0
- Ivan Mikačević AMD Opatija - - - - - - - - - 0 - 0 0
- Vedran Đukić AK HBT Racing 0 - - - - - - - - - - - 0
- Luisa Božičević AK Rijeka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Vlado Božičević AK Rijeka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Igor Vičević AMK Grobnik - 0 - - - - - - - - - - 0
- Ivan Gabaj AK Dubrava - - 0 - - - - - - - - - 0
- Tomislav Škrlin AK Dubrava - - 0 - - - - - - - - - 0
- Dalibor Domitrović AK Klek - - - - - - - 0 - - - - 0
- Petar Fabio AMK Skok Racing - - - - - - - 0 - - - - 0
- Dino Čosić AK Dubrava - - - - - - - - - - 0 - 0
- Jure Domitrović AK Klek - - - - - - - - - - 0 - 0
- Marko Cesar AK HBT Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Sergio Miščenić AMD Matulji Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Bojko Francisković AK Dubrava - - - - - - od - - - - - 0
 
KLASA 6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Cvetko Jaketić AK Klek 15 20 20 20 10 20 20 - - - - 12 137
2. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 [3] od 12 od [10] 15 12 15 20 20 20 134
3. Marko Palijan AK Dubrava [10] 15 10 [4] 0 12 12 [3] 10 15 15 15 104
4. Tomislav Tuk AK Dubrava 12 8 [4] 6 20 8 6 20 od 4 [3] - 84
5. Zlatko Barbić AK Dubrava [1] 6 15 3 od 0 2 8 - 6 10 10 60
6. Ljerko Žanić AK Klek 0 12 0 0 0 4 0 10 12 12 2 od 52
7. Denis Krota AMD Matulji Racing - - - - 15 - od 15 - 8 - 8 46
8. Dušan Grahek AK Klek - 0 8 15 4 15 - - - - - - 42
9. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo - - - - - - 0 - 20 10 4 - 34
10. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb 6 0 - - 12 6 1 6 - - - - 31
11. Marin Vuković AMD Zanatlija 8 10 2 2 - 0 - - - - 8 - 30
12. Andrej Medić AK Dubrava - - 0 0 2 2 10 0 8 od 6 - 28
13. Nenad Kolman AK Dubrava 4 0 12 od 0 0 0 0 2 3 0 - 21
14. Dario Ljubičić AK Dubrava - - 0 0 6 3 0 4 6 2 0 - 21
15. Ivan Mehkek AK Dubrava 0 - 6 10 - - 0 - - - 0 - 16
16. Ivica Brozović AK Klek - 0 0 8 8 - 0 0 0 - - - 16
17. Marinko Marjanović AK Velika Gorica - - - - - - - - - - 12 - 12
18. Igor Šušković AK Dubrava 0 0 1 0 3 0 3 2 3 - - - 12
19. Kruno Stipetić AK Klek - 0 0 - - - 4 - - - 0 6 10
21. Ivan Dropučić AK Dubrava 2 1 3 0 od 1 - ns 1 - 1 - 9
22. Palmina Aljinović AK Rijeka - - - - - - 8 - - - - - 8
23. Tomislav Vrčak AK Dubrava - - - - - - - - 4 1 0 - 5
24. Nenad Damarija AK Delta 0 4 - - - - - - - - - - 4
25. Zoran Grabović AK Rijeka 0 0 0 - 0 - - - - - - 4 4
26. Dušan Balkovec AK Klek 3 0 - - - - ns - - - - - 3
27. Žarko Grbac AMD Opatija - 0 - - 0 - 0 - - - - 3 3
28. Alen Starc AŠAK Udruž.Vozačice 0 2 - 0 - 0 0 1 - - - - 3
29. Miroslav Lovnički AK Klek - 0 - - - - - - - - - 2 2
30. Igor Keser AK Dubrava 0 0 0 1 od - - - - - - - 1
31. Danijel Lukić AMD Matulji Racing - - - - 1 - - - - - - - 1
- Damir Šimović AK Dubrava - 0 0 0 - 0 - - - - 0 - 0
- Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice 0 0 0 - - - - - - - - - 0
- Dijana Ferković AK Dubrava - - 0 0 0 - - - - - - - 0
- Matija Gostrec AMK Dugo Selo - - 0 0 - - - - - - - - 0
- Davor Nišević AK Dubrava - - 0 0 - - - - - - - - 0
- Damir Birt AK HBT Racing 0 - - - - - - - - - - - 0
- Kristijan Vidanec AK Dubrava ns 0 - - - - - - - - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - - - 0 - - - - - - 0
- Dino Baričevac AMD Zrinski - - - - - - - 0 - - - - 0
- Leo Černi AMD Matulji Racing - - - - - - - 0 - - - - 0
- Predrag Birt AK HBT Racing - - - - - - - - 0 - - - 0
- Domagoj Pereković AK Zelina - - - - - - - - - - 0 - 0
- Milan Brozinić AK Klek - od - - - - - - - - - - 0
- Matija Oštrec AK Dubrava - - od - - - - - - - - - 0
- Robert Papež AK Klek - - - - - - od - - - - - 0
 
KLASA 7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Jordan Matijašić AK Rijeka - 20 - - 10 15 10 7,5 10 10 - 10 92,5
2. Davor Fiket AK Delta 10 10 7,5 7,5 7,5 20 7,5 od - - 10 - 80
3. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija od 8 10 10 6 10 6 ns - - - - 50
4. Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija - - - 6 - 8 - - - - 7,5 6 27,5
5. Tomislav Špoljar AK Delta 6 12 - - - - - - - - - - 18
6. Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice - - - 5 5 8 - - - - - - 18
7. Ivan Černeha AMK Skok Racing - - - - - - - 10 - 7,5 - - 17,5
8. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini - 15 - - - - - - - - - - 15
9. Branko Jemrić AK Delta 7,5 - 6 - - - - - - - - - 13,5
10. Romeo Matulja AK Rijeka - 6 - - - - - - - - - 7,5 13,5
11. Reno Turk AK Delta - - - - - 12 - - - - - - 12
12. Želimir Popović AK Pula-Rovinj - - - - - - - - - 6 - - 6
13. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - 5 5
 
KLASA 8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. Nenad Damarija AK Delta - - 10 10 7,5 [6] 10 20 15 6 10 - 88,5
2. Ivan Jaranović AK Rijeka - 10 - - 10 7,5 7,5 15 8 - - 20 78
3. Dušan Grahek AK Klek - - - - - - 5 12 20 12 - 4 53
4. Nataša Damarija AK Delta - - 7,5 7,5 5 5 6 10 6 [4] 4 - 51
5. Mario Jurišić AK Rijeka - 7,5 - - 6 4 4 8 10 - - - 39,5
6. Leo Ilinić AK Rijeka - - - - - - - - - 15 5 12 32
7. Leopold Ilinić AK Rijeka - - - - - - - - - 8 7,5 8 23,5
8. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - - - - - 20 - - 20
9. Robert Novosel AK Delta - - - - - - - 6 12 - - - 18
10. Alen Durlen AK Zagreb - - - - - 10 - - - - 6 - 16
11. Ante Alduk SAK Split - - - - - - - - - - - 15 15
12. Franko Petronio AMK Skok Racing - - - - - - - - - 10 - - 10
13. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - - - - - - 10 10
14. Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini - - - - - - - - - - - 6 6
15. Sanjin Soldatić AK Rijeka - - - - - - - - - - - 3 3
- Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - - - - - - od - - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA