AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2. RIJEČKI AUTOSLALOM '03
Rijeka, 18.-19.10.2003.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 17 Dejan Kopajtić AK Rijeka
Palfinger
Yugo Koral 12.362 0 20
2. 5 29 Tomislav Šepić AK Rijeka
Palfinger
Yugo Koral 55 12.422 60 15
3. 6 19 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. 12.469 107 12
4. 7 12 Jordan Matijašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 Ab. 12.479 117 10
5. 1 74 Vedran Rzaunek AMD Zanatlija
Zanatlija
Autobianchi A112 Ab. 12.513 151 8
6. 6 18 Cvetko Jaketić AK Klek Yugo 55 12.534 172 6
7. 1 78 Tomislav Šepić AK Rijeka
Palfinger
Autobianchi A112 Ab. 12.560 198 4
8. 5 28 Miro Birt AK HBT Racing Yugo 1.3 12.565 203 3
9. 5 27 Alen Sekula AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 55 12.634 272 2
10. 5 25 Denis Šroler AK Velika Gorica Autobianchi A112 Ab. 12.819 457 1
11. 3 56 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTi 12.826 464 -
12. 5 30 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 12.847 485 -
13. 3 53 Marin Petrić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 XS 12.851 489 -
14. 4 44 Dejan Kopajtić AK Rijeka
Palfinger
Fiat Uno Turbo i.e. 12.884 522 -
15. 6 87 Zlatko Barbić AK Dubrava Yugo 65 12.893 531 -
16. 5 40 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. 12.952 590 -
17. 5 32 Alenka Jurašić AMD Zanatlija Autobianchi A112 12.975 613 -
18. 5 26 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 12.977 615 -
19. 6 21 Denis Krota AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 13.001 639 -
20. 3 65 Miro Birt AK HBT Racing Peugeot 205 GTi 13.080 718 -
21. 8 1 Ivan Jaranović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Volkswagen Golf GTI 13.089 727 -
22. 2 67 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 106 13.105 743 -
23. 1 75 Palmina Aljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 Ab. 13.111 749 -
24. 8 89 Ante Alduk SAK Split Ford Focus 2.0 16V 13.215 853 -
25. 3 57 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija
Peugeot 206 1.6 13.215 853 -
26. 2 69 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX 13.283 921 -
27. 4 42 Ivan Gustin AK Pula-Rovinj Renault Clio 1.5 DCi 13.366 1.004 -
28. 5 34 Ivica Šepić AK Rijeka
Palfinger
Yugo Koral 55 13.370 1.008 -
29. 5 33 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 13.389 1.027 -
30. 1 73 Bojan Krota AMK Skok Racing
Palfinger
Autobianchi A112 Ab. 13.395 1.033 -
31. 2 68 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 13.443 1.081 -
32. 3 61 Ante Alduk SAK Split BMW 316i 13.446 1.084 -
33. 5 31 Mijo Jurašić AK Klek Autobianchi A112 13.447 1.085 -
34. 8 5 Leo Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 13.460 1.098 -
35. 6 22 Kruno Stipetić AK Klek Yugo 1.6 13.511 1.149 -
36. 8 9 Denis Sandalj AMK Buzet Yugo 13.520 1.158 -
37. 5 36 Marko Cesar AK HBT Racing Yugo 13.619 1.257 -
38. 6 88 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett 1.2 Turbo 13.639 1.277 -
39. 6 24 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 13.670 1.308 -
40. 3 54 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
Volkswagen Golf 1.6 13.695 1.333 -
41. 5 39 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Zastava 750 13.898 1.536 -
42. 8 6 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 13.928 1.566 -
43. 1 80 Željko Macarol AMD Opatija Fiat 127 Sport 14.020 1.658 -
44. 7 14 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 14.077 1.715 -
45. 8 10 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 14.098 1.736 -
46. 4 49 Edi Milokanović AMK Skok Racing Alfa Romeo 1.9 JTD 14.115 1.753 -
47. 4 45 Ivica Brozović AK Klek Volkswagen Golf VR6 14.151 1.789 -
48. 7 13 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia 14.164 1.802 -
49. 3 63 Miroslav Ujdenica AK Klek Ford Escort 14.164 1.802 -
50. 1 81 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 14.230 1.868 -
51. 2 71 Ivan Smolek AMD Zanatlija Opel Corsa 14.241 1.879 -
52. 1 60 Renea Čubrić AŠAK Udruž.Vozačice Autobianchi A112 14.408 2.046 -
53. 3 62 Filip Valjan AMD INA Mille.Cerini VW Golf Caddy 14.438 2.076 -
54. 3 60 Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice Honda Civic 1.6 14.517 2.155 -
55. 4 50 Kristina Muštra SAK Split BMW 323i 14.603 2.241 -
56. 1 76 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 14.733 2.371 -
57. 8 2 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 14.815 2.453 -
58. 5 38 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 14.826 2.464 -
59. 3 55 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 1.5i GT 14.840 2.478 -
60. 3 58 Igor Črnac AMD Matulji Racing Peugeot 206 1.6 14.864 2.502 -
61. 3 48 Leo Ilinić AK Rijeka Peugeot 309 GTI 14.978 2.616 -
62. 2 72 Ivan Kodrić AK Zelina Opel Astra 1.4 14.980 2.618 -
63. 4 46 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia TDi 15.035 2.673 -
64. 8 8 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golg GTI 15.130 2.768 -
65. 5 41 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 15.322 2.960 -
66. 1 85 Marin Mustapić SAK Split Fiat Uno 15.433 3.071 -
67. 1 82 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 15.520 3.158 -
68. 7 16 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 15.927 3.565 -
69. 6 23 Miroslav Lovnički AK Klek Yugo 16.255 3.893 -
70. 3 52 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 309 GTI 16.523 4.161 -
71. 2 83 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Fiat Uno 1.4 18.081 5.719 -
72. 4 51 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia TDi 19.472 7.110 -
73. 5 35 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 20.066 7.704 -
74. 1 79 Mario Basan AMD Opatija Zastava 850 22.276 9.914 -
- 6 20 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 1.6 odustao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 32 Alenka Jurašić AMD Zanatlija Autobianchi A112 12.975 0 20
2. 1 75 Palmina Aljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 Ab. 13.111 136 15
3. 1 60 Renea Čubrić AŠAK Udruž.Vozačice Autobianchi A112 14.408 1.433 12
4. 3 60 Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice Honda Civic 1.6 14.517 1.542 10
5. 4 50 Kristina Muštra SAK Split BMW 323i 14.603 1.628 8
6. 4 46 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia TDi 15.035 2.060 6
7. 1 82 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 15.520 2.545 4
8. 7 16 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 15.927 2.952 3
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 29 Tomislav Šepić AK Rijeka
Palfinger
Yugo Koral 55 12.422 0 20
2. 1 78 Tomislav Šepić AK Rijeka
Palfinger
Autobianchi A112 Ab. 12.560 138 15
3. 5 28 Miro Birt AK HBT Racing Yugo 1.3 12.565 143 12
4. 5 27 Alen Sekula AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 55 12.634 212 10
5. 3 56 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTi 12.826 404 8
6. 3 65 Miro Birt AK HBT Racing Peugeot 205 GTi 13.080 658 6
7. 2 67 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 106 13.105 683 4
8. 3 57 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija
Peugeot 206 1.6 13.215 793 3
9. 1 73 Bojan Krota AMK Skok Racing
Palfinger
Autobianchi A112 Ab. 13.395 973 2
10. 3 61 Ante Alduk SAK Split BMW 316i 13.446 1.024 1
11. 8 5 Leo Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 13.460 1.038 -
12. 5 36 Marko Cesar AK HBT Racing Yugo 13.619 1.197 -
13. 8 10 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 14.098 1.676 -
14. 7 13 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia 14.164 1.742 -
15. 3 63 Miroslav Ujdenica AK Klek Ford Escort 14.164 1.742 -
16. 1 81 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 14.230 1.808 -
17. 2 71 Ivan Smolek AMD Zanatlija Opel Corsa 14.241 1.819 -
18. 3 60 Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice Honda Civic 1.6 14.517 2.095 -
19. 5 38 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 14.826 2.404 -
20. 3 48 Leo Ilinić AK Rijeka Peugeot 309 GTI 14.978 2.566 -
21. 2 72 Ivan Kodrić AK Zelina Opel Astra 1.4 14.980 2.568 -
22. 4 46 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia TDi 15.035 2.613 -
23. 5 41 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 15.322 2.900 -
24. 1 85 Marin Mustapić SAK Split Fiat Uno 15.433 3.011 -
25. 7 16 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 15.927 3.505 -
26. 4 51 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia TDi 19.472 7.050 -
27. 5 35 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 20.066 7.644 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 74 Vedran Rzaunek AMD Zanatlija
Zanatlija
Autobianchi A112 Ab. 12.513 0 20
2. 1 78 Tomislav Šepić AK Rijeka
Palfinger
Autobianchi A112 Ab. 12.560 47 15
3. 1 75 Palmina Aljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 Ab. 13.111 598 12
4. 1 73 Bojan Krota AMK Skok Racing
Palfinger
Autobianchi A112 Ab. 13.395 882 10
5. 1 80 Željko Macarol AMD Opatija Fiat 127 Sport 14.020 1.507 8
6. 1 81 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 14.230 1.717 6
7. 1 60 Renea Čubrić AŠAK Udruž.Vozačice Autobianchi A112 14.408 1.895 4
8. 1 76 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 14.733 2.220 3
9. 1 85 Marin Mustapić SAK Split Fiat Uno 15.433 2.920 2
10. 1 82 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 15.520 3.007 1
- 1 79 Mario Basan AMD Opatija Zastava 850 22.276 9.763 -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 67 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 106 13.105 0 20
2. 2 69 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX 13.283 178 15
3. 2 68 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 13.443 338 12
4. 2 71 Ivan Smolek AMD Zanatlija Opel Corsa 14.241 1.136 10
5. 2 72 Ivan Kodrić AK Zelina Opel Astra 1.4 14.980 1.875 8
6. 2 83 Danijel Lukić AMD Matulji Racing Fiat Uno 1.4 18.081 4.976 6
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 56 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTi 12.826 0 20
2. 3 53 Marin Petrić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 XS 12.851 25 15
3. 3 65 Miro Birt AK HBT Racing Peugeot 205 GTi 13.080 254 12
4. 3 57 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija
Peugeot 206 1.6 13.215 389 10
5. 3 61 Ante Alduk SAK Split BMW 316i 13.446 620 8
6. 3 54 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
Volkswagen Golf 1.6 13.695 869 6
7. 3 63 Miroslav Ujdenica AK Klek Ford Escort 14.164 1.338 4
8. 3 62 Filip Valjan AMD INA Mille.Cerini VW Golf Caddy 14.438 1.612 3
9. 3 60 Dina Orešić AŠAK Udruž.Vozačice Honda Civic 1.6 14.517 1.691 2
10. 3 55 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 1.5i GT 14.840 2.014 1
11. 3 58 Igor Črnac AMD Matulji Racing Peugeot 206 1.6 14.864 2.038 -
12. 3 48 Leo Ilinić AK Rijeka Peugeot 309 GTI 14.978 2.152 -
13. 3 52 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 309 GTI 16.523 3.697 -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 44 Dejan Kopajtić AK Rijeka
Palfinger
Fiat Uno Turbo i.e. 12.884 0 20
2. 4 42 Ivan Gustin AK Pula-Rovinj Renault Clio 1.5 DCi 13.366 482 15
3. 4 49 Edi Milokanović AMK Skok Racing Alfa Romeo 1.9 JTD 14.115 1.231 12
4. 4 45 Ivica Brozović AK Klek Volkswagen Golf VR6 14.151 1.267 10
5. 4 50 Kristina Muštra SAK Split BMW 323i 14.603 1.719 8
6. 4 46 Lana Gregurek AMD Zanatlija Škoda Fabia TDi 15.035 2.151 6
7. 4 51 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia TDi 19.472 6.588 4
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 29 Tomislav Šepić AK Rijeka
Palfinger
Yugo Koral 55 12.422 0 20
2. 5 28 Miro Birt AK HBT Racing Yugo 1.3 12.565 143 15
3. 5 27 Alen Sekula AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 55 12.634 212 12
4. 5 25 Denis Šroler AK Velika Gorica Autobianchi A112 Ab. 12.819 397 10
5. 5 30 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 12.847 425 8
6. 5 40 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. 12.952 530 6
7. 5 32 Alenka Jurašić AMD Zanatlija Autobianchi A112 12.975 553 4
8. 5 26 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 12.977 555 3
9. 5 34 Ivica Šepić AK Rijeka
Palfinger
Yugo Koral 55 13.370 948 2
10. 5 33 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 13.389 967 1
11. 5 31 Mijo Jurašić AK Klek Autobianchi A112 13.447 1.025 -
12. 5 36 Marko Cesar AK HBT Racing Yugo 13.619 1.197 -
13. 5 39 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Zastava 750 13.898 1.476 -
14. 5 38 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 14.826 2.404 -
15. 5 41 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 15.322 2.900 -
16. 5 35 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 20.066 7.644 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 17 Dejan Kopajtić AK Rijeka
Palfinger
Yugo Koral 12.362 0 20
2. 6 19 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. 12.469 107 15
3. 6 18 Cvetko Jaketić AK Klek Yugo 55 12.534 172 12
4. 6 87 Zlatko Barbić AK Dubrava Yugo 65 12.893 531 10
5. 6 21 Denis Krota AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 13.001 639 8
6. 6 22 Kruno Stipetić AK Klek Yugo 1.6 13.511 1.149 6
7. 6 88 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett 1.2 Turbo 13.639 1.277 4
8. 6 24 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 13.670 1.308 3
9. 6 23 Miroslav Lovnički AK Klek Yugo 16.255 3.893 2
- 6 20 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 12 Jordan Matijašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 Ab. 12.479 0 10
2. 7 14 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 14.077 1.598 7,5
3. 7 13 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia 14.164 1.685 6
4. 7 16 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 15.927 3.448 5
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Ivan Jaranović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Volkswagen Golf GTI 13.089 0 20
2. 8 89 Ante Alduk SAK Split Ford Focus 2.0 16V 13.215 126 15
3. 8 5 Leo Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 13.460 371 12
4. 8 9 Denis Sandalj AMK Buzet Yugo 13.520 431 10
5. 8 6 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 13.928 839 8
6. 8 10 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 14.098 1.009 6
7. 8 2 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 14.815 1.726 4
8. 8 8 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golg GTI 15.130 2.041 3
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K6 20 Tomislav Šepić K5 20 Dejan Kopajtić K4 60
2. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 15 Vedran Đukić K2 15 Miro Birt K5 50
3. AMD ZANATLIJA 20 Vedran Rzaunek K1 12 Alen Sekula K5 10 Vilko Kustec K3 42
4. AMK SKOK RACING 20 Ivan Černeha K2 12 Edi Milokanović K4 10 Bojan Krota K1 42
5. SAK SPLIT 15 Ante Alduk K8 8 Ante Alduk K3 8 Kristina Muštra K4 31
6. AK KLEK 12 Cvetko Jaketič K6 10 Ivica Brozović K4 6 Josip Domitrović K5 28
7. AK DUBRAVA 15 Marko Palijan K6 10 Zlatko Barbić K6 - 25
8. AMD OPATIJA 12 Tihomir Pašić K2 8 Željko Macarol K1 3 Žarko Grbac K6 23
9. AK VELIKA GORICA 10 Denis Šroler K5 8 Tvrtko Radovanović K5 3 Aleksandar Radovanović K5 21
10. AMD MATULJI RACING 8 Denis Krota K6 6 Siniša Krainc K8 6 Danijel Lukić K2 20
11. AK PULA-ROVINJ 15 Ivan Gustin K4 - - 15
12. AK ZELINA 8 Ivan Kodrić K2 4 Domagoj Pereković K4 - 12
13. AMK BUZET 10 Denis Sandalj K8 - - 10
14. AŠAK UDRUŽENE VOZAČICE 4 Renea Čubrić K1 2 Dina Orešić K3 - 6
15. AMD INA MILLENNIUM CERINI 3 Filip Valjan K3 - - 3
16. SAK SAMOBOR 1 Antun Laušin K3 - - 1
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. PALFINGER 20 Dejan Kopajtić K6 20 Tomislav Šepić K5 20 Dejan Kopajtić K4 60
2. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Ivan Černeha K2 20 Ivan Jaranović K8 15 Marin Petrić K3 55
3. ZANATLIJA 20 Vedran Rzaunek K1 12 Alen Sekula K5 10 Vilko Kustec K3 42
 
INA FABIA JUNIOR KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA