AUTOCROSS UTRKA
MEMORIJAL VLADIMIRA SAMSE '04
Jaska, 19.-20.06.2004.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 84 Damir Magić AKK Zelengaj VW 1.6 - jednosjed 10
2. 81 Robert Vuradin AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 8,5
3. 82 Darko Vitez AKK Zelengaj VW 1.8 - jednosjed 7,5
4. 83 Tomislav Kušen AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 6,5
5. 80 Željko Kušen AKK Zelengaj VW 1.6 - jednosjed 6
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 3 Vigor Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 20
2. 20 Ivan Jandrečić ACK Jaska VW Scirocco 2.0 17
3. 8 Igor Nikolaus AK Klek VW Golf 1.8 15
4. 13 Zoran Matetić ASK Kastavac VW Golf 1.8 13
5. 28 Božo Špišić ACK Jaska Opel Vectra 2.0 12
6. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac Renault Megane 2.0 11
7. 34 Marino Čargonja AMD Grobnik Lada Samara 2.0 10
8. 10 Siniša Filčić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.8 9
9. 1 Damir Prelčić ASK Kastavac VW Golf 1.8 8
10. 32 Lino Linić AMD Grobnik Škoda 120 2.0 7
11. 2 Marinko Krznarić AK Klek VW Golf 1.8 6
12. 22 Tomislav Turković ACK Jaska VW Golf 2.0 5
13. 19 Marijan Tomac ACK Jaska VW Golf 1.8 0
14. 35 Milan Klemenčić ACK Jaska VW Golf 1.8 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 54 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.4 20
2. 59 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport Renault 5 1.4 17
3. 63 Tomislav Kovač ACK Jaska VW Golf 1.3 15
4. 55 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 13
5. 61 Vedran Rakić AMK Split Motorsport Ford Escort 1.4 12
6. 52 Robert Butković AK Rijeka VW Golf 1.3 11
7. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska VW Golf 1.4 10
8. 65 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 9
9. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.3 8
10. 58 Robert Čulina AK Rijeka Renault 5 1.4 7
11. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Zastava Yugo 1.3 6
12. 64 Tomislav Repar ACK Jaska Renault Clio 1.4 0
13. 62 Vesna Jandri ACK Jaska Citroën AX 1.4 0
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ACK JASKA 20 Kristijan Josip Strahija K1 17 Ivan Jandrečić K2 15 Tomislav Kovač K1 52
2. ASK KASTAVAC 20 Vigor Grbac K2 13 Zoran Matetić K2 11 Zlatko Mulac K2 44
3. AK KLEK 15 Igor Nikolaus K2 9 Ivana Puškarić K1 6 Marinko Krznarić K2 30
4. AMK SPLIT MOTORSPORT 17 Ivo Čizmić K1 12 Vedran Rakić K1 - 29
5. AMD GROBNIK 10 Marino Čargonja K2 9 Siniša Filčić K2 8 Mauro Hlača K1 27
6. AKK ZELENGAJ 10 Damir Magić D3 8,5 Robert Vuradin D3 7,5 Darko Vitez D3 26
7. AK RIJEKA 11 Robert Butković K1 7 Robert Čulina K1 - 18
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM 9 Siniša Filčić K2 8 Mauro Hlača K1 6 Damir Dragozetić K1 23
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA