AUTOCROSS UTRKA
JASTREBARSKO '04
Jastrebarsko, 03.-04.07.2004.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 84 Damir Magić AKK Zelengaj VW 1.6 - jednosjed 10
2. 83 Tomislav Kušen AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 8,5
3. 82 Darko Vitez AKK Zelengaj VW 1.8 - jednosjed 7,5
4. 85 Rino Paladin AK Buzet Autosport VW 2.0 - jednosjed 6,5
5. 81 Robert Vuradin AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 6
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 3 Vigor Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 20
2. 1 Damir Prelčić ASK Kastavac VW Golf 1.8 17
3. 13 Zoran Matetić ASK Kastavac VW Golf 1.8 15
4. 10 Siniša Filčić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.8 13
5. 23 Ferdinand Pađen ASK Kastavac Audi 80 1.8 12
6. 31 Damir Blažina AK Klek Citroën ZX 2.0 11
7. 32 Lino Linić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Škoda 120 2.0 10
8. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac Renault Megane 2.0 9
9. 22 Tomislav Turković ACK Jaska VW Golf 2.0 8
10. 20 Ivan Jandrečić ACK Jaska VW Scirocco 2.0 7
11. 15 Dajan Čargonja AMD Grobnik Lada Samara 2.0 6
12. 8 Igor Nikolaus AK Klek VW Golf 1.8 5
13. 35 Milan Klemenčić ACK Jaska VW Golf 1.8 4
14. 28 Božo Špišić ACK Jaska Opel Vectra 2.0 3
15. 26 Dražen Blažina ACK Jaska VW Scirocco 2.0 0
16. 34 Marino Čargonja AMD Grobnik Lada Samara 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 62 Vesna Jandri ACK Jaska Citroën AX 1.4 20
2. 59 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport Renault 5 1.4 17
3. 54 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.4 15
4. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska VW Golf 1.4 13
5. 65 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.4 12
6. 58 Robert Čulina AK Rijeka Renault 5 1.4 11
7. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Zastava Yugo 1.3 10
8. 61 Vedran Rakić AMK Split Motorsport Ford Escort 1.4 9
9. 63 Tomislav Kovač ACK Jaska VW Golf 1.3 8
10. 52 Robert Butković AK Rijeka VW Golf 1.3 7
11. 64 Tomislav Repar ACK Jaska Renault Clio 1.4 6
12. 55 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 5
13. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik VW Golf 1.3 0
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ASK KASTAVAC 20 Vigor Grbac K2 17 Damir Prelčić K2 15 Zoran Matetić K2 52
2. ACK JASKA 20 Vesna Jandri K1 15 Kristijan Josip Strahija K1 13 Vjekoslav Jurin K1 48
3. AMD GROBNIK 13 Siniša Filčić K2 10 Lino Linić K2 10 Damir Dragozetić K1 33
4. AK KLEK 12 Ivana Puškarić K1 11 Damir Blažina K2 5 Igor Nikolaus K2 28
5. AMK SPLIT MOTORSPORT 17 Ivo Čizmić K1 9 Vedran Rakić K1 - 26
6. AKK ZELENGAJ 10 Damir Magić D3 8,5 Tomislav Kušen D3 7,5 Darko Vitez D3 26
7. AK RIJEKA 11 Robert Čulina K1 7 Robert Butković K1 - 18
8. AK BUZET AUTOSPORT 6,5 Rino Paladin D3 - - 6,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM 13 Siniša Filčić K2 10 Lino Linić K2 10 Damir Dragozetić K1 33
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA