AUTOCROSS UTRKA
JASTREBARSKO '04
Jastrebarsko, 28.-29.08.2004.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 84 Damir Magić AKK Zelengaj VW 1.6 - jednosjed 10
2. 83 Tomislav Kušen AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 8,5
3. 81 Robert Vuradin AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 7,5
4. 82 Darko Vitez AKK Zelengaj VW 1.8 - jednosjed 6,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 3 Vigor Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 20
2. 10 Siniša Filčić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.8 17
3. 8 Igor Nikolaus AK Klek VW Golf 1.8 15
4. 2 Marinko Krznarić AK Klek VW Golf 1.8 13
5. 18 Igor Svaguša ASK Kastavac Renault 19 1.8 12
6. 13 Zoran Matetić ASK Kastavac VW Golf 1.8 11
7. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac Renault Megane 2.0 10
8. 1 Damir Prelčić ASK Kastavac VW Golf 1.8 9
9. 15 Dajan Čargonja AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Lada Samara 2.0 8
10. 31 Damir Blažina AK Klek Citroën ZX 2.0 7
11. 6 Ante Huljev ACK Jaska Mazda 323 2.0 6
12. 22 Tomislav Turković ACK Jaska VW Golf 2.0 5
13. 23 Ferdinand Pađen ASK Kastavac Audi 80 1.8 4
14. 35 Milan Klemenčić ACK Jaska VW Golf 1.8 3
15. 39 Damir Lipošćak AK Klek VW Golf 2.0 0
16. 28 Božo Špišić ACK Jaska Opel Vectra 2.0 0
17. 32 Lino Linić AMD Grobnik Škoda 120 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 62 Vesna Jandri ACK Jaska Citroën AX 1.4 20
2. 59 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport Renault 5 1.4 17
3. 67 Željko Jemić ACK Jaska Mitsubishi 1.4 15
4. 63 Tomislav Kovač ACK Jaska VW Golf 1.3 13
5. 55 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 12
6. 64 Tomislav Repar ACK Jaska Renault Clio 1.4 11
7. 65 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 10
8. 54 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.4 9
9. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.3 8
10. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik Zastava Yugo 1.3 7
11. 61 Vedran Rakić AMK Split Motorsport Ford Escort 1.4 6
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ACK JASKA 20 Vesna Jandri K1 15 Željko Jemić K1 13 Tomislav Kovač K1 48
2. ASK KASTAVAC 20 Vigor Grbac K2 12 Igor Svaguša K2 11 Zoran Matetić K2 43
3. AK KLEK 15 Igor Nikolaus K2 13 Marinko Krznarić K2 10 Ivana Puškarić K1 38
4. AMD GROBNIK 17 Siniša Filčić K2 8 Dajan Čargonja K2 8 Mauro Hlača K1 33
5. AKK ZELENGAJ 10 Damir Magić D3 8,5 Tomislav Kušen D3 7,5 Damir Magić D3 26
6. AMK SPLIT MOTORSPORT 17 Ivo Čizmić K1 6 Vedran Rakić K1 - 23
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM 17 Siniša Filčić K2 8 Dajan Čargonja K2 8 Mauro Hlača K1 33
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA