štopericaciljna zastavica 1. 17.-18.04.04. - Rupa
2. 01.-02.05.04. - Rupa
3. 05.-06.06.04. - Rupa
4. 19.-20.06.04. - Jastrebarsko
5. 03.-04.07.04. - Jastrebarsko
6. 17.-18.07.04. - Rupa
7. 28.-29.08.04. - Jastrebarsko
8. 11.-12.09.04. - Ivanić Grad
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. 83 Tomislav Kušen AKK Zelengaj - - 8,5 6,5 8,5 10 8,5 10 52
2. 84 Damir Magić AKK Zelengaj - - 7,5 10 10 6 10 6,5 50
3. 81 Robert Vuradin AKK Zelengaj - - 10 8,5 6 7,5 7,5 8,5 48
4. 82 Darko Vitez AKK Zelengaj - - 6 7,5 7,5 8,5 6,5 - 36
5. 85 Rino Paladin AK Buzet Autosport - - - - 6,5 6,5 - 7,5 20,5
6. 80 Željko Kušen AKK Zelengaj - - 6,5 6 - - - - 12,5
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. 3 Vigor Grbac ASK Kastavac 17 9 13 20 20 [0] 20 20 119
2. 10 Siniša Filčić AMD Grobnik [8] 20 17 9 13 20 17 13 109
3. 1 Damir Prelčić ASK Kastavac 20 12 20 [8] 17 15 9 15 108
4. 13 Zoran Matetić ASK Kastavac 13 15 [9] 13 15 17 11 9 93
5. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac 11 13 12 11 9 - 10 11 77
6. 8 Igor Nikolaus AK Klek [1] 10 15 15 5 9 15 5 74
7. 20 Ivan Jandrečić ACK Jaska 12 17 0 17 7 - - 6 59
8. 2 Marinko Krznarić AK Klek 0 - 11 6 - 11 13 17 58
9. 22 Tomislav Turković ACK Jaska 2 - 8 5 8 12 5 12 52
10. 15 Dajan Čargonja AMD Grobnik 5 11 7 - 6 - 8 0 37
11. 32 Lino Linić AMD Grobnik 3 2 6 7 10 8 [0] 0 36
12. 23 Ferdinand Pađen ASK Kastavac 1 3 2 - 12 5 4 8 35
13. 34 Marino Čargonja AMD Grobnik 4 7 10 10 0 - - - 31
14. 6 Ante Huljev ACK Jaska 7 - - - - 13 6 - 26
15. 28 Božo Špišić ACK Jaska - - - 12 3 - 0 10 25
16. 18 Igor Svaguša ASK Kastavac - - 3 - - 7 12 - 22
17. 7 Marin Matešić ASK Kastavac 15 6 0 - - 0 - - 21
18. 31 Damir Blažina AK Klek 0 - - - 11 3 7 - 21
19. 38 Renis Šavko AK Buzet Autosport - 4 4 - - 6 - 7 21
20. 36 Vinko Podpečan AMD Grobnik - 5 5 - - 10 - - 20
21. 17 Alen Monjac ASK Kastavac 10 8 - - - - - - 18
22. 35 Milan Klemenčić ACK Jaska 1 - - 0 4 4 3 0 12
23. 11 Dinko Erdeljac ACK Jaska 9 - - - - - - - 9
24. 27 Zoran Kirasić AK Klek 6 0 0 - - 2 - - 8
- 19 Marijan Tomac ACK Jaska - - - 0 - - - - 0
- 26 Davor Blažina ACK Jaska - - - - 0 - - - 0
- 39 Damir Lipošćak AK Klek - - - - - - 0 - 0
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. 59 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport 20 [5] 20 17 17 20 17 9 120
2. 54 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska 15 17 [8] 20 15 17 9 20 113
3. 62 Vesna Jandri ACK Jaska 17 9 13 [0] 20 15 20 17 111
4. 55 Martina Erdeljac ACK Jaska 10 8 17 13 [5] 10 12 11 81
5. 52 Robert Butković AK Rijeka 13 20 - 11 7 12 - 15 78
6. 61 Vedran Rakić AMK Split Motorsport 8 13 15 12 9 9 6 - 72
7. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik 9 [6] 10 6 10 11 7 8 61
8. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik - 15 9 8 0 13 8 7 60
9. 58 Robert Čulina AK Rijeka 7 11 - 7 11 8 - 13 57
10. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska 12 10 11 10 13 - - - 56
11. 65 Ivana Puškarić AK Klek 11 - 12 9 12 - 10 - 54
12. 63 Tomislav Kovač ACK Jaska 0 7 - 15 8 - 13 - 43
13. 67 Željko Jemić ACK Jaska - - - - - - 15 12 27
14. 60 Goran Rakočević AMD Matulji Racing 0 12 7 - - 0 - - 19
15. 64 Tomislav Repar ACK Jaska - - - 0 6 - 11 - 17
16. 66 Denis Dragozetić AMD Grobnik - - - - - 7 - 10 17
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. ACK JASKA 44 44 41 52 48 45 48 49 371
2. ASK KASTAVAC 52 40 45 44 52 39 43 46 361
3. AMD GROBNIK 22 46 37 27 33 44 33 31 273
4. AMK SPLIT MOTORSPORT 28 18 35 29 26 29 23 9 197
5. AK KLEK 18 10 27 30 28 23 38 22 196
6. AKK ZELENGAJ - - 26 26 26 26 26 25 155
7. AK RIJEKA 20 31 - 18 18 20 - 28 135
8. AK BUZET AUTOSPORT - 4 4 - 6,5 12,5 - 14,5 41,5
9. AMD MATULJI RACING 0 12 7 - - 0 - - 19
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM 22 46 34 23 33 41 33 28 260
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA