AUTOCROSS UTRKA
VI NAGRADA GRADA KASTVA '04
Rupa, 01.-02.05.2004.

UKUPNI REDOSLIJED - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 10 Siniša Filčić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf GTi 20
2. 20 Ivan Jandrečić ACK Jaska VW Scirocco 2.0 17
3. 13 Zoran Matetić ASK Kastavac VW Golf 1.8 15
4. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac Opel Vectra 2.0 13
5. 1 Damir Prelčić ASK Kastavac VW Golf 1.8 12
6. 15 Dajan Čargonja AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Lada Samara 11
7. 8 Igor Nikolaus AK Klek VW Golf 1.8 10
8. 3 Vigor Grbac ASK Kastavac VW Golf 1.8 9
9. 17 Alen Monjac ASK Kastavac VW Golf 1.8 8
10. 34 Marino Čargonja AMD Grobnik Lada Samara 7
11. 7 Marin Matešić ASK Kastavac VW Scirocco 1.6 6
12. 36 Vinko Podpečan AMD Grobnik VW Golf 5
13. 38 Revis Šavko AK Buzet Autosport VW Golf 2.0 4
14. 23 Ferdinand Pađen ASK Kastavac Audi 80 1.8 3
15. 32 Lino Linić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Škoda 120 L 2
16. 27 Zoran Kirasić AK Klek VW Golf 1.8 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 52 Robert Butković AK Rijeka VW Golf 1.3 20
2. 54 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.3 17
3. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.3 15
4. 61 Vedran Rakić AMK Split Motorsport Ford Escort 1.4 13
5. 60 Goran Rakočević AMD Matulji Racing Fiat 127 12
6. 58 Robert Čulina AK Rijeka Renault 8 11
7. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska VW Golf 1.3 10
8. 62 Vesna Jandri ACK Jaska Citroën AX 1.3 9
9. 55 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 8
10. 63 Tomislav Kovač ACK Jaska VW Golf 1.3 7
11. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Zastava Yugo 45 6
12. 59 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport Renault 5 1.4 5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD GROBNIK 20 Siniša Filčić K2 15 Mauro Hlača K1 11 Dejan Čargonja K2 46
2. ACK JASKA 17 Ivan Jandrečić K2 17 Kristijan Josip Strahija K1 10 Vjekoslav Jurin K1 44
3. ASK KASTAVAC 15 Zoran Matetić K2 13 Zlatko Mulac K2 12 Damir Prelčić K2 40
4. AK RIJEKA 20 Robert Butković K1 11 Robert Čulina K1 - 31
5. AMK SPLIT MOTORSPORT 13 Vedran Rakić K1 5 Ivo Čizmić K1 - 18
6. AMD MATULJI RACING 12 Goran Rakočević K1 - - 12
7. AK KLEK 10 Igor Nikolaus K2 - - 10
8. AK BUZET AUTOSPORT 4 Renis Šavko K2 - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM 20 Siniša Filčić K2 15 Mauro Hlača K1 11 Dajan Čargonja K2 46
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA