AUTOCROSS UTRKA
1. NAGRADA JELENJA '04
Rupa, 05.-06.06.2004.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 81 Robert Vuradin AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 10
2. 83 Tomislav Kušen AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 8,5
3. 84 Damir Magić AKK Zelengaj VW 1.6 - jednosjed 7,5
4. 80 Željko Kušen AKK Zelengaj VW 1.6 - jednosjed 6,5
5. 82 Darko Vitez AKK Zelengaj VW 1.8 - jednosjed 6
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 10 Siniša Filčić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf GTi 20
2. 1 Damir Prelčić ASK Kastavac VW Golf 1.8 17
3. 8 Igor Nikolaus AK Klek VW Golf 1.8 15
4. 3 Vigor Grbac ASK Kastavac VW Golf 1.8 13
5. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac Renault Megane 2.0 12
6. 2 Marinko Krznarić AK Klek VW Golf 1.8 11
7. 34 Marino Čargonja AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Lada Samara 10
8. 13 Zoran Matetić ASK Kastavac VW Golf 1.8 9
9. 22 Tomislav Turković ACK Jaska VW Golf 2.0 8
10. 15 Dajan Čargonja AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Lada Samara 7
11. 32 Lino Linić AMD Grobnik Škoda 120 L 6
12. 36 Vinko Podpečan AMD Grobnik VW Golf 1.8 5
13. 38 Revis Šavko AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 4
14. 26 Igor Svaguša ASK Kastavac Renault 19 1.5 3
15. 23 Ferdinand Pađen ASK Kastavac Audi 80 1.8 2
16. 7 Marin Matešić ASK Kastavac VW Scirocco 1.6 0
17. 27 Zoran Kirasić AK Klek VW Golf 1.8 0
18. 20 Ivan Jandrečić ACK Jaska VW Scirocco 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 59 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport Renault 5 1.4 20
2. 55 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 17
3. 61 Vedran Rakić AMK Split Motorsport Ford Escort 1.4 15
4. 62 Vesna Jandri ACK Jaska Citroën AX 1.3 13
5. 65 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 55 12
6. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska VW Golf 1.3 11
7. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik Zastava Yugo 45 10
8. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik VW Golf 1.3 9
9. 54 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.3 8
10. 60 Goran Rakočević AMD Matulji Racing Fiat 127 7
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ASK KASTAVAC 20 Damir Prelčić K2 13 Vigor Grbac K2 12 Zlatko Mulac K2 45
2. ACK JASKA 17 Martina Erdeljac K1 13 Vesna Jandri K1 11 Vjekoslav Jurin K1 41
3. AMD GROBNIK 17 Siniša Filčić K2 10 Marino Čargonja K2 10 Damir Dragozetić K1 37
4. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Ivo Čizmić K1 15 Vedran Rakić K1 - 35
5. AK KLEK 15 Igor Nikolaus K2 12 Ivana Puškarić K1 - 27
6. AKK ZELENGAJ 10 Robert Vuradin D3 8,5 Tomislav Kušen D3 7,5 Damir Magić D3 26
7. AMD MATULJI RACING 7 Goran Rakočević K1 - - 7
8. AK BUZET AUTOSPORT 4 Renis Šavko K2 - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM 17 Siniša Filčić K2 10 Marino Čargonja K2 7 Dajan Čargonja K2 34
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA