AUTOCROSS UTRKA
RUPA '04
Rupa, 17.-18.07.2004.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 83 Tomislav Kušen AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 10
2. 82 Darko Vitez AKK Zelengaj VW 1.8 - jednosjed 8,5
3. 81 Robert Vuradin AKK Zelengaj VW 2.0 - jednosjed 7,5
4. 85 Rino Paladin AK Buzet Autosport Fiat - jednosjed 6,5
5. 84 Damir Magić AKK Zelengaj VW 1.6 - jednosjed 6
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 10 Siniša Filčić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.8 20
2. 13 Zoran Matetić ASK Kastavac VW Golf 1.8 17
3. 1 Damir Prelčić ASK Kastavac VW Golf 1.8 15
4. 22 Tomislav Turković ACK Jaska VW Golf 2.0 13
5. 6 Ante Huljev ACK Jaska Mazda 323 2.0 12
6. 2 Marinko Krznarić AK Klek VW Golf 1.8 11
7. 36 Vinko Podpečan AMD Grobnik VW Golf 1.8 10
8. 8 Igor Nikolaus AK Klek VW Golf 1.8 9
9. 32 Lino Linić AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
Škoda 120 2.0 8
10. 18 Igor Svaguša ASK Kastavac Renault 19 1.8 7
11. 38 Revis Šavko AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 6
12. 23 Ferdinand Pađen ASK Kastavac Audi 80 1.8 5
13. 35 Milan Klemenčić ACK Jaska VW Golf 1.8 4
14. 31 Damir Blažina AK Klek Citroën ZX 2.0 3
15. 27 Zoran Kirasić AK Klek VW Golf 1.8 2
- 7 Marin Matešić ASK Kastavac VW Scirocco 1.6 0
- 3 Vigor Grbac ASK Kastavac VW Golf 1.8 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 59 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport Renault 5 1.4 20
2. 54 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.3 17
3. 62 Vesna Jandri ACK Jaska Citroën AX 1.3 15
4. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik
AMD Grobnik Rac.Team
VW Golf 1.3 13
5. 52 Robert Butković AK Rijeka VW Golf 1.3 12
6. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik Zastava Yugo 1.3 11
7. 55 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 10
8. 61 Vedran Rakić AMK Split Motorsport Ford Escort 1.4 9
9. 58 Robert Čulina AK Rijeka Renault 5 1.4 8
10. 66 Denis Dragozetić AMD Grobnik Peugeot 205 7
- 60 Goran Rakočević AMD Matulji Racing Fiat 127 0
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ACK JASKA 17 Kristijan Josip Strahija K1 15 Vesna Jandri K1 13 Ante Huljev K2 45
2. AMD GROBNIK 20 Siniša Filčić K2 13 Mauro Hlača K1 11 Damir Dragozetić K1 44
3. ASK KASTAVAC 17 Zoran Matetić K2 15 Damir Prelčić K2 7 Igor Svaguša K2 39
4. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Ivo Čizmić K1 9 Vedran Rakić K1 - 29
5. AKK ZELENGAJ 10 Tomislav Kušen D3 8,5 Darko Vitez D3 7,5 Robert Vuradin D3 26
6. AK KLEK 11 Marinko Krznarić K2 9 Igor Nikolaus K2 3 Damir Blažina K2 23
7. AK RIJEKA 12 Robert Butković K1 8 Robert Čulina K1 - 20
8. AK BUZET AUTOSPORT 6,5 Rino Paladin D3 6 Renis Šavko K2 - 12,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM 20 Siniša Filčić K2 13 Mauro Hlača K1 8 Lino Linić K2 41
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA