PRVENTSVO EUROPE NA BRDSKIM STAZAMA
23. BUZETSKI DANI '04
Buzet, 18.-19.09.2004.
www.buzetski-dani.net

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 5:25,279 0:00,000 10
2. 17 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 5:27,013 0:01,734 8
3. 36 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:46,354 0:21,075 6
4. 40 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:48,833 0:23,554 5
5. 54 A7 Marin Galić AMD Matulji Racing Renault Clio Super 1600 5:51,628 0:26,349 4
6. 37 A10 Saša Bitterman AK Astra Mitsubishi Lancer Evo VI 5:52,678 0:27,399 3
7. 133 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 5:59,097 0:33,818 2
8. 115 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 6:03,176 0:37,897 1
9. 61 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:03,369 0:38,090 -
10. 39 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:04,761 0:39,482 -
11. 58 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:06,175 0:40,896 -
12. 79 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza 6:06,672 0:41,393 -
13. 116 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:07,611 0:42,332 -
14. 129 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 6:08,125 0:42,846 -
15. 112 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 6:12,262 0:46,983 -
16. 84 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:12,723 0:47,444 -
17. 122 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 6:13,047 0:47,768 -
18. 130 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 6:14,005 0:48,726 -
19. 137 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:15,004 0:49,725 -
20. 49 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 6:15,631 0:50,352 -
21. 166 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 6:16,069 0:50,790 -
22. 52 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Renault Megane Coupe 6:17,296 0:52,017 -
23. 83 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:17,296 0:52,017 -
24. 117 H14 Miro Jus AK Dubrava
SPP Dubrava
VW Golf 2.0 GTi 6:17,895 0:52,616 -
25. 139 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 6:18,761 0:53,482 -
26. 128 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 6:19,184 0:53,905 -
27. 164 N3 Patrick Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 6:19,505 0:54,226 -
28. 94 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 6:21,424 0:56,145 -
29. 121 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 6:22,564 0:57,285 -
30. 147 H12 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 6:23,395 0:58,116 -
31. 82 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 6:25,551 1:00,272 -
32. 96 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:27,123 1:01,844 -
33. 127 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:27,270 1:01,991 -
34. 107 H15 Dušan Grahek AK Dubrava
SPP Dubrava
Renault 5 GT Turbo 6:27,871 1:02,592 -
35. 165 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 6:29,655 1:04,376 -
36. 134 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:30,432 1:05,153 -
37. 140 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Zastava Yugo 1.4 6:34,468 1:09,189 -
38. 142 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 6:34,767 1:09,488 -
39. 50 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 6:35,615 1:10,336 -
40. 60 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:36,979 1:11,700 -
41. 93 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 6:37,853 1:12,574 -
42. 64 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:38,342 1:13,063 -
43. 67 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 6:40,804 1:15,525 -
44. 146 H12 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally 6:41,030 1:15,751 -
45. 97 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 6:41,886 1:16,607 -
46. 120 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf 6:42,365 1:17,086 -
47. 92 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 6:42,384 1:17,105 -
48. 101 N1 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 106 Rallye 6:45,480 1:20,201 -
49. 145 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 6:53,756 1:28,477 -
50. 111 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 7:01,018 1:35,739 -
51. 143 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 7:12,074 1:46,795 -
52. 109 H15 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 Turbo 7:12,893 1:47,614 -
53. 163 N3 Franko Grubiša Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 7:14,391 1:49,112 -
54. 110 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:21,664 1:56,385 -
55. 63 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 10:49,751 5:24,472 -
- 59 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 106 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 118 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport Volkswahen Golf odustao -
- 119 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 123 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 odustao -
- 126 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi odustao -
- 138 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 65 odustao -
- 141 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 144 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 105 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E16 Ronald Šuran AMK Buzet Dallara F3 5:31,048 0:00,000 15
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 6:21,424 0:00,000 24,5
2. 96 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:27,123 0:05,699 18,5
3. 93 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 6:37,853 0:16,429 14,5
4. 97 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 6:41,886 0:20,462 12
5. 92 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 6:42,384 0:20,960 10
6. 101 N1 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 106 Rallye 6:45,480 0:24,056 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:12,723 0:00,000 26,5
2. 166 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 6:16,069 0:03,346 21
3. 83 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:17,296 0:04,573 17,5
4. 164 N3 Patrick Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 6:19,505 0:06,782 15
5. 82 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 6:25,551 0:12,828 12
6. 165 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 6:29,655 0:16,932 9
7. 163 N3 Franko Grubiša Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 7:14,391 1:01,668 6
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza 6:06,672 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:03,369 0:00,000 25
2. 58 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:06,175 0:02,806 19
3. 60 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:36,979 0:33,610 14
4. 64 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:38,342 0:34,973 12
5. 67 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 6:40,804 0:37,435 10
6. 63 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 10:49,751 4:46,382 8
- 59 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 A7 Marin Galić AMD Matulji Racing Renault Clio Super 1600 5:51,628 0:00,000 14
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 49 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 6:15,631 0:00,000 21,5
2. 52 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Renault Megane Coupe 6:17,296 0:01,665 16
3. 50 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 6:35,615 0:19,984 12,5
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:46,354 0:00,000 25
2. 40 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:48,833 0:02,479 19,5
3. 37 A10 Saša Bitterman AK Astra Mitsubishi Lancer Evo VI 5:52,678 0:06,324 15,5
4. 39 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:04,761 0:18,407 12,5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 5:25,279 0:00,000 20
2. 17 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 5:27,013 0:01,734 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 137 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:15,004 0:00,000 23,5
2. 139 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 6:18,761 0:03,757 17,5
3. 147 H12 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 6:23,395 0:08,391 14
4. 140 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Zastava Yugo 1.4 6:34,468 0:19,464 12
5. 142 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 6:34,767 0:19,763 10
6. 146 H12 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally 6:41,030 0:26,026 8
7. 145 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 6:53,756 0:38,752 6
8. 143 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 7:12,074 0:57,070 5
- 138 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 65 odustao -
- 141 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 144 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 133 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 5:59,097 0:00,000 27
2. 129 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 6:08,125 0:09,028 20,5
3. 130 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 6:14,005 0:14,908 16
4. 128 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 6:19,184 0:20,087 12
5. 127 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:27,270 0:28,173 10
6. 134 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:30,432 0:31,335 8
- 126 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 6:03,176 0:00,001 26,5
2. 116 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:07,611 0:04,436 21
3. 122 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 6:13,047 0:09,872 16,5
4. 117 H14 Miro Jus AK Dubrava
SPP Dubrava
VW Golf 2.0 GTi 6:17,895 0:14,720 13
5. 121 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 6:22,564 0:19,389 10
6. 120 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf 6:42,365 0:39,190 8
- 118 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport Volkswahen Golf odustao -
- 119 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 123 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 6:12,262 0:00,000 23
2. 107 H15 Dušan Grahek AK Dubrava
SPP Dubrava
Renault 5 GT Turbo 6:27,871 0:15,609 15
3. 111 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 7:01,018 0:48,756 12
4. 109 H15 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 Turbo 7:12,893 1:00,631 10
5. 110 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:21,664 1:09,402 8
- 106 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 105 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E16 Ronald Šuran AMK Buzet Dallara F3 5:31,048 0:00,000 15
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 171 18 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 6:40,732 0:00,000 20
2. 170 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 6:42,338 0:01,606 15
3. 168 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:47,122 0:06,390 12
4. 169 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:15,392 0:34,660 10
5. 172 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:48,471 1:07,739 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 26,5 Mladen Sigurnjak H14 25 Željko Hitrec A6 21,5 Zoran Srok A8 73
2. AMD ZRINSKI 27 Sebastijan Čepar H13 25 Dean Saftić A10 19 Alen Peruč A6 71
3. AK RIJEKA 26,5 Marin Petrić N3 23 Zdenko Cutvarić H15 20,5 Ivan Jaranović H13 70
4. AMK SKOK RACING 24,5 Ivan Černeha N1 21 Edi Milokanović N3 8 Sandro Udović H12 53,5
5. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Branko Krstulović ST11 16 Predrag Bjedov A8 10 Marko Polić K18 46
6. AK PULA-ROVINJ 23,5 Mario Delmoro H12 21 Kristijan Marinić H14 - 44,5
7. AK DELTA 20 Mladen Šekoranja K18 14 Nenad Draganić H12 8 Vladimir Poredski N1 42
8. AK BUZET AUTOSPORT 18,5 Manuel Kodelja N1 12 Enver Prodan N1 10 Vedran Radović H12 40,5
9. AK DUBRAVA 15 Dušan Grahek H15 13 Miro Jus H14 10 Nenad Kolman H15 38
10. ISTRA RACING TEAM 12 Branimir kučko A6 12 Kritsijan Koraca H12 12 Marin Koraca H13 36
11 AMK BUZET 15 Patrick Sirotić N3 15 Ronald Šuran E16 - 30
12. AK ASTRA 15,5 Saša Bitterman A10 - - 15,5
13. AK SPEEDY 15 Ivo Ivančević K18 - - 15
14. AMD OPATIJA 14,5 Igor Puž N1 - - 14,5
15. AMK STUBAKI 14 Zvonko Mrzljak A6 - - 14
16. AK DUBROVNIK RACING 12 Đivo Franić K18 - - 12
17. AMK SIGET 10 David Mrzljak N1 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. PAUL & SHARK RACING TEAM 20 Branko Krstulović ST11 16 Predrag Bjedov A8 - 36
2. SPP Dubrava 15 Dušan Grahek H15 13 Miro Jus H14 - 28
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA