AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
4. NAGRADA GRADA ČABRA '04
Čabar, 10.-11.07.2004.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 47 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 7:07,851 0:00,000 10
2. 9 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 7:08,170 0:00,319 8
3. 10 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 7:15,245 0:07,394 6
4. 73 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 7:20,935 0:13,084 5
5. 63 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:24,201 0:16,350 4
6. 85 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 7:28,476 0:20,625 3
7. 62 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:29,883 0:22,032 2
8. 24 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:38,332 0:30,481 1
9. 22 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 7:38,518 0:30,667 -
10. 74 N3 Marin Petrić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 7:39,312 0:31,461 -
11. 14 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth 7:39,399 0:31,548 -
12. 31 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 7:42,005 0:34,154 -
13. 78 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:42,017 0:34,166 -
14. 64 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:43,701 0:35,850 -
15. 83 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,049 0:37,198 -
16. 77 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:45,905 0:38,054 -
17. 38 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:48,589 0:40,738 -
18. 67 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:49,110 0:41,259 -
19. 28 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC 7:52,495 0:44,644 -
20. 80 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 7:52,877 0:45,026 -
21. 81 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 7:54,819 0:46,968 -
22. 23 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:54,922 0:47,071 -
23. 16 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 7:55,763 0:47,912 -
24. 25 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:59,871 0:52,020 -
25. 35 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 8:01,373 0:53,522 -
26. 44 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 8:03,108 0:55,257 -
27. 27 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 1.8 GTi 8:04,194 0:56,343 -
28. 76 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 8:05,347 0:57,496 -
29. 40 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 8:12,222 1:04,371 -
30. 26 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf 8:13,821 1:05,970 -
31. 82 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 8:14,411 1:06,560 -
32. 46 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 8:16,248 1:08,397 -
33. 57 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 8:22,197 1:14,346 -
34. 43 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 60 8:30,525 1:22,674 -
35. 39 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 8:33,591 1:25,740 -
36. 42 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 8:39,748 1:31,897 -
37. 37 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 8:57,054 1:49,203 -
38. 45 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 9:00,488 1:52,637 -
39. 17 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 9:28,161 2:20,310 -
- 15 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo odustao -
- 48 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX odustao -
- 58 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams odustao -
- 84 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye odustao -
- 18 H15 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 GT Turbo nije startao -
- 36 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 7:54,161 7:54,161 -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 85 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 7:28,476 0:00,000 24,5
2. 83 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,049 0:16,573 17,5
3. 81 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 7:54,819 0:26,343 13
4. 82 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 8:14,411 0:45,935 10
- 84 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 7:52,877 0:00,000 11,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 7:20,935 0:00,000 25
2. 74 N3 Marin Petrić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 7:39,312 0:18,377 18,5
3. 78 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:42,017 0:21,082 15
4. 77 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:45,905 0:24,970 12
5. 76 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 8:05,347 0:44,412 8,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:24,201 0:00,000 24,5
2. 62 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:29,883 0:05,682 19
3. 64 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:43,701 0:19,500 15,5
4. 67 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:49,110 0:24,909 13
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
5. 57 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 8:22,197 0:00,000 22,5
- 58 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 47 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 7:07,851 0:00,000 15
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 7:08,170 0:00,000 20
2. 10 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 7:15,245 0:07,075 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 8:03,108 0:00,000 20
2. 46 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 8:16,248 0:13,140 15
3. 43 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 60 8:30,525 0:27,417 12
4. 42 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 8:39,748 0:36,640 10
5. 45 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 9:00,488 0:57,380 8
6. 48 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 7:42,005 0:00,000 25,5
2. 38 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:48,589 0:06,584 20
3. 35 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 8:01,373 0:19,368 14,5
4. 40 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 8:12,222 0:30,217 12
5. 39 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 8:33,591 0:51,586 10
6. 37 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 8:57,054 1:15,049 8
- 36 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 24 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:38,332 0:00,000 27
2. 22 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 7:38,518 0:00,186 21,5
3. 28 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC 7:52,495 0:14,163 16,5
4. 23 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:54,922 0:16,590 14
5. 25 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:59,871 0:21,539 11
6. 27 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 1.8 GTi 8:04,194 0:25,862 8
7. 26 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf 8:13,821 0:35,489 6
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth 7:39,399 0:00,000 24
2. 16 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 7:55,763 0:16,364 16,5
3. 17 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 9:28,161 1:48,762 12
- 15 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo odustao -
- 18 H15 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 7:54,161 0:00,000 15
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 8:15,385 0:00,000 20
2. 98 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 8:23,578 0:08,193 15
3. 99 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 9:11,229 0:55,844 12
4. 96 18 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 9:27,181 1:11,796 10
5. 95 18 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 25 Tomislav Šepić N3 22,5 Andrej Veljačić A8 18,5 Marin Petrić N3 66
2. AMD MATULJI RACING 21,5 Mladen Sigurnjak H14 20 Silvio Bajde ST11 19 Željko Hitrec A6 60,5
3. AMD ZRINSKI 25,5 Sebastijan Čepar H13 24,5 Alen Peruč A6 8,5 Valter Nežić N3 58,5
4. AK PULA-ROVINJ 27 Kristijan Marinić H14 20 Mario Delmoro H12 - 47
5. ISTRA RACING TEAM 20 Sandro Miskić H13 15 Darko Ladavac E16 10 Marin Koraca H13 45
6. AMK SKOK RACING 24,5 Ivan Černeha N1 15 Edi Milokanović N3 - 39,5
7. AK DELTA 24 Boris Durlen H15 10 Mladen Šekoranja A6 - 34
8. AK DUBRAVA 12 Tomislav Tuk H13 12 Renato Jaketić H12 10 Željko Kelečić H12 34
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 15 Branko Krstulović ST11 15 Marko Polić K18 - 30
10. AMK STUBAKI 15,5 Ivan Šalec A6 13 Zvonko Mrzljak A6 - 28,5
11. AK BUZET AUTOSPORT 17,5 Manuel Kodelja N1 8 Mladen Žulić H13 - 25,5
12. AK SPEEDY 20 Ivo Ivančević K18 - - 20
13. AMK SIGET 13 David Mrzljak N1 - - 13
14. AK DUBROVNIK RACING 12 Đivo Franić K18 - - 12
15. AK ZELINA 11,5 Damir Mašić N2 - - 11,5
16. AMD OPATIJA 10 Igor Puž N1 - - 10
 
FORD VALVOLINE TOYO KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA