AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ISTARSKA KREDITNA BANKA UMAG - 3. NAGRADA POREČA '04
Limski kanal, 09.-10.10.2004.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 3:37,210 0:00,000 10
2. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:38,310 0:01,100 8
3. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:45,574 0:08,364 6
4. 40 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:47,669 0:10,459 5
5. 37 A10 Saša Bitterman AK Astra Mitsubishi Lancer Evo VI 3:48,138 0:10,928 4
6. 33 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza 3:52,966 0:15,756 3
7. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:52,978 0:15,768 2
8. 61 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:57,478 0:20,268 1
9. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:00,211 0:23,001 -
10. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:01,873 0:24,663 -
11. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:01,976 0:24,766 -
12. 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:03,587 0:26,377 -
13. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:03,866 0:26,656 -
14. 153 H14 Domagoj Delišimunović AK Klek Volkswagen Golf 4:04,800 0:27,590 -
15. 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 Rallye 4:05,475 0:28,265 -
16. 128 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:07,556 0:30,346 -
17. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:08,735 0:31,525 -
18. 127 H14 Miro Jus AK Dubrava
SPP Dubrava
VW Golf 2.0 GTi 4:08,844 0:31,634 -
19. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:10,071 0:32,861 -
20. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,585 0:33,375 -
21. 155 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 4:10,978 0:33,768 -
22. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:11,439 0:34,229 -
23. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:15,974 0:38,764 -
24. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:18,834 0:41,624 -
25. 150 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Renault Megane Coupe 4:19,354 0:42,144 -
26. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:20,252 0:43,042 -
27. 109 H12 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 1.4 4:20,505 0:43,295 -
28. 171 N3 Matko Gortan Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:22,295 0:45,085 -
29. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:24,630 0:47,420 -
30. 121 H13 Bojan Krota AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 4:24,829 0:47,619 -
31. 70 N3 Danijel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 4:25,628 0:48,418 -
32. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:25,632 0:48,422 -
33. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,266 0:50,056 -
34. 151 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:27,783 0:50,573 -
35. 142 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 4:30,819 0:53,609 -
36. 152 H12 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally III 4:31,334 0:54,124 -
37. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava
SPP Dubrava
Fiat Ritmo 60 4:32,526 0:55,316 -
38. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava
SPP Dubrava
Renault 5 GT Turbo 4:34,733 0:57,523 -
39. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:44,250 1:07,040 -
40. 112 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 4:52,484 1:15,274 -
41. 83 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 4:52,795 1:15,585 -
42. 135 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 5:10,880 1:33,670 -
- 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo odustao

-
- 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye odustao

 

-
- 49 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams odustao

-
- 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi odustao

 

-
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 158 E16 Ronald Šuran AMK Buzet Dallara F3 3:48,016 0:00,000 25
2. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:52,388 0:04,372 19,5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:01,976 0:00,000 24,5
2. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:20,252 0:18,276 18
- 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:03,587 0:00,000 24
2. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:11,439 0:07,852 18,5
3. 171 N3 Matko Gortan Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:22,295 0:18,708 14,5
4. 70 N3 Danijel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 4:25,628 0:22,041 12
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza 3:52,966 0:00,000 25
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:57,478 0:00,000 23,5
2. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:03,866 0:06,388 18
3. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,585 0:13,107 14,5
4. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,266 0:29,788 11,5
5. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:44,250 0:46,772 9
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Renault Megane Coupe 4:19,354 0:00,000 22
2. 112 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 4:52,484 0:33,130 15,5
- 49 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:45,574 0:00,000 25
2. 40 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:47,669 0:02,095 19,5
3. 37 A10 Saša Bitterman AK Astra Mitsubishi Lancer Evo VI 3:48,138 0:02,564 16
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 3:37,210 0:00,000 20
2. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:38,310 0:01,100 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 H12 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 1.4 4:20,505 0:00,000 22
2. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:24,630 0:04,125 17
3. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:25,632 0:05,127 14
4. 151 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:27,783 0:07,278 12
5. 142 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 4:30,819 0:10,314 10
6. 152 H12 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally III 4:31,334 0:10,829 8
7. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava
SPP Dubrava
Fiat Ritmo 60 4:32,526 0:12,021 6
8. 83 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 4:52,795 0:32,290 5
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:01,873 0:00,000 26
2. 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 Rallye 4:05,475 0:03,602 20
3. 128 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:07,556 0:05,683 16,5
4. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:08,735 0:06,862 14
5. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:18,834 0:16,961 10
6. 121 H13 Bojan Krota AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 4:24,829 0:22,956 8
- 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:52,978 0:00,000 27
2. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:00,211 0:07,233 21,5
3. 153 H14 Domagoj Delišimunović AK Klek Volkswagen Golf 4:04,800 0:11,822 17,5
4. 127 H14 Miro Jus AK Dubrava
SPP Dubrava
VW Golf 2.0 GTi 4:08,844 0:15,866 13,5
5. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:10,071 0:17,093 11
6. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:15,974 0:22,996 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 155 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 4:10,978 0:00,000 20,5
2. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava
SPP Dubrava
Renault 5 GT Turbo 4:34,733 0:23,755 15
3. 135 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 5:10,880 0:59,902 12
- 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 158 E16 Ronald Šuran AMK Buzet Dallara F3 3:48,016 0:00,000 25
2. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:52,388 0:04,372 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 18 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,711 0:00,000 20
2. 99 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:23,268 0:00,557 15
3. 90 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,764 0:08,053 12
4. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Škoda Felicia 1.3 LXi 4:53,420 0:30,709 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 26 Sebastijan Čepar H13 25 Dean Saftić A10 25 Valter Nežić N5 76
2. AMD MATULJI RACING 23,5 Željko Hitrec A6 21,5 Mladen Sigurnjak H14 19,5 Željko Drenjančević A10 64,5
3. AMK SKOK RACING 24,5 Ivan Černeha N1 20,5 Zvonko Brkljačić H15 12 Danijel Sarić N3 57
4. AK RIJEKA 24 Tomislav Šepić N3 16,5 Dejan Kopajtić H13 15,5 Andrej Veljačić A8 56
5. ISTRA RACING TEAM 20 Sandro Miskić H13 19,5 Darko Ladavac E16 14,5 Matko Gortan N3 54
6. AMK SPLIT MOTORSPORT 22 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST 10 Marko Polić K18 52
7. AK BUZET AUTOSPORT 22 Ivan Sinčić H12 18 Manuel Kodelja N1 10 Vedran Radović H12 50
8. AK PULA-ROVINJ 27 Kristijan Marinić H14 14 Mario Delmoro H12 - 41
9. AK DUBRAVA 15 Dušan Grahek H15 13,5 Miro Jus H14 11,5 Danijel Vojvodić A6 40
10. AK KLEK 17,5 Donagoj Delišimunović H14 14 Milan Brozinić H13 - 31,5
11. AMK BUZET 25 Roland Šuran E16 - - 25
12. AK DELTA 20 Mladen Šekoranja K18 - - 20
13. AK ASTRA 16 Saša Bitterman A10 - - 16
14. AK SPEEDY 15 Ivo Ivančević K18 - - 15
15. AMK STUBAKI 14,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 14,5
16. AK DUBROVNIK RACING 12 Đivo Franić K18 - - 12
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. PAUL & SHARK RACING TEAM 22 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST 10 Marko Polić K18 52
2. SPP Dubrava 15 Dušan Grahek H15 13,5 Miro Jus H14 6 Renato Jaketić H12 34,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA