AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA LEČEVICE-KAŠTELA INA MILLENNIUM SV.DUJAM '04
Kaštela, 15.-16.05.2004.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 3:34,133 0:00,000 10
2. 6 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:54,218 0:20,085 8
3. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:58,075 0:23,942 6
4. 69 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:58,712 0:24,579 5
5. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:05,792 0:31,659 4
6. 72 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:09,844 0:35,711 3
7. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:10,257 0:36,124 2
8. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:10,550 0:36,417 1
9. 65 N3 Marin Petrić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:11,908 0:37,775 -
10. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:12,963 0:38,830 -
11. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:13,062 0:38,929 -
12. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:14,831 0:40,698 -
13. 76 H13 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.6 4:15,590 0:41,457 -
14. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:16,486 0:42,353 -
15. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:16,488 0:42,355 -
16. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 65 4:16,514 0:42,381 -
17. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:16,551 0:42,418 -
18. 68 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 4:16,834 0:42,701 -
19. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:17,769 0:43,636 -
20. 74 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:18,294 0:44,161 -
21. 95 A8 Zoran Vukičević AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Škoda Octavia 4:18,631 0:44,498 -
22. 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 4:19,171 0:45,038 -
23. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:19,357 0:45,224 -
24. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:19,780 0:45,647 -
25. 63 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 4:20,671 0:46,538 -
26. 73 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:21,636 0:47,503 -
27. 121 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:22,758 0:48,625 -
28. 94 A6 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:23,667 0:49,534 -
29. 36 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:25,945 0:51,812 -
30. 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 4:26,029 0:51,896 -
31. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:26,257 0:52,124 -
32. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:26,280 0:52,147 -
33. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:26,613 0:52,480 -
34. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:27,292 0:53,159 -
35. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,449 0:53,316 -
36. 109 H12 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 1.4 4:29,300 0:55,167 -
37. 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 4:29,755 0:55,622 -
38. 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 4:33,744 0:59,611 -
39. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:36,210 1:02,077 -
40. 125 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 4:40,120 1:05,987 -
41. 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 4:41,073 1:06,940 -
42. 112 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 4:43,675 1:09,542 -
- 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS odustao -
- 2 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 116 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 odustao -
- 107 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:54,914 0:00,000 -
2. 27 E16 Branimir Radić AMK Total Renault Alpa FR18 4:18,236 0:23,322 -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:26,257 0:00,000 22
2. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:26,280 0:00,023 16,5
3. 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 4:33,744 0:07,487 13
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 4:20,671 0:00,000 13
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 65 N3 Marin Petrić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:11,908 0:00,000 25
2. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:13,062 0:01,154 19,5
3. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:14,831 0:02,923 16
4. 68 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 4:16,834 0:04,926 13,5
5. 36 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:25,945 0:14,037 10,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:09,844 0:00,000 25,5
2. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:10,257 0:00,413 20
3. 74 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:18,294 0:08,450 16,5
4. 73 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:21,636 0:11,792 13,5
5. 94 A6 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:23,667 0:13,823 11
6. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:26,613 0:16,769 8,5
7. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,449 0:17,605 6
8. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:36,210 0:26,366 5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 95 A8 Zoran Vukičević AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Škoda Octavia 4:18,631 0:00,000 22
2. 112 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 4:43,675 0:25,044 15
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:54,218 0:00,000 25
2. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:58,075 0:03,857 19,5
3. 69 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:58,712 0:04,494 16
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 3:34,133 0:00,000 20
- 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS odustao

 

-
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 65 4:16,514 0:00,000 24
2. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:19,357 0:02,843 17
3. 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 4:26,029 0:09,515 14
4. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:27,292 0:10,778 12
5. 109 H12 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 1.4 4:29,300 0:12,786 10
6. 125 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 4:40,120 0:23,606 8
7. 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 4:41,073 0:24,559 6
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:10,550 0:00,000 26,5
2. 76 H13 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.6 4:15,590 0:05,040 20,5
3. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:16,488 0:05,938 16,5
4. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:16,551 0:06,001 13,5
5. 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 4:19,171 0:08,621 10,5
6. 121 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:22,758 0:12,208 8
7. 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 4:29,755 0:19,205 6
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:05,792 0:00,000 25
2. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:16,486 0:10,694 18
3. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:17,769 0:11,977 13
4. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:19,780 0:13,988 10
- 116 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 odustao -
- 107 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:12,963 0:00,000 24
- 2 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:54,914 0:00,000 25
2. 27 E16 Branimir Radić AMK Total Renault Alpa FR18 4:18,236 0:23,322 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:40,030 0:00,000 20
2. 93 18 Saša Milavić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:45,691 0:05,661 15
3. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:46,641 0:06,611 12
4. 91 18 Tomislav Radić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:51,215 0:11,185 10
- 17 18 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 84 18 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 88 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 25,5 Željko Hitrec A6 25 Ozren Granda A10 25 Mladen Sigurnjak H14 75,5
2. AMD ZRINSKI 26,5 Sebastijan Čepar H13 20 Alen Peruč A6 19,5 Dean Saftić A10 66
3. AK RIJEKA 25 Marin Petrić N3 18 Marin Čohar H14 15 Andrej Veljačić A8 58
4. AMK SPLIT MOTORSPORT 22 Zoran Vukičević A8 20 Branko Krstulović ST11 15 Saša Milavić K18 57
5. AK DUBRAVA 24 Dušan Grahek H15 24 Renato Jaketić H12 8 Željko Kelečić H12 56
6. AK ZELINA 20,5 Mario Sekulić H13 13,5 Domagoj Pereković N3 13 Damir Mašić N2 47
7. AK BUZET AUTOSPORT 16,5 Manuel Kodelja N1 14 Vedran Radović H12 13 Enver Prodan N1 43,5
8. ISTRA RACING TEAM 25 Darko Ladavac E16 10,5 Marin Koraca H13 6 Sandro Miskić H13 41,5
9. AMK SKOK RACING 22 Ivan Černeha N1 19,5 Edi Milokanović N3 - 41,5
10. AMK TOTAL 19,5 Branimir Radić E16 10 Tomislav Radić K18 - 29,5
11. AK PULA-ROVINJ 17 Mario Delmoro H12 10 Kristijan Marinić H14 - 27
12. AMK STUBAKI 16,5 Ivan Šalec A6 8,5 Zvonko Mrzljak A6 - 25
13. AK DUBROVNIK RACING 20 Đivo Franić K18 - - 20
14. AK KLEK 16,5 Milan Brozinić H13 - - 16,5
15. AK DELTA 11 Mladen Šekoranja A6 - - 11
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. PAUL & SHARK RACING TEAM 22 Zoran Vukičević A8 20 Branko Krstulović ST - 42
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA