AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
BARUM KUTJEVO '04
Kutjevo, 19.-20.06.2004.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 4:06,530 0:00,000 10
2. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:06,582 0:00,052 8
3. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:20,359 0:13,829 6
4. 69 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:22,179 0:15,649 5
5. 2 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth 4:29,768 0:23,238 4
6. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:30,099 0:23,569 3
7. 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:36,147 0:29,617 2
8. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:38,194 0:31,664 1
9. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:38,520 0:31,990 -
10. 72 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:41,382 0:34,852 -
11. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:41,901 0:35,371 -
12. 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:42,817 0:36,287 -
13. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:43,832 0:37,302 -
14. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:47,578 0:41,048 -
15. 73 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 4:48,662 0:42,132 -
16. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:52,908 0:46,378 -
17. 74 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:53,021 0:46,491 -
18. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:53,427 0:46,897 -
19. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:53,537 0:47,007 -
20. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:54,971 0:48,441 -
21. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:55,188 0:48,658 -
22. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:55,435 0:48,905 -
23. 127 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 1.8 GTi 4:56,114 0:49,584 -
24. 33 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:57,536 0:51,006 -
25. 107 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC 4:59,000 0:52,470 -
26. 64 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Renault Clio Williams 4:59,773 0:53,243 -
27. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 5:00,474 0:53,944 -
28. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:00,719 0:54,189 -
29. 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 5:01,231 0:54,701 -
30. 76 H13 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.6 5:02,155 0:55,625 -
31. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 5:02,242 0:55,712 -
32. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:02,756 0:56,226 -
33. 121 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 5:13,115 1:06,585 -
34. 54 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 5:13,803 1:07,273 -
35. 63 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 5:16,567 1:10,037 -
36. 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 5:17,412 1:10,882 -
37. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 5:18,423 1:11,893 -
38. 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 5:22,232 1:15,702 -
39. 109 H12 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 1.4 5:30,699 1:24,169 -
40. 124 H15 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 GT Turbo 5:30,930 1:24,400 -
41. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 60 7:14,370 3:07,840 -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 4:27,397 0:00,000 -
2. 27 E16 Branimir Radić AMK Total Renault Alpa FR18 4:59,184 0:31,787 -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:52,908 0:00,000 24
2. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 5:02,242 0:09,334 17,5
3. 54 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 5:13,803 0:20,895 14
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1 63 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 5:16,567 0:00,000 11,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:42,817 0:00,000 25
2. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:47,578 0:04,761 19,5
3. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:54,971 0:12,154 15,5
4. 33 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:57,536 0:14,719 13
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:38,194 0:00,000 24
2. 72 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:41,382 0:03,188 18,5
3. 74 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:53,021 0:14,827 14,5
4. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:02,756 0:24,562 11,5
5. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 5:18,423 0:40,229 9
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 4:48,662 0:00,000 23
2. 64 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Renault Clio Williams 4:59,773 0:11,111 17
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:20,359 0:00,000 25
2. 69 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:22,179 0:01,820 19,5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 4:06,530 0:00,000 20
2. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:06,582 0:00,052 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 5:00,474 0:00,000 22
2. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:00,719 0:00,245 17
3. 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 5:17,412 0:16,938 14
4. 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 5:22,232 0:21,758 12
5. 109 H12 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 1.4 5:30,699 0:30,225 10
6. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 60 7:14,370 2:13,896 8
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:38,520 0:00,000 25,5
2. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:53,427 0:14,907 19
3. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:55,435 0:16,915 14,5
4. 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 5:01,231 0:22,711 12
5. 76 H13 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.6 5:02,155 0:23,635 10
6. 121 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 5:13,115 0:34,595 8
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:30,099 0:00,000 26,5
2. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:43,832 0:13,733 19,5
3. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:53,537 0:23,438 15,5
4. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:55,188 0:25,089 13
5. 127 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 1.8 GTi 4:56,114 0:26,015 10
6. 107 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC 4:59,000 0:28,901 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth 4:29,768 0:00,000 25
2. 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:36,147 0:06,379 19
3. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:41,901 0:12,133 15
4. 124 H15 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 GT Turbo 5:30,930 1:01,162 10
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 4:27,397 0:00,000 25
2. 27 E16 Branimir Radić AMK Total Renault Alpa FR18 4:59,184 0:31,787 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 18 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 5:01,286 0:00,000 22
2. 18 18 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 5:05,507 0:04,221 17
3. 90 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:18,180 0:16,894 14
4. 99 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 5:22,075 0:20,789 12
5. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:25,261 0:23,975 10
6. 91 18 Tomislav Radić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 5:29,233 0:27,947 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25,5 Sebastijan Čepar H13 25 Dean Saftić A10 24 Alen Peruč A6 74,5
2. AMD MATULJI RACING 26,5 Mladen Sigurnjak H14 23 Zoran srok A8 20 Silvio Bajde ST11 69,5
3. AK RIJEKA 25 Tomislav Šepić N3 19 Zdenko Cutvarić H15 15,5 Mario Jurišić H14 59,5
4. AK DELTA 25 Boris Durlen H15 22 Mladen Šekoranja K18 - 47
5. AMK SKOK RACING 24 Ivan Černeha N1 19,5 Edi Milokanović N3 - 43,5
6. AK BUZET AUTOSPORT 17,5 Manuel Kodelja N1 12 Vedran Radović H12 10 Ivan Sinčić H12 39,5
7. ISTRA RACING TEAM 25 Darko Ladavac E16 12 Marin Koraca H13 - 37
8. AK PULA-ROVINJ 19,5 Kristijan Marinić H14 17 Mario Delmoro H12 - 36,5
9. AK DUBRAVA 15 Dušan Grahek H15 10 Miro Jus H14 9 Daniel Vojvodić A6 34
10. AK DUBROVNIK RACING 17 Maro Franić A8 14 Đivo Franić K18 - 31
11. AK KLEK 19 Milan Brozinić H13 10 Dušan Balkovec H15 - 29
12. AMK TOTAL 19,5 Branimir Radić E16 8 Tomislav Radić K18 - 27,5
13. AMK STUBAKI 14,5 Ivan Šalec A6 11,5 Zvonko Mrzljak A6 - 26
14. AMK SPLIT MOTORSPORT 15 Branko Krstulović ST11 10 Marko Polić K18 - 25
15. AK ZELINA 11,5 Damir Mašić N2 10 Mario Sekulić H13 - 21,5
16. AMK SIGET 14 David Mrzljak N1 - - 14
17. AK SPEEDY 12 Ivo Ivančević K18 - - 12
 
FORD VALVOLINE TOYO KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA