AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
2. NAGRADA RABAC-LABIN '04
Rabac-Labin, 02.-03.10.2004.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 3:36,241 0:00,000 10
2. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:36,911 0:00,670 8
3. 40 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:47,409 0:11,168 6
4. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:50,532 0:14,291 5
5. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:53,493 0:17,252 4
6. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 3:54,440 0:18,199 3
7. 155 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:56,088 0:19,847 2
8. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:58,251 0:22,010 1
9. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:59,903 0:23,662 -
10. 61 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:01,347 0:25,106 -
11. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:01,627 0:25,386 -
12. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:01,658 0:25,417 -
13. 150 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Renault Megane Coupe 4:04,355 0:28,114 -
14. 128 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:04,443 0:28,202 -
15. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:04,476 0:28,235 -
16. 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:05,254 0:29,013 -
17. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:05,737 0:29,496 -
18. 127 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 2.0 GTi 4:06,092 0:29,851 -
19. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 60 4:06,164 0:29,923 -
20. 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 4:06,185 0:29,944 -
21. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:06,640 0:30,399 -
22. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:06,834 0:30,593 -
23. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:10,448 0:34,207 -
24. 153 H14 Domagoj Delišimunović AK Klek Volkswagen Golf 4:11,084 0:34,843 -
25. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:11,803 0:35,562 -
26. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:11,952 0:35,711 -
27. 49 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 4:12,274 0:36,033 -
28. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:13,877 0:37,636 -
29. 82 H12 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:14,656 0:38,415 -
30. 54 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 4:17,478 0:41,237 -
31. 152 H12 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally III 4:21,224 0:44,983 -
32. 122 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Zastava Yugo 1.4 4:22,272 0:46,031 -
33. 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 4:24,198 0:47,957 -
34. 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 4:24,565 0:48,324 -
35. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:24,955 0:48,714 -
36. 70 N3 Danijel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 4:27,101 0:50,860 -
37. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,745 0:51,504 -
38. 112 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 4:28,992 0:52,751 -
39. 151 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:29,825 0:53,584 -
40. 135 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 4:32,522 0:56,281 -
41. 83 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 4:37,730 1:01,489 -
42. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:51,957 1:15,716 -
- 33 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza odustao -
- 36 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 odustao -
- 105 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf odustao -
- 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
- 154 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport Volkswagen Golf odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 158 E16 Ronald Šuran AMK Buzet Dallara F3 3:38,962 0:00,000 25
2. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:54,156 0:15,194 19,5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:11,803 0:00,000 24,5
2. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:13,877 0:02,074 18,5
3. 54 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 4:17,478 0:05,675 15
4. 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 4:24,565 0:12,762 12,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:10,448 0:00,000 25
2. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:11,952 0:01,504 19
3. 70 N3 Danijel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 4:27,101 0:16,653 14
- 36 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 33 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:59,903 0:00,000 24
2. 61 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:01,347 0:01,444 18,5
3. 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:24,955 0:25,052 14
4. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,745 0:27,842 11,5
5. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:51,957 0:52,054 8,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Renault Megane Coupe 4:04,355 0:00,000 23
2. 49 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 4:12,274 0:07,919 17,5
3. 112 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 4:28,992 0:24,637 13
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:47,409 0:00,000 25
2. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:50,532 0:03,123 19,5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 3:36,241 0:00,000 20
2. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:36,911 0:00,670 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:05,737 0:00,000 22,5
2. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 60 4:06,164 0:00,427 17
3. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:06,834 0:01,097 14
4. 82 H12 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:14,656 0:08,919 12
5. 152 H12 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally III 4:21,224 0:15,487 10
6. 122 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Zastava Yugo 1.4 4:22,272 0:16,535 8
7. 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 4:24,198 0:18,461 6
8. 151 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:29,825 0:24,088 5
9. 83 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 4:37,730 0:31,993 4
- 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:53,493 0:00,000 25
2. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:01,627 0:08,134 18
3. 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:01,658 0:08,165 14,5
4. 128 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:04,443 0:10,950 12
5. 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi 4:06,185 0:12,692 8
- 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 3:54,440 0:00,000 24,5
2. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:58,251 0:03,811 18,5
3. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:04,476 0:10,036 13,5
4. 127 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 2.0 GTi 4:06,092 0:11,652 10
5. 153 H14 Domagoj Delišimunović AK Klek Volkswagen Golf 4:11,084 0:16,644 8
- 105 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf odustao -
- 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 154 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport Volkswagen Golf odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 155 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:56,088 0:00,000 24
2. 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:05,254 0:09,166 16
3. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:06,640 0:10,552 12
4. 135 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 4:32,522 0:36,434 10
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 158 E16 Ronald Šuran AMK Buzet Dallara F3 3:38,962 0:00,000 25
2. 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:54,156 0:15,194 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 18 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:20,103 0:00,000 20
2. 90 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:27,831 0:07,728 15
3. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,071 0:17,968 12
- 99 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMK SKOK RACING 25 Edi Milokanović N3 24,5 Ivan Černeha N1 24 Zvonko Brkljačić H15 73,5
2. AMD MATULJI RACING 25 Želko Drenjančević A10 24,5 Mladen Sigurnjak H14 19 Boro Mateša N3 68,5
3. AMD ZRINSKI 25 Sebastijan Čepar H13 24 Alen Peruč A6 19,5 Dean Saftić A10 68,5
4. AMK SPLIT MOTORSPORT 23 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 12 Marko Polić K18 55
5. AK RIJEKA 16 Zdenko Cutvarić H15 14,5 Ivan Jaranović H13 13,5 Marin Čohar H14 44
6. AK DUBRAVA 17 Renato Jaketić H12 14 Danijel Vojvodić A6 12 Dušan Grahek H15 43
7. AK PULA-ROVINJ 22,5 Mario Delmoro H12 18,5 Kristijan Marinić H14 - 41
8. AK BUZET AUTOSPORT 18,5 Manuel Kodelja N1 12,5 Enver Prodan N1 6 Vedran Radović H12 37
9. ISTRA RACING TEAM 19,5 Darko Ladavac E16 8,5 Dubravko Vukelić A6 8 Marin Koraca H13 36
10. AK DELTA 20 Mladen Šekoranja A6 12 Nenad Draganić H12 - 32
11. AK KLEK 18 Milan Brozinić H13 8 Domagoj Delišimunović H14 - 26
12. AMK BUZET 25 Roland Šuran E16 - - 25
13. AMK SIGET 15 David Mrzljak N1 - - 15
14. AK DUBROVNIK RACING 15 Đivo Franić K18 - - 15
15. AMK STUBAKI 11,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 11,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. PAUL & SHARK RACING TEAM 23 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 12 Marko Polić K18 55
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA