štopericaciljna zastavica 1. 15.-16.05.04. - Kaštela
2. 29.-30.05.04. - Učka
3. 19.-20.06.04. - Kutjevo
4. 10.-11.07.04. - Čabar
5. 31.-01.08.04. - Ilirska Bistrica (SLO)
6. 03.-04.09.04. - Sljeme
7. 18.-19.09.04. - Buzet
8. 02.-03.10.04. - Rabac
9. 09.-10.10.04. - Limski kanal
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport 10 8 8 6 x x 10 10 10 62
2. Silvio Bajde AMD Matulji Racing od 10 10 8 x x 8 8 8 52
3. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing 5 od 5 10 x x 5 6 5 36
4. Dean Saftić AMD Zrinski 6 5 6 - x x 6 5 6 34
5. Ozren Granda AMD Matulji Racing 8 3 - - x x 0 - - 11
6. Saša Bitterman AK Astra - 4 - - x x 3 - 4 11
7. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 4 0 3 0 x x 1 3 0 11
8. Boris Durlen AK Delta od 6 4 0 x x ns - - 10
9. Alen Peruč AMD Zrinski 2 2 1 4 x x 0 0 0 9
10. Sebastijan Čepar AMD Zrinski 1 1 0 0 x x 2 4 0 8
11. Željko Hitrec AMD Matulji Racing 3 0 0 2 x x 0 0 1 6
12. Tomislav Šepić AK Rijeka - 0 0 5 x x 0 od 0 5
13. Marin Galić AMD Matulji Racing - - - - x x 4 - - 4
14. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 0 0 0 1 x x 0 1 2 4
15. Ivan Černeha AMK Skok Racing 0 0 0 3 x x 0 0 0 3
16. Valter Nežić AMD Zrinski - 0 0 0 x x 0 od 3 3
17. Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing - - - - x x od 2 0 2
18. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - 0 2 0 x x 0 0 od 2
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Darko Ladavac Istra Racing Team 25 od 25 15 x x - 19,5 19,5 104
2. Ronald Šuran AMK Buzet - - - - x x 15 25 25 65
3. Branimir Radić AMK Total 19,5 25 19,5 - x x - - - 64
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. AMD ZRINSKI 66 75 74,5 58,5 x x 71 68,5 76 489,5
2. AMD MATULJI RACING 75,5 66 69,5 60,5 x x 73 68,5 64,5 477,5
3. AK RIJEKA 58 68,5 59,5 66 x x 70 44 56 422
4. AMK SKOK RACING 41,5 51 43,5 39,5 x x 53,5 73,5 57 359,5
5. AK DUBRAVA 56 47,5 34 34 x x 38 43 40 292,5
6. AMK SPLIT MOTORSPORT 57 25 25 30 x x 46 55 52 290
7. ISTRA RACING TEAM 41,5 21,5 37 45 x x 36 36 54 271
8. AK BUZET AUTOSPORT 43,5 21 39,5 25,5 x x 40,5 37 50 257
9. AK PULA-ROVINJ 27 20 36,5 47 x x 44,5 41 41 257
10. AK DELTA 11 61 47 34 x x 42 32 20 247
11. AMK STUBAKI 25 11,5 26 28,5 x x 14 11,5 14,5 131
12. AK KLEK 16,5 18 29 0 x x 0 26 31,5 121
13. AK DUBROVNIK RACING 20 15 31 12 x x 12 15 12 117
14. AK ZELINA 47 10 21,5 11,5 x x - - - 90
15. AMK TOTAL 29,5 25 27,5 - x x - - - 82
16. AMK BUZET - - - - x x 30 25 25 80
17. AMK SIGET - 13,5 14 13 x x 10 15 - 65,5
18. AK SPEEDY - - 12 20 x x 15 0 15 62
19. AK ASTRA - 19,5 - - x x 15,5 - 16 51
20. AMD OPATIJA - 17,5 - 10 x x 14,5 - - 42
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. PAUL & SHARK RACING TEAM 42 15 - - x x 36 55 52 200
2. SPP DUBRAVA - - - - x x 28 - 34,5 62,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA