štopericaciljna zastavica 1. 15.-16.05.04. - Kaštela
2. 29.-30.05.04. - Učka
3. 19.-20.06.04. - Kutjevo
4. 10.-11.07.04. - Čabar
5. 31.-01.08.04. - Ilirska Bistrica (SLO)
6. 03.-04.09.04. - Sljeme
7. 18.-19.09.04. - Buzet
8. 02.-03.10.04. - Rabac
9. 09.-10.10.04. - Limski kanal
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Ivan Černeha AMK Skok Racing 22 23,5 24 24,5 x x [24,5] 24,5 24,5 143
2. Edi Milokanović AMK Skok Racing 19,5 21,5 19,5 15 x x 21 25 - 121,5
3. Tomislav Šepić AK Rijeka - 27 25 25 x x 17,5 od 24 118,5
4. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 16,5 11 17,5 17,5 x x 18,5 18,5 [18] 99,5
5. Boro Mateša AMD Matulji Racing 16 12 15,5 12 x x [12] 19 18,5 93
6. Marin Petrić AK Rijeka 25 18 - 18,5 x x 26,5 - - 88
7. Valter Nežić AMD Zrinski - 15 13 8,5 x x 15 od 25 76,5
8. David Mrzljak AMK Siget - 13,5 14 13 x x 10 15 - 65,5
9. Damir Mašić AK Zelina 13 10 11,5 11,5 x x - - - 46
10. Igor Puž AMD Opatija - 17,5 - 10 x x 14,5 - - 42
11. Enver Prodan AK Buzet Autosport 13 od - od x x 12 12,5 od 37,5
12. Roland Ferenčić AMD Zrinski 10,5 8,5 - - x x 9 od - 28
13. Danijel Sarić AMK Skok Racing - - - - x x - 14 12 26
14. Patrick Sirotić AMK Buzet - - - - x x 15 - - 15
15. Matko Gortan Istra Racing Team - - - - x x - - 14,5 14,5
16. Domagoj Pereković AK Zelina 13,5 - - - x x - - - 13,5
17. Vladimir Poredski AK Delta - - - - x x 8 - - 8
18. Franko Grubiša Istra Racing Team - - - - x x 6 - - 6
 
REDOSLIJED GRUPE A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Alen Peruč AMD Zrinski 20 25,5 24 24,5 x x 19 24 [18] 137
2. Željko Hitrec AMD Matulji Racing 25,5 20 18,5 19 x x 25 [18,5] 23,5 131,5
3. Dean Saftić AMD Zrinski 19,5 25 25 - x x 25 [19,5] 25 119,5
4. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing 16 od 19,5 15 x x [19,5] 25 19,5 95
5. Zoran Srok AMD Matulji Racing 13,5 16,5 23 od x x 21,5 17,5 od 92
6. Andrej Veljačić AK Rijeka 15 21 - 22,5 x x [12,5] 13 15,5 87
7. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 8,5 11,5 11,5 13 x x 14 [11,5] 14,5 73
8. Ozren Granda AMD Matulji Racing 25 16 - - x x 12,5 - - 53,5
9. Saša Bitterman AK Astra - 19,5 - - x x 15,5 - 16 51
10. Ivan Šalec AMK Stubaki 16,5 ns 14,5 15,5 x x od - - 46,5
11. Predrag Bjedov AMK Split Motorsport - - - - x x [16] 23 22 45
12. Danijel Vojvodić AK Dubrava 6 od 9 - x x [10] 14 11,5 40,5
13. Dubravko Vukelić Istra Racing Team 5 8,5 - - x x [8] 8,5 9 31
14. Zoran Vukičević AMK Split Motorsport 22 od - - x x - - - 22
15. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - 17 - x x - - - 17
16. Željko Sopić AK Delta - 14 - - x x - - - 14
17. Marin Galić AMD Matulji Racing - - - - x x 14 - - 14
18. Branimir Kučko Istra Racing Team - - - - x x 12 - - 12
19. Mladen Šekoranja AK Delta 11 - - - x x - - - 11
 
REDOSLIJED GRUPE H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Sebastijan Čepar AMD Zrinski 26,5 24,5 25,5 25,5 x x 27 [25] 26 155
2. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 25 26 26,5 21,5 x x 26,5 24,5 [21,5] 150
3. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 10 8 19,5 27 x x 21 [18,5] 27 112,5
4. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 17 12 17 20 x x 23,5 22,5 [14] 112
5. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - 20,5 19 16,5 x x 23 16 od 95
6. Renato Jaketić AK Dubrava 24 22 8 12 x x od 17 6 89
7. Marin Čohar AK Rijeka 18 19,5 13 14 x x [10] 13,5 11 89
8. Milan Brozinić AK Klek 16,5 18 19 - x x od 18 14 85,5
9. Dušan Grahek AK Dubrava 24 15,5 15 od x x 15 [12] 15 84,5
10. Sergio Miščenić AMD Zrinski 12 ns 22 8 x x 17,5 [14] 17 76,5
11. Boris Durlen AK Delta od 27 25 24 x x ns - - 76
12. Mario Jurišić AK Rijeka 13 12 15,5 11 x x 16,5 od 8 76
13. Sandro Miskić Istra Racing Team 6 13 - 20 x x 10 od 20 69
14. Ivan Jaranović AK Rijeka 13,5 od 14,5 ns x x 20,5 14,5 [10] 63
15. Marin Koraca Istra Racing Team 10,5 ns 12 10 x x 12 8 od 52,5
16. Goran Sikirica AK Rijeka 6 15 14 15 x x od od - 50
17. Dejan Kopajtić AK Rijeka - od - 14,5 x x 16 [12] 16,5 47
18. Vedran Radović AK Buzet Autosport 14 od 12 od x x 10 [6] 10 46
19. Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing - - - - x x od 24 20,5 44,5
20. Miro Jus AK Dubrava - - 10 8 x x 13 [10] 13,5 44,5
21. Zoran Grabović AK Rijeka - 8 - 12 x x 12 [10] 12 44
22. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport 10 - 10 - x x - - 22 42
23. Mladen Žulić AK Buzet Autosport 8 10 8 8 x x 8 - - 42
24. Claudio Visintin AMD Matulji Racing ns 10 8 16,5 x x od - - 34,5
25. Mario Sekulić AK Zelina 20,5 ns 10 - x x - - - 30,5
26. Sanjin Soldatić AK Rijeka - 14,5 - 6 x x 8 od - 28,5
27. Željko Kelečić AK Dubrava 8 10 - 10 x x od - - 28
28. Nenad Draganić AK Delta - od - - x x 14 12 - 26
29. Domagoj Delišimunović AK Klek - - - - x x - 8 17,5 25,5
30. Kristijan Koraca Istra Racing Team - od - - x x 12 8 - 20
31. Jordan Matijašić AK Rijeka - - - - x x 6 [5] 12 18
32. Sandro Udović AMK Skok Racing - - - - x x [8] 10 8 18
33. Romeo Matulja AK Rijeka - 8 - - x x 5 [4] 5 18
34. Vlado Božičević AK Rijeka - 12 - - x x - - - 12
35. Tomislav Tuk AK Dubrava - - - 12 x x - - - 12
36. Nenad Kolman AK Dubrava - 10 - - x x 1 - - 11
37. Dušan Balkovec AK Klek - - 10 ns x x - - - 10
38. Davor Nišević AK Dubrava - 8 - - x x - - - 8
39. Rajko Vlah AMK Matulji Racing - - - - x x 8 - - 8
40. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - x x - - 8 8
41. Franko Petronio AMK Skok Racing od 6 - - x x od - - 6
- Damjan Flego AK Buzet Autosport - - - - x x od od - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA