AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
TEXACO UČKA '04
Učka, 29.-30.05.2004.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:59,566 0:00,000 10
2. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 4:02,172 0:02,606 8
3. 2 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth 4:07,560 0:07,994 6
4. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:15,611 0:16,045 5
5. 48 A10 Saša Bitterman AK Astra Mitsubidhi Lancer Evo VI 4:16,623 0:17,057 4
6. 6 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:20,156 0:20,590 3
7. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:26,138 0:26,572 2
8. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:27,533 0:27,967 1
9. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:28,320 0:28,754 -
10. 22 Kit Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo VW Golf III Kit Car 4:28,943 0:29,377 -
11. 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:29,144 0:29,578 -
12. 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:30,222 0:30,656 -
13. 72 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,735 0:31,169 -
14. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:30,737 0:31,171 -
15. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:34,246 0:34,680 -
16. 65 N3 Marin Petrić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:35,296 0:35,730 -
17. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:36,549 0:36,983 -
18. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 65 4:36,845 0:37,279 -
19. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:36,950 0:37,384 -
20. 33 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:37,133 0:37,567 -
21. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:37,951 0:38,385 -
22. 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:39,028 0:39,462 -
23. 105 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf 4:39,193 0:39,627 -
24. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:41,463 0:41,897 -
25. 136 H15 Vlado Božičević AK Rijeka Opel Corsa 2.0 Turbo 4:42,309 0:42,743 -
26. 73 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:43,119 0:43,553 -
27. 107 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC 4:44,835 0:45,269 -
28. 80 A6 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:45,079 0:45,513 -
29. 38 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 4:46,334 0:46,768 -
30. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:46,380 0:46,814 -
31. 121 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:46,630 0:47,064 -
32. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:47,150 0:47,584 -
33. 54 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 4:47,839 0:48,273 -
34. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:48,881 0:49,315 -
35. 36 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:49,415 0:49,849 -
36. 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 4:50,419 0:50,853 -
37. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:51,194 0:51,628 -
38. 116 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:51,385 0:51,819 -
39. 63 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 4:54,847 0:55,281 -
40. 130 H15 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 Turbo 4:57,567 0:58,001 -
41. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:00,482 1:00,916 -
42. 125 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 5:00,859 1:01,293 -
43. 131 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.5 5:05,165 1:05,599 -
44. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:09,002 1:09,436 -
45. 135 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 5:16,809 1:17,243 -
46. 83 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 5:20,974 1:21,408 -
- 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye odustao -
- 69 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 82 H12 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 95 A8 Zoran Vukičević AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Škoda Octavia odustao -
- 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi odustao -
- 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX odustao -
- 122 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport odustao -
- 128 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 74 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
- 76 H13 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.6 nije startao -
- 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport nije startao -
- 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E16 Branimir Radić AMK Total Renault Alpa FR18 4:45,806 0:00,000 -
- 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus odustao

 

-
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 N1 Ivan Černeha AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 4:36,950 0:00,000 23,5
2. 38 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 4:46,334 0:09,384 17,5
3. 54 N1 David Mrzljak AMK Siget Suzuki Swift 1.3 GTi 4:47,839 0:10,889 13,5
4. 34 N1 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:48,881 0:11,931 11
- 39 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 N2 Damir Mašić AK Zelina Honda Civic 1.6 VTi 4:54,847 0:00,000 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 67 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:30,222 0:00,000 27
2. 42 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:30,737 0:00,515 21,5
3. 65 N3 Marin Petrić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:35,296 0:05,074 18
4. 33 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:37,133 0:06,911 15
5. 32 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:46,380 0:16,158 12
6. 36 N3 Roland Ferenčić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:49,415 0:19,193 8,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:26,138 0:00,000 25,5
2. 72 A6 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,735 0:04,597 20
3. 73 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:43,119 0:16,981 16,5
4. 80 A6 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:45,079 0:18,941 14
5. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:00,482 0:34,344 11,5
6. 78 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:09,002 0:42,864 8,5
- 81 A6 Danijel Vojvodić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 74 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 5:03,789 0:00,000 21
- 95 A8 Zoran Vukičević AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Škoda Octavia odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:15,611 0:00,000 25
2. 48 A10 Saša Bitterman AK Astra Mitsubidhi Lancer Evo VI 4:16,623 0:01,012 19,5
3. 6 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:20,156 0:04,545 16
- 69 A10 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:59,566 0:00,000 20
2. 3 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport
Paul & Shark R.T.
Opel Vectra 4:02,172 0:02,606 4
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 120 H12 Renato Jaketić AK Dubrava Fiat Ritmo 65 4:36,845 0:00,000 22
2. 115 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 4:50,419 0:13,574 15
3. 21 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:51,194 0:14,349 12
4. 125 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 1.3 5:00,859 0:24,014 10
5. 83 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 5:20,974 0:44,129 8
- 82 H12 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 108 H12 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX odustao -
- 122 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport odustao -
- 101 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:27,533 0:00,000 24,5
2. 119 H13 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.6 GTi 4:34,246 0:06,713 18
3. 129 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:39,028 0:11,495 13
4. 121 H13 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:46,630 0:19,097 10
5. 131 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.5 5:05,165 0:37,632 8
- 103 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi odustao -
- 128 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 76 H13 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.6 nije startao -
- 113 H13 Marin Koraca Istra Racing Team VW Golf 1.6 GTi nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:28,320 0:00,000 26
2. 10 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:36,549 0:08,229 19,5
3. 105 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf 4:39,193 0:10,873 14,5
4. 106 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:41,463 0:13,143 12
5. 107 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 130 TC 4:44,835 0:16,515 10
6. 114 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:47,150 0:18,830 8
7. 116 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:51,385 0:23,065 6
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 H15 Boris Durlen AK Delta Ford Escort RS Cosworth 4:07,560 0:00,000 27
2. 11 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:29,144 0:21,584 20,5
3. 23 H15 Dušan Grahek AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 4:37,951 0:30,391 15,5
4. 136 H15 Vlado Božičević AK Rijeka Opel Corsa 2.0 Turbo 4:42,309 0:34,749 12
5. 130 H15 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 Turbo 4:57,567 0:50,007 10
6. 135 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 5:16,809 1:09,249 8
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E16 Branimir Radić AMK Total Renault Alpa FR18 4:45,806 0:00,000 25
- 31 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus odustao -
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 18 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:51,804 0:00,000 20
2. 90 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:56,994 0:05,190 15
3. 17 18 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,825 0:08,021 12
4. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:12,839 0:21,035 10
- 91 18 Tomislav Radić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25,5 Alen Peruč A6 25 Dean Saftić A10 24,5 Sebastijan Čepar H13 75
2. AK RIJEKA 27 Tomislav Šepić N3 21 Andrej Veljačić A8 20,5 Zdenko Cutvarić H15 68,5
3. AMD MATULJI RACING 26 Mladen Sigurnjak H14 20 Silvio Bajde ST11 20 Željko Hitrec A6 66
4. AK DELTA 27 Boris Durlen H15 20 Mladen Šekoranja K18 14 Željko Sopić A6 61
5. AMK SKOK RACING 23,5 Ivan Černeha N1 21,5 Edi Milokanović N3 6 Franko Petronio H14 51
6. AK DUBRAVA 22 Renato Jaketić H12 15,5 Dušan Grahek H15 10 Željko Kelečić H12 47,5
7. AMK TOTAL 25 Branimir Radić E16 - - 25
8. AMK SPLIT MOTORSPORT 15 Branko Krstulović ST11 10 Marko Polić K18 - 25
9. ISTRA RACING TEAM 13 Sandro Miskić H13 8,5 Dubravko Vukelić A6 - 21,5
10. AK BUZET AUTOSPORT 11 Manuel Kodelja N1 10 Mladen Žulić H13 - 21
11. AK PULA-ROVINJ 12 Mario Delmoro H12 8 Kristijan Marinić H14 - 20
12. AK ASTRA 19,5 Saša Bitterman A10 - - 19,5
13. AK KLEK 18 Milan Brozinić H13 - - 18
14. AMD OPATIJA 17,5 Igor Puž N1 - - 17,5
15. AK DUBROVNIK RACING 15 Đivo Franić K18 - - 15
16. AMK SIGET 13,5 David Mrzljak N1 - - 13,5
17. AMK STUBAKI 11,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 11,5
18. AK ZELINA 10 Damir Mašić N2 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. PAUL & SHARK RACING TEAM 15 Branko Krstulović ST - - 15
 
FORD VALVOLINE TOYO KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA