AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
DUHOVA ENERGIE GT CLASSIC GRAND PRIX '04
Most (CZ), 04.-06.06.2004.

1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 23:39,580 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split Škoda Fabia Junior 11 23:43,311 0:03,731 13
3. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 11 23:43,967 0:04,387 11
4. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 23:44,175 0:04,595 10
5. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 23:51,436 0:11,856 9
6. 13 Dan Lipošćak SAK Split Škoda Fabia Junior 11 23:58,436 0:18,856 8
7. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 23:58,708 0:19,128 7
8. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 24:06,269 0:26,689 6
9. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 11 24:12,569 0:32,989 5
10. 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 24:18,058 0:38,478 4
11. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 24:18,188 0:38,608 3
12. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 24:51,250 1:11,670 2
13. 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:46,551 2 kruga 1
14. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 5 11:04,891 6 krugova 1
15. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 1 2:25,669 10 krugova 1
 
2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 23:28,889 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split Škoda Fabia Junior 11 23:30,924 0:02,035 13
3. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 11 23:31,111 0:02,222 11
4. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 23:47,069 0:18,180 10
5. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 23:47,408 0:18,519 9
6. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 23:54,262 0:25,373 8
7. 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 23:58,538 0:29,649 7
8. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 11 23:59,254 0:30,365 6
9. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 24:05,314 0:36,425 5
10. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 11 24:08,448 0:39,559 4
11. 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 11 24:08,560 0:39,671 3
12. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 8 17:34,519 3 kruga 2
13. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 3 7:09,971 8 krugova 1
- 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 13 Dan Lipošćak SAK Split Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZELINA 30 Domagoj Pereković 19 Filip Šarić 18 Domagoj Perkušić 67
2. SAK SPLIT 26 Ante Alduk 8 Dan Lipošćak - 34
3. AMD INA MILLENNIUM CERINI 16 Saša Parač 8 Loris Dessardo 7 Siniša Krainc 31
4. AMD ZANATLIJA-CASTROL 22 Vilko Kustec - - 22
5. KK KOPRIVNICA 7 Ivan Baran - - 7
6. AK DELTA 7 Dario Bunjak - - 7
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA