AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
10. NAGRADA GRADA RIJEKE-INA '04
Grobnik, 08.-09.05.2004.

1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 10 20:58,880 0:00,000 15
2. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 21:01,634 0:02,754 13
3. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 10 21:01,642 0:02,762 11
4. 16 Igor Katanović KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 10 21:14,904 0:16,024 10
5. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 10 21:17,578 0:18,698 9
6. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 10 21:17,660 0:18,780 8
7. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 10 21:34,140 0:35,260 7
8. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 10 21:34,149 0:35,269 6
9. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 21:42,356 0:43,476 5
10. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 10 22:06,823 1:07,943 4
11. 13 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 10 22:28,222 1:29,342 3
- 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 2 odustao -
 
2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 10 21:04,796 0:00,000 15
2. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 21:12,332 0:07,536 13
3. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 10 21:15,601 0:10,805 11
4. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 10 21:15,935 0:11,139 10
5. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 21:17,128 0:12,332 9
6. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 10 21:17,192 0:12,396 8
7. 16 Igor Katanović KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 10 21:17,779 0:12,983 7
8. 13 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 10 21:18,078 0:13,282 6
9. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 10 21:18,698 0:13,902 5
10. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 10 21:57,946 0:53,150 4
11. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 10 22:13,749 1:08,953 3
- 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZELINA 26 Domagoj Perkušić 14 Filip Šarić - 40
2. SAK SPLIT 30 Ante Alduk 9 Dan Lipošćak - 39
3. AMD INA MILLENNIUM CERINI 16 Siniša Krainc 12 Danijel Lukić 10 Filip Valjan 38
4. KK KOPRIVNICA 20 Ivan Baran 17 Igor Katanović - 37
5. AMD ZANATLIJA-CASTROL 21 Vilko Kustec - - 21
6. AK DELTA 7 Dario Bunjak - - 7
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RUDA D.O.O. 30 Ante Alduk 12 Danijel Lukić 9 Dan Laipošćak 51
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA