AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
M3.HUMANITARNA AUTO UTRKA GAS ZA SPAS '04
Grobnik, 03.-04.07.2004.

1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ivan Baran KK Koprivnica
Krainc RT
Škoda Fabia Junior 9 18:56,911 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 18:57,869 0:00,958 13
3. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 9 18:58,068 0:01,157 11
4. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:01,872 0:04,961 10
5. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini
Krainc RT
Škoda Fabia Junior 9 19:02,039 0:05,128 9
6. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:20,458 0:23,547 8
7. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:20,699 0:23,788 7
8. 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:22,211 0:25,300 6
9. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:23,695 0:26,784 5
10. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:33,339 0:36,428 4
11. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 9 19:33,477 0:36,566 3
12. 16 Igor Katanović KK Koprivnica
Krainc RT
Škoda Fabia Junior 9 19:44,981 0:48,070 2
13. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 20:01,148 1:04,237 1
14. 9 Karlo Babić AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 20:11,795 1:14,884 0
- 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 4 odustao -
- 13 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 9 19:02,420 0:00,000 15
2. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:07,682 0:05,262 13
3. 8 Ivan Baran KK Koprivnica
Krainc RT
Škoda Fabia Junior 9 19:08,547 0:06,127 11
4. 16 Igor Katanović KK Koprivnica
Krainc RT
Škoda Fabia Junior 9 19:10,707 0:08,287 10
5. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:15,060 0:12,640 9
6. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:16,255 0:13,835 8
7. 7 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:20,890 0:18,470 7
8. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:20,897 0:18,477 6
9. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:24,794 0:22,374 5
10. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini
Krainc RT
Škoda Fabia Junior 9 19:31,177 0:28,757 4
11. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:33,333 0:30,913 3
12. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 9 19:35,250 0:32,830 2
13. 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:38,938 0:36,518 1
14. 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:39,824 0:37,404 1
15. 9 Karlo Babić AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 8 17:37,975 1 krug 1
- 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 isključen -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD INA MILLENNIUM CERINI 15 Danijel Lukić 14 Filip Valjan 13 Siniša Krainc 42
2. AK ZELINA 23 Domagoj Perkušić 10 Filip Šarić 7 Saša Bjegović 40
3. KK KOPRIVNICA 26 Ivan Baran 12 Igor Katanović - 38
4. AMD ZANATLIJA-CASTROL 26 Vilko Kustec - - 26
5. SAK SPLIT 13 Ante Alduk 7 Dan Lipošćak - 20
6. AK DELTA 5 Dario Bunjak - - 5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. KRAINC RT 26 Ivan Baran 13 Siniša Krainc 12 Igor Katanović 51
2. RUDA D.O.O. 15 Danijel Lukić 13 Ante Alduk 7 Dan Lipošćak 35
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA