AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
INA MILLENNIUM NAGRADA HRVATSKE '04
Grobnik, 21.-22.08.2004.

1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ivan Baran KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 9 18:56,966 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 18:59,511 0:02,545 13
3. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:00,049 0:03,083 11
4. 16 Igor Katanović KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 9 19:00,544 0:03,578 10
5. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:10,189 0:13,223 9
6. 7 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:10,200 0:13,234 8
7. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:21,738 0:24,772 7
8. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:21,760 0:24,794 6
9. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:29,253 0:32,287 5
10. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 9 19:30,279 0:33,313 4
11. 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:33,887 0:36,921 3
12. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 9 19:42,082 0:45,116 2
13. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 20:06,766 1:09,800 1
- 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 5 odustao -
- 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 4 odustao -
 
2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ivan Baran KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 9 18:57,940 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:01,329 0:03,389 13
3. 7 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:03,624 0:05,684 11
4. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 9 19:05,714 0:07,774 10
5. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:08,724 0:10,784 9
6. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:09,153 0:11,213 8
7. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:10,268 0:12,328 7
8. 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:11,814 0:13,874 6
9. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:11,830 0:13,890 5
10. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 9 19:14,752 0:16,812 4
11. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:16,773 0:18,833 3
12. 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 9 19:20,283 0:22,343 2
13. 16 Igor Katanović KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 9 19:26,061 0:28,121 1
14. 14 Domagoj Perkušić AK Zelina Škoda Fabia Junior 9 19:31,716 0:33,776 1
15. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 8 19:31,716 0:33,776 1
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SAK SPLIT 26 Ante Alduk 19 Dan Lipošćak - 45
2. AMD INA MILLENNIUM CERINI 19 Danijel Lukić 14 Filip Valjan 10 Saša Parać 43
3. KK KOPRIVNICA 30 Ivan Baran 11 Igor Katanović - 41
4. AK ZELINA 12 Domagoj Perkušić 10 Saša Bjegović 8 Filip Šarić 30
5. AK DELTA 6 Dario Bunjak - - 6
6. AMD ZANATLIJA-CASTROL 5 Vilko Kustec - - 5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RUDA D.O.O. 26 Ante Alduk 19 Dan Lipošćak 19 Danijel Lukić 64
2. KRAINC RT 30 Ivan Baran 11 Igor Katanović - 41
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA